Ajd, i perec je za u jutro dobar.
Autor: ilegalnick | 03.09.2011. u 8:46 | opcije
Nema ni pereca :-(( Mama se zaklafrala dok je išla po crveke.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 8:57 | opcije
http://youtu.be/f_x6uyoas6w
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:39 | opcije
Nema ni džema.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:40 | opcije
Svi nude eurocream, a ja hoću džem.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:41 | opcije
Misliš na džem od mljevenih mišeka?
Autor: juicy-mama | 03.09.2011. u 9:44 | opcije
Pa u svakoj čokoladi ima mljevenih miševa i njihovih govana, pa tako i u eurocreamu. A džem je nešto drugo. Tu se može potkrasti koji crv, a nikako miš.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:46 | opcije
Ajme, Svileni, al si se razgalamio, više nego ovaj tič! Ček da vidim što si to sve napisao...
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:49 | opcije
Hehe, u svaki namaz su uračunati i proteini ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:51 | opcije
Uravnotežena prehrana: ugljikohidrati, proteini i vlakna. Plus malo fruktoze (ako je džem).
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:52 | opcije
Pa ono na što mažeš je protein.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:52 | opcije
A bome i vlakna znaju biti čvrsta. Ponekad.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:53 | opcije
mali bu, malo alge...papal
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 9:54 | opcije
DROCA, papi ga ti.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:55 | opcije
to je tak i tak ono kaj je IN...
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 9:57 | opcije
Ah, Svilenom se zornjak mota po glavi...
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:58 | opcije
Groco, kakve alge, za prvu ruku su dobre i plijesni!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:58 | opcije
U stvari, ovim ptičekima bi najviše trebao Red Bull.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 9:59 | opcije
...stnovnika. Oko plota. Moj prik kao logičan stih.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 9:59 | opcije
dok se malo ne protegne i razbudi...
onda bu već stigla i papica
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 10:00 | opcije
Ptiček veli da se ženil bu.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 10:01 | opcije
vega
a da mu ti daš svoja krilca...
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 10:03 | opcije
Always, Groco ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:04 | opcije
kakva krilca? Kakvi olvejs? Zar nismo na ćevapima?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 10:05 | opcije
poslužit će...
znao sam ja da si ti nesebična...
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 10:05 | opcije
Njih smo sinoć slistili, Svileni. Ostalo je samo malo luka.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:06 | opcije
Od luka je svakoj curici muka
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 10:08 | opcije
luka ptiću ni za živu glavu...
kaj bu kad ga vlovi žgaravica...
Autor: GROCA | 03.09.2011. u 10:08 | opcije
Ulovit će štuku da ublaži muku.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:09 | opcije
http://youtu.be/eOwXgpiDsgE
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 10:10 | opcije
Na muci se poznaju junaci, Svileni.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:10 | opcije
Eh, jesi se napatio, Svileni...
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:14 | opcije
A meni proradili pundravci, moram off... Mah-mah!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 10:14 | opcije
Al' takvih su puna groblja.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.09.2011. u 10:15 | opcije
