Sve su seke jebene. http://youtu.be/6E2frbS_1nM
Autor: dudhaimurvimorus | 02.09.2011. u 23:55 | opcije
Osim ame ;-))
Autor: vegavega8 | 02.09.2011. u 23:59 | opcije
Osim Ivica.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:01 | opcije
Za Iveka ne znam, ali ova sama kaže.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:03 | opcije
Al' bar je pojela ćevap.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:05 | opcije
Možda, a možda je mislila da je tampon.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:06 | opcije
A ne, to sam ja mislio. Od tampona ćevap.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:08 | opcije
Čak sam jednom pomislio da ga je giljotirala.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:09 | opcije
Viš, a ja ne znam kaj je moja maca mislila kad ga je počela šutirati po kući. Tampon, ne ćevap.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:10 | opcije
da to nije bio mačak od sedam godina?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:11 | opcije
,pa ga je nabijao sve dublje i dublje.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:12 | opcije
Eh, nije! Mačak od sedam godina već dobro razlikuje ćevape od tampona, a nabija po frižideru.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:13 | opcije
Pa mačak od sedam godina se kući vraća nakraman. Tako se jedan vratio kući kasno i nakraman pa pojeo pun tanjur kupusa u kojem se podavilo dvjesta-trista muha.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:16 | opcije
Ne mogu komentirari ovu tvrdnju jerbo ne znam što znači "nakraman".
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:19 | opcije
Pijan i usvinjen.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 0:21 | opcije
A valjda ću to saznati ujutro, jer sad mi se prispavalo, radoznalosti unatoč. LN! :-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:22 | opcije
Aha, ipak sam saznala!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:22 | opcije
Mačak od sedam godina se kući vraća izujedan, izgreben, izjeben i gladan. Ali nimalo jadan!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:23 | opcije
Tak da nije nemoće da slisti tanjur kupusa sa svježim proteinima... ali nije baš ni vjerojatno. Cucak od sedam godina, međutim, garant zagnjuri njušku u kupus. I za proteine mu je svejedno. Al onda ti treba gas maska ako ga pustiš u kuću.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:24 | opcije
*nemoguće (postajem disgrafična kad mi se spava)
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 0:25 | opcije
