strašna si sa maćkom super
Autor: milkaniki | 05.09.2011. u 8:00 | opcije
A tek da me vidiš uživo...! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 8:00 | opcije
I JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA;-)
Djutro Vega, kišica je konačno bila kod nas, idem stavit kavu kuhat.....
Autor: biserna | 05.09.2011. u 8:23 | opcije
dupla crna
ladno je
Autor: -rozmarinababa | 05.09.2011. u 8:35 | opcije
Nije više hladno - kiša bila i prošla, sunce granulo, mene ispikala neka komarica po sisi, svrbi za poludjeti!
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 8:41 | opcije
Lamisil Vega, meni pomaže i to odmah.
Autor: biserna | 05.09.2011. u 8:45 | opcije
nije vrag da spavaš bez pancirke
ja bi sise pod krevetom našla
Autor: -rozmarinababa | 05.09.2011. u 8:48 | opcije
Kaj ti pomaže odmah, biserna?
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 8:56 | opcije
Ja ti se u krevetu sasvim opustim i raspustim, rozi. Pa me onda ovako zlorabe! :-((
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 8:57 | opcije
svrbež popusti odmah
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:05 | opcije
To sam shvatila, ali od čega? Sam od sebe, ili imaš neki tajni recept?
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 9:07 | opcije
Lamisil je krema i snjom namaži, 28 kuna košta ovdje.
Sin mi piše o malemu vragecu hrteku, ko da je uključen na elektriko , živac mali:-)))))
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:14 | opcije
Aha, to je krema (a ja mislila tipfeler!), thanks! Joooj, nek ti pošalje slike, a ti meni, pliz, pliz, pliz! :-))
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 9:22 | opcije
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))ajojjjjjjjj:-)))))))))))) sory al stvarno se smijemmmmmmm:-))))
stavio mi ih je na komp , ma da ga vidiš zaljubila bi se ko ja;-) nikako da steknem imunitet :-(
Indigo boje je sa bijelim flekicama, na kraju repiča jedna i izpod vrata....ma slatkič jedan mali grickajući ...
Ove godine je slovo I za imena pa je i ostao Indigo po domaće Indy.
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:25 | opcije
budo pop poslije 5 .. vidjeli pa ti šaljem ..nadam se "znanju":-))))
Idući put kad dojdeš?! ukrast ću ti vrijeme pa me naučiš slat:-)
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:29 | opcije
budem.........eto tipfelera , al to zbog smijeha da znaš:-))
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:30 | opcije
Eh, super! Ma nije ti nikakav kunst poslati sliku, u svakom email programu imaš neki gumb "dodaj privitak" ili "attachment" - klikneš na to, pita te koji dokument hoćeš, u tom okviriću ti prikaže što imaš u kompu, nađeš sliku, klikneš na nju i - ide!
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 9:37 | opcije
ej, sad sam se sjetila ....AKO smijem dati sinu tvoj mejl ti šalje on !!??
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:42 | opcije
Može i tako, sve 5 :-)))
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 9:49 | opcije
dogovoreno:-))
Autor: biserna | 05.09.2011. u 9:53 | opcije
