Od cijelog kreveta, samo joj se oke vide...:)))
Autor: juicy-mama | 03.09.2011. u 23:03 | opcije
Pa sva je već izblijedila, sirota.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:05 | opcije
manita
a posidila od brige ko i ja
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:06 | opcije
Ma manita je ona od praznog kreveta Rozi...i ja bi (ja vec jesam, hihihi)
Autor: juicy-mama | 03.09.2011. u 23:07 | opcije
I kak ćeš sad takvu smiriti???
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:08 | opcije
Možda da joj netko čita...
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:08 | opcije
jel maskirna mačka, ili posteljina
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:10 | opcije
Mislim da su obje netaknute.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:11 | opcije
A mačka je udavača.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:11 | opcije
kad se maca guzom okrene, neš je vidit, ziherica
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:13 | opcije
Vega jesi i ti izbezumljena ko maca.)?
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:13 | opcije
Ma, to su ti one "najte-dajte" fore, krelec. Uostalom, štaš je gledat, treba nju pričepit!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:15 | opcije
Ja imam šarenu posteljinu i smeđu kosu, bobo.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:15 | opcije
ja nosim gotovo isključivo krep posteljinu, dobra, baš, peglu ne želi ni vidjeti
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:17 | opcije
Ja svoju volim izgužvati.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:18 | opcije
jedino zimi flanel, treba peglat, ali dobra za zimu, materemi
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:18 | opcije
A ja mislio da si plavuša kako sam fulao soy:))
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:19 | opcije
Prava stara muška frajla! Lijepo složiš kad vješaš za sušenje i nema peglanja! Uostalom, posteljinu treba izgužvati. Točka.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:19 | opcije
Nisam, ali sam sisata, bobo.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:20 | opcije
Joj to se traži ljepe sise onak pune ruke posla mljac::))
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:22 | opcije
složim ja kad mećem sušiti, i protresem čak, al mi pegla flanelu da tak lijepi osjećaj na dodir, a kaj se gužvanja tiče, pa je se trudim da se ne vrtim baš da pegla dulje traje
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:24 | opcije
Bobo, gurmanu! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:26 | opcije
A kad imaš goste, krelec?
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:26 | opcije
Krele kupi posteljinu koja se ne pegla ko ja i nemaš brige::))
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:27 | opcije
ko još kome u goste ide na ovakvu krizu, jedva sebe hranim
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:28 | opcije
Vega znam ka delati s takvim sisama se preporučam::)
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:28 | opcije
Pa neš jesti u krevetu, krelec! Mislim, može se prigristi nešto fino, onak za osladiti se...
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:30 | opcije
Bobo, ja se bojim da mi niš ne bi ostalo kad bi ti navalio :-((
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:30 | opcije
(Krelec od škrtosti garant prima goste na terasi. I onda šizi kaj bu moral počistiti fuge između pločica. Kad ovi izmrve bobi štapiće koje su si sami donijeli.)
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:31 | opcije
bobo, dobar savjet, čim malo prišparam, odoh u đisk, i odma kupim krep posteljinu, a peglu prodam u staro željezo, jebo peglu, živila krep posteljina živio, krep papir, živio ti Bobo, živio i ja, ak bi se moglo prosim lepo
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:34 | opcije
u radiše svega biše, u škrtice još i šire
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:35 | opcije
il tak nekak
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:35 | opcije
Ma ja sam ti za prirodnost u svemu, čemu posteljina, slamarica je najzdravija, čemu odjeća kad nas je bog stvorio gole, to je sve pomodarstvo i kapitalistička urota. Kad ja odem u pemziju, bit ću gola i bosa!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:37 | opcije
Bokić!Bome, dobro manita ova mačkica.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:39 | opcije
i ja bih jadan bio go i bos, al srećom dobar sam sa bossom pa mi poošalje tu i tamo majičicu kakvu, a i kosta se pokazo darežljiv, no najveći donatori nijemci brale, jackwolfskin mi darovali cijelu kolekciju, i tako ti bida krpin to sirotinje
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:40 | opcije
Jel' to ko ona vježba za ljubljenje : grašak u čaši vode?
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:41 | opcije
Heheh..biće izvrne etkete.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:42 | opcije
bokšić marta
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:42 | opcije
Izvrneš li?
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:42 | opcije
Grašak, voda i ljubljenje??? Pojma nemam! Ajme meni, nije valjda da se loše ljubim, jadna li sam!!!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:43 | opcije
Vega ja sam nježan neboj se ostače one tamo gdje jesu*
Krele to ti je meni rekla kolegica koja mrzi peglu a bože
koja žena voli peglat živio ti meni sto godina poslje nek umre ko oče:)
Autor: bobosz | 03.09.2011. u 23:43 | opcije
Lastanove fore.Frendica i ja vjezbale čitavu školsku godinu.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:43 | opcije
Jel ti to naš vučko jedan od donatora, krelec? Vidim, to je neki ušminkani vučić.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:44 | opcije
Moram sad brzo nekoga poljubiti da mi veli jesam li dorasla Lastanovkama!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:45 | opcije
Biće mi je zato ljubljenje bezveze.Dopizdilo mi prije nego sam se počela ljubiti.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:45 | opcije
kakav vučko, prava tvrtka iž njemačke
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:46 | opcije
Krelec, izvrćeš li etikete ili kupuješ samo majice s velikim natpisom, mišamu?
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:46 | opcije
je marta, i meni dopizdilo igrati nogomet za real i prije nego sam počeo, zna to
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:46 | opcije
Muškarac, 46, Zagreb i zagrebačka županija, Hrvatska. Član od 09.02.2004.
bog. pročitao sam tvoj profil i na pamet mi je
pala stršna ideja...ne mogu da je ne kažem
naglas....sviđaš mi se. dok ne nađeš nekoga
tvojih godina jesi li zainteresirana za stričeka
sa velikim kurcom da ti ga "povremeno
zabije". Iz zg sam i sam sam u stanu u
španskom, i usamljen sam i dosadno mi je .
Oprosti ako zvuči nepristojno, samo želim biti
direktan i konkretan. I naravno jako diskretan,
za
potpuni obostrani užitak. eto nije ni loše zar
ne....
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:46 | opcije
Ja izvrnem tu i tamo.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:47 | opcije
Eto mene trkom do Španskog da provjerim kvalitetu svojeg ljubljenja!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:47 | opcije
Ovaj s kurcom je bosanac.Ziher ne laže.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:47 | opcije
ne kupujem, dobar sam s ljudima pa daju mukte, ko maminjo rolexe
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:47 | opcije
Samo ne kužim što misli s ovim "dok ne nađeš nekoga svojih godina" - naime, u profilu imam isto godina koliko i on!
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:48 | opcije
Marta, da on to nije tebi kanio poslati, pa krivo kliknuo?
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:48 | opcije
Hehehe..zamisli kako bi me zvali da napišem kako mi dobri ljudi daju brendiranu odjeću.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:49 | opcije
Krelec, naturizam, to ti ja kažem! Čemu se opterećivati odjećom. To je za balavce.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:49 | opcije
odem na dikoji ivenat, oni se podnapiju, oznoje se bacaju majice, a ja samo kupin, ko boce plastične
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:50 | opcije
Useljiv s velikim kurcom?:)Izmišljotina.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:50 | opcije
Pardon...usoljiv.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:51 | opcije
E to je fakat seksizam, da poštena žena ne smije reći da je primila poklone kakvi je vesele :-((
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:51 | opcije
meni je sad jedan lik javio d je vučja koža marka odjeće
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:51 | opcije
Kužiš, moja ti?
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:51 | opcije
Sad on i dalje piše, veli, sigurno misliš koji primitivac, ha ha... (Ne zna, siromak, da je na blogu.)
