NEMA KIFLI!

03.09.2011. u 8:27   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ajd, i perec je za u jutro dobar.

Autor: ilegalnick   |   03.09.2011. u 8:46   |   opcije


Nema ni pereca :-(( Mama se zaklafrala dok je išla po crveke.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 8:57   |   opcije


http://youtu.be/f_x6uyoas6w

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:39   |   opcije


Nema ni džema.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:40   |   opcije


Svi nude eurocream, a ja hoću džem.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:41   |   opcije


Misliš na džem od mljevenih mišeka?

Autor: juicy-mama   |   03.09.2011. u 9:44   |   opcije


Pa u svakoj čokoladi ima mljevenih miševa i njihovih govana, pa tako i u eurocreamu. A džem je nešto drugo. Tu se može potkrasti koji crv, a nikako miš.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:46   |   opcije


Ajme, Svileni, al si se razgalamio, više nego ovaj tič! Ček da vidim što si to sve napisao...

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:49   |   opcije


Hehe, u svaki namaz su uračunati i proteini ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:51   |   opcije


Uravnotežena prehrana: ugljikohidrati, proteini i vlakna. Plus malo fruktoze (ako je džem).

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:52   |   opcije


Pa ono na što mažeš je protein.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:52   |   opcije


A bome i vlakna znaju biti čvrsta. Ponekad.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:53   |   opcije


mali bu, malo alge...papal

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 9:54   |   opcije


DROCA, papi ga ti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:55   |   opcije


to je tak i tak ono kaj je IN...

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 9:57   |   opcije


Ah, Svilenom se zornjak mota po glavi...

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:58   |   opcije


Groco, kakve alge, za prvu ruku su dobre i plijesni!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:58   |   opcije


U stvari, ovim ptičekima bi najviše trebao Red Bull.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 9:59   |   opcije


...stnovnika. Oko plota. Moj prik kao logičan stih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 9:59   |   opcije


dok se malo ne protegne i razbudi...
onda bu već stigla i papica

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 10:00   |   opcije


Ptiček veli da se ženil bu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 10:01   |   opcije


vega
a da mu ti daš svoja krilca...

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 10:03   |   opcije


Always, Groco ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:04   |   opcije


kakva krilca? Kakvi olvejs? Zar nismo na ćevapima?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 10:05   |   opcije


poslužit će...
znao sam ja da si ti nesebična...

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 10:05   |   opcije


Njih smo sinoć slistili, Svileni. Ostalo je samo malo luka.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:06   |   opcije


Od luka je svakoj curici muka

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 10:08   |   opcije


luka ptiću ni za živu glavu...
kaj bu kad ga vlovi žgaravica...

Autor: GROCA   |   03.09.2011. u 10:08   |   opcije


Ulovit će štuku da ublaži muku.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:09   |   opcije


http://youtu.be/eOwXgpiDsgE

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 10:10   |   opcije


Na muci se poznaju junaci, Svileni.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:10   |   opcije


Eh, jesi se napatio, Svileni...

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:14   |   opcije


A meni proradili pundravci, moram off... Mah-mah!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 10:14   |   opcije


Al' takvih su puna groblja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.09.2011. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar