Od cijelog kreveta, samo joj se oke vide...:)))

Autor: juicy-mama   |   03.09.2011. u 23:03   |   opcije


Pa sva je već izblijedila, sirota.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:05   |   opcije


manita
a posidila od brige ko i ja

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:06   |   opcije


Ma manita je ona od praznog kreveta Rozi...i ja bi (ja vec jesam, hihihi)

Autor: juicy-mama   |   03.09.2011. u 23:07   |   opcije


I kak ćeš sad takvu smiriti???

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:08   |   opcije


Možda da joj netko čita...

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:08   |   opcije


jel maskirna mačka, ili posteljina

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:10   |   opcije


Mislim da su obje netaknute.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:11   |   opcije


A mačka je udavača.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:11   |   opcije


kad se maca guzom okrene, neš je vidit, ziherica

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:13   |   opcije


Vega jesi i ti izbezumljena ko maca.)?

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:13   |   opcije


Ma, to su ti one "najte-dajte" fore, krelec. Uostalom, štaš je gledat, treba nju pričepit!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:15   |   opcije


Ja imam šarenu posteljinu i smeđu kosu, bobo.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:15   |   opcije


ja nosim gotovo isključivo krep posteljinu, dobra, baš, peglu ne želi ni vidjeti

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:17   |   opcije


Ja svoju volim izgužvati.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:18   |   opcije


jedino zimi flanel, treba peglat, ali dobra za zimu, materemi

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:18   |   opcije


A ja mislio da si plavuša kako sam fulao soy:))

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:19   |   opcije


Prava stara muška frajla! Lijepo složiš kad vješaš za sušenje i nema peglanja! Uostalom, posteljinu treba izgužvati. Točka.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:19   |   opcije


Nisam, ali sam sisata, bobo.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:20   |   opcije


Joj to se traži ljepe sise onak pune ruke posla mljac::))

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:22   |   opcije


složim ja kad mećem sušiti, i protresem čak, al mi pegla flanelu da tak lijepi osjećaj na dodir, a kaj se gužvanja tiče, pa je se trudim da se ne vrtim baš da pegla dulje traje

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:24   |   opcije


Bobo, gurmanu! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:26   |   opcije


A kad imaš goste, krelec?

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:26   |   opcije


Krele kupi posteljinu koja se ne pegla ko ja i nemaš brige::))

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:27   |   opcije


ko još kome u goste ide na ovakvu krizu, jedva sebe hranim

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:28   |   opcije


Vega znam ka delati s takvim sisama se preporučam::)

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:28   |   opcije


Pa neš jesti u krevetu, krelec! Mislim, može se prigristi nešto fino, onak za osladiti se...

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:30   |   opcije


Bobo, ja se bojim da mi niš ne bi ostalo kad bi ti navalio :-((

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:30   |   opcije


(Krelec od škrtosti garant prima goste na terasi. I onda šizi kaj bu moral počistiti fuge između pločica. Kad ovi izmrve bobi štapiće koje su si sami donijeli.)

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:31   |   opcije


bobo, dobar savjet, čim malo prišparam, odoh u đisk, i odma kupim krep posteljinu, a peglu prodam u staro željezo, jebo peglu, živila krep posteljina živio, krep papir, živio ti Bobo, živio i ja, ak bi se moglo prosim lepo

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:34   |   opcije


u radiše svega biše, u škrtice još i šire

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:35   |   opcije


il tak nekak

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:35   |   opcije


Ma ja sam ti za prirodnost u svemu, čemu posteljina, slamarica je najzdravija, čemu odjeća kad nas je bog stvorio gole, to je sve pomodarstvo i kapitalistička urota. Kad ja odem u pemziju, bit ću gola i bosa!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:37   |   opcije


Bokić!Bome, dobro manita ova mačkica.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:39   |   opcije


i ja bih jadan bio go i bos, al srećom dobar sam sa bossom pa mi poošalje tu i tamo majičicu kakvu, a i kosta se pokazo darežljiv, no najveći donatori nijemci brale, jackwolfskin mi darovali cijelu kolekciju, i tako ti bida krpin to sirotinje

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:40   |   opcije


Jel' to ko ona vježba za ljubljenje : grašak u čaši vode?

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:41   |   opcije


Heheh..biće izvrne etkete.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:42   |   opcije


bokšić marta

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:42   |   opcije


Izvrneš li?

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:42   |   opcije


Grašak, voda i ljubljenje??? Pojma nemam! Ajme meni, nije valjda da se loše ljubim, jadna li sam!!!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:43   |   opcije


Vega ja sam nježan neboj se ostače one tamo gdje jesu*
Krele to ti je meni rekla kolegica koja mrzi peglu a bože
koja žena voli peglat živio ti meni sto godina poslje nek umre ko oče:)

Autor: bobosz   |   03.09.2011. u 23:43   |   opcije


Lastanove fore.Frendica i ja vjezbale čitavu školsku godinu.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:43   |   opcije


Jel ti to naš vučko jedan od donatora, krelec? Vidim, to je neki ušminkani vučić.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:44   |   opcije


Moram sad brzo nekoga poljubiti da mi veli jesam li dorasla Lastanovkama!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:45   |   opcije


Biće mi je zato ljubljenje bezveze.Dopizdilo mi prije nego sam se počela ljubiti.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:45   |   opcije


kakav vučko, prava tvrtka iž njemačke

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:46   |   opcije


Krelec, izvrćeš li etikete ili kupuješ samo majice s velikim natpisom, mišamu?

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:46   |   opcije


je marta, i meni dopizdilo igrati nogomet za real i prije nego sam počeo, zna to

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:46   |   opcije


Muškarac, 46, Zagreb i zagrebačka županija, Hrvatska. Član od 09.02.2004.


bog. pročitao sam tvoj profil i na pamet mi je
pala stršna ideja...ne mogu da je ne kažem
naglas....sviđaš mi se. dok ne nađeš nekoga
tvojih godina jesi li zainteresirana za stričeka
sa velikim kurcom da ti ga "povremeno
zabije". Iz zg sam i sam sam u stanu u
španskom, i usamljen sam i dosadno mi je .
Oprosti ako zvuči nepristojno, samo želim biti
direktan i konkretan. I naravno jako diskretan,
za
potpuni obostrani užitak. eto nije ni loše zar
ne....

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:46   |   opcije


Ja izvrnem tu i tamo.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:47   |   opcije


Eto mene trkom do Španskog da provjerim kvalitetu svojeg ljubljenja!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:47   |   opcije


Ovaj s kurcom je bosanac.Ziher ne laže.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:47   |   opcije


ne kupujem, dobar sam s ljudima pa daju mukte, ko maminjo rolexe

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:47   |   opcije


Samo ne kužim što misli s ovim "dok ne nađeš nekoga svojih godina" - naime, u profilu imam isto godina koliko i on!

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:48   |   opcije


Marta, da on to nije tebi kanio poslati, pa krivo kliknuo?

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:48   |   opcije


Hehehe..zamisli kako bi me zvali da napišem kako mi dobri ljudi daju brendiranu odjeću.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:49   |   opcije


Krelec, naturizam, to ti ja kažem! Čemu se opterećivati odjećom. To je za balavce.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:49   |   opcije


odem na dikoji ivenat, oni se podnapiju, oznoje se bacaju majice, a ja samo kupin, ko boce plastične

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:50   |   opcije


Useljiv s velikim kurcom?:)Izmišljotina.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:50   |   opcije


Pardon...usoljiv.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:51   |   opcije


E to je fakat seksizam, da poštena žena ne smije reći da je primila poklone kakvi je vesele :-((

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:51   |   opcije


meni je sad jedan lik javio d je vučja koža marka odjeće

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:51   |   opcije


Kužiš, moja ti?

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:51   |   opcije


Sad on i dalje piše, veli, sigurno misliš koji primitivac, ha ha... (Ne zna, siromak, da je na blogu.)

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:52   |   opcije


a ujutro naprsi veliko, šljašteće harmani, popodne roza majičica, nako do pupka D&G, naveče se ne mogu ni sititi što san ima, ubilo u podne boga u meni

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:52   |   opcije


bit će na pijaci.
haha usoljiv kurac
ima li to kod piza u restoranu

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:52   |   opcije


hehehehe

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:52   |   opcije


Je, rozi. Ukucaj u guglu i klikni "Slike". Ne buš dobila blesavog Dalmoša, ne brini.

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:53   |   opcije


uvik sam mislila da je kurac urokljiv
to zbog ovog bivšeg.
nikad ga nije vadio

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:53   |   opcije


odo vidit.
al ako me zajebavate

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:54   |   opcije


Dobro da nije.Neurekose.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:54   |   opcije


baba, ma ko te davi pevetejom

Autor: krelec   |   03.09.2011. u 23:54   |   opcije


Vučju kožu nosaju Pokosica i Stavros.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:55   |   opcije


To se naš vučkić dosjetio da se može hvaliti kak je stavio šapu na raznorazne koje vole sportsku odjeću ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2011. u 23:56   |   opcije


Jelek (ili đilo)od vučje kože.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:57   |   opcije


vidila sam.
kod nas to nose samo na ponoćku žene seoskih travara

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:57   |   opcije


Hahahaha!Što se ja volim odjednom sjetiti nekih danas nenormalnih izraza.

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:58   |   opcije


plus jedna apotekarka
bez bičava 25.12. i u vučjoj koži

Autor: -rozmarinababa   |   03.09.2011. u 23:59   |   opcije


Jel' rutava po nogom?

Autor: marta-marta   |   03.09.2011. u 23:59   |   opcije


malo mi došlo

Autor: krelec   |   04.09.2011. u 0:00   |   opcije


a vani plus 10
zašto se splićanke seksaju za bunde?
bit će im teško klima uređaj zaviti oko vrata

Autor: -rozmarinababa   |   04.09.2011. u 0:01   |   opcije


gladan brate, gladan

Autor: krelec   |   04.09.2011. u 0:01   |   opcije


Opet smo zabrijali.Saberimo se.Koja je tema?

Autor: marta-marta   |   04.09.2011. u 0:01   |   opcije


Krevetarenje.

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:02   |   opcije


Poludimo li od praznog kreveta.H

Autor: marta-marta   |   04.09.2011. u 0:03   |   opcije


Hm.

Autor: marta-marta   |   04.09.2011. u 0:03   |   opcije


Krelec si donese pršut i onda ukoči da ne gužva posteljinu.

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:04   |   opcije


Idem se ja uvaliti u svoj prazan krevetac pa ćemo sutra vidjeti kako sam.Cmok!

Autor: marta-marta   |   04.09.2011. u 0:04   |   opcije


Ja mačku strpam pod poplun a psa na poplun. A oni zbrišu kad se počnem ritati.

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:04   |   opcije


nema se pršut, samo amburger

Autor: krelec   |   04.09.2011. u 0:05   |   opcije


Baba tak uštirka posteljinu da nemre mrdnut sve da hoće. Sve škripi pod njom!

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:05   |   opcije


Bobo garant oblizuje neko krupno, okruglo voće i sve mu kaplje po posteljini.

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:06   |   opcije


baba misli da sve mora biti kruto, a ja sam sebe uvjeravam da ne mora

Autor: krelec   |   04.09.2011. u 0:06   |   opcije


Nema babe, sve si mislim da se zapalila za Jacka Wolfskina ;-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:08   |   opcije


U krevetu se treba opustiti, krelec. Eh, sad, kak se tko opušta, to je već druga priča...!

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:09   |   opcije


kenjkam u krevet da nisam sama

Autor: -rozmarinababa   |   04.09.2011. u 0:10   |   opcije


Aha, a i grije ;-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:11   |   opcije


E, dragi moji, idem ja sad iščetkati svoju macu pa u krevet. Laka vam noćka i ugodna posteljina! :-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 0:11   |   opcije


Dobro jutro, ja prespavala vase discussion, krel, kaze se, U radise svega bise, u stedise jos i vise.

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 7:24   |   opcije


Dodaj komentar