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:52 | opcije
a ujutro naprsi veliko, šljašteće harmani, popodne roza majičica, nako do pupka D&G, naveče se ne mogu ni sititi što san ima, ubilo u podne boga u meni
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:52 | opcije
bit će na pijaci.
haha usoljiv kurac
ima li to kod piza u restoranu
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:52 | opcije
hehehehe
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:52 | opcije
Je, rozi. Ukucaj u guglu i klikni "Slike". Ne buš dobila blesavog Dalmoša, ne brini.
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:53 | opcije
uvik sam mislila da je kurac urokljiv
to zbog ovog bivšeg.
nikad ga nije vadio
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:53 | opcije
odo vidit.
al ako me zajebavate
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:54 | opcije
Dobro da nije.Neurekose.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:54 | opcije
baba, ma ko te davi pevetejom
Autor: krelec | 03.09.2011. u 23:54 | opcije
Vučju kožu nosaju Pokosica i Stavros.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:55 | opcije
To se naš vučkić dosjetio da se može hvaliti kak je stavio šapu na raznorazne koje vole sportsku odjeću ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2011. u 23:56 | opcije
Jelek (ili đilo)od vučje kože.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:57 | opcije
vidila sam.
kod nas to nose samo na ponoćku žene seoskih travara
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:57 | opcije
Hahahaha!Što se ja volim odjednom sjetiti nekih danas nenormalnih izraza.
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:58 | opcije
plus jedna apotekarka
bez bičava 25.12. i u vučjoj koži
Autor: -rozmarinababa | 03.09.2011. u 23:59 | opcije
Jel' rutava po nogom?
Autor: marta-marta | 03.09.2011. u 23:59 | opcije
malo mi došlo
Autor: krelec | 04.09.2011. u 0:00 | opcije
a vani plus 10
zašto se splićanke seksaju za bunde?
bit će im teško klima uređaj zaviti oko vrata
Autor: -rozmarinababa | 04.09.2011. u 0:01 | opcije
gladan brate, gladan
Autor: krelec | 04.09.2011. u 0:01 | opcije
Opet smo zabrijali.Saberimo se.Koja je tema?
Autor: marta-marta | 04.09.2011. u 0:01 | opcije
Krevetarenje.
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:02 | opcije
Poludimo li od praznog kreveta.H
Autor: marta-marta | 04.09.2011. u 0:03 | opcije
Hm.
Autor: marta-marta | 04.09.2011. u 0:03 | opcije
Krelec si donese pršut i onda ukoči da ne gužva posteljinu.
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:04 | opcije
Idem se ja uvaliti u svoj prazan krevetac pa ćemo sutra vidjeti kako sam.Cmok!
Autor: marta-marta | 04.09.2011. u 0:04 | opcije
Ja mačku strpam pod poplun a psa na poplun. A oni zbrišu kad se počnem ritati.
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:04 | opcije
nema se pršut, samo amburger
Autor: krelec | 04.09.2011. u 0:05 | opcije
Baba tak uštirka posteljinu da nemre mrdnut sve da hoće. Sve škripi pod njom!
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:05 | opcije
Bobo garant oblizuje neko krupno, okruglo voće i sve mu kaplje po posteljini.
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:06 | opcije
baba misli da sve mora biti kruto, a ja sam sebe uvjeravam da ne mora
Autor: krelec | 04.09.2011. u 0:06 | opcije
Nema babe, sve si mislim da se zapalila za Jacka Wolfskina ;-))
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:08 | opcije
U krevetu se treba opustiti, krelec. Eh, sad, kak se tko opušta, to je već druga priča...!
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:09 | opcije
kenjkam u krevet da nisam sama
Autor: -rozmarinababa | 04.09.2011. u 0:10 | opcije
Aha, a i grije ;-))
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:11 | opcije
E, dragi moji, idem ja sad iščetkati svoju macu pa u krevet. Laka vam noćka i ugodna posteljina! :-))
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 0:11 | opcije
Dobro jutro, ja prespavala vase discussion, krel, kaze se, U radise svega bise, u stedise jos i vise.
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 7:24 | opcije
