Sve su seke jebene. http://youtu.be/6E2frbS_1nM

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.09.2011. u 23:55   |   opcije


Osim ame ;-))

Autor: vegavega8   |   02.09.2011. u 23:59   |   opcije


Osim Ivica.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:01   |   opcije


Za Iveka ne znam, ali ova sama kaže.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:03   |   opcije


Al' bar je pojela ćevap.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:05   |   opcije


Možda, a možda je mislila da je tampon.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:06   |   opcije


A ne, to sam ja mislio. Od tampona ćevap.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:08   |   opcije


Čak sam jednom pomislio da ga je giljotirala.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:09   |   opcije


Viš, a ja ne znam kaj je moja maca mislila kad ga je počela šutirati po kući. Tampon, ne ćevap.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:10   |   opcije


da to nije bio mačak od sedam godina?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:11   |   opcije


,pa ga je nabijao sve dublje i dublje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:12   |   opcije


Eh, nije! Mačak od sedam godina već dobro razlikuje ćevape od tampona, a nabija po frižideru.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:13   |   opcije


Pa mačak od sedam godina se kući vraća nakraman. Tako se jedan vratio kući kasno i nakraman pa pojeo pun tanjur kupusa u kojem se podavilo dvjesta-trista muha.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:16   |   opcije


Ne mogu komentirari ovu tvrdnju jerbo ne znam što znači "nakraman".

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:19   |   opcije


Pijan i usvinjen.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 0:21   |   opcije


A valjda ću to saznati ujutro, jer sad mi se prispavalo, radoznalosti unatoč. LN! :-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:22   |   opcije


Aha, ipak sam saznala!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:22   |   opcije


Mačak od sedam godina se kući vraća izujedan, izgreben, izjeben i gladan. Ali nimalo jadan!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:23   |   opcije


Tak da nije nemoće da slisti tanjur kupusa sa svježim proteinima... ali nije baš ni vjerojatno. Cucak od sedam godina, međutim, garant zagnjuri njušku u kupus. I za proteine mu je svejedno. Al onda ti treba gas maska ako ga pustiš u kuću.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:24   |   opcije


*nemoguće (postajem disgrafična kad mi se spava)

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar