DOBRO BUĐENJE

04.09.2011. u 9:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ček da se protegnem, još nisam danas...

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 9:31   |   opcije


...ajd mali, počeši, nižje, još nižje, točno iznad guze, taaako, dooobro:))))

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 9:33   |   opcije


Ajd! Ali snimi, da ti velim jesi li to ispravno. (Izmasirati te ne mogu.)

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 9:33   |   opcije


Eh, takav bi nam trebao, da nas odmah ujutro udobrovolji :-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 9:34   |   opcije


...ak si ne pomognes sam, nece ti ni bog pomoci (ili tko god):))))

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 9:59   |   opcije


....pas mater konja magarca, trebala sam vas cekati...

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 10:00   |   opcije


...a ono ćorak

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 10:02   |   opcije


Niš se ti ne uzrujavaj, juicy, odradit će to dečki i to s kamatom! ;-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2011. u 10:05   |   opcije


Koji decki odraditi...ma daj...ma bolje da nist ne govorim:)))

Autor: juicy-mama   |   04.09.2011. u 10:14   |   opcije


viš dobra ideja, mogla bi se i ja ispred kuće ovako rastegnuti pa da me neko češka , aha..bi bi...slatke životinjice svašta nas nauće i inspiriraju:-)))

Autor: biserna   |   04.09.2011. u 10:30   |   opcije


Dodaj komentar