Ček da se protegnem, još nisam danas...
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 9:31 | opcije
...ajd mali, počeši, nižje, još nižje, točno iznad guze, taaako, dooobro:))))
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 9:33 | opcije
Ajd! Ali snimi, da ti velim jesi li to ispravno. (Izmasirati te ne mogu.)
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 9:33 | opcije
Eh, takav bi nam trebao, da nas odmah ujutro udobrovolji :-))
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 9:34 | opcije
...ak si ne pomognes sam, nece ti ni bog pomoci (ili tko god):))))
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 9:59 | opcije
....pas mater konja magarca, trebala sam vas cekati...
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 10:00 | opcije
...a ono ćorak
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 10:02 | opcije
Niš se ti ne uzrujavaj, juicy, odradit će to dečki i to s kamatom! ;-))
Autor: vegavega8 | 04.09.2011. u 10:05 | opcije
Koji decki odraditi...ma daj...ma bolje da nist ne govorim:)))
Autor: juicy-mama | 04.09.2011. u 10:14 | opcije
viš dobra ideja, mogla bi se i ja ispred kuće ovako rastegnuti pa da me neko češka , aha..bi bi...slatke životinjice svašta nas nauće i inspiriraju:-)))
Autor: biserna | 04.09.2011. u 10:30 | opcije
