KAAAVUUUUUUUU!

05.09.2011. u 7:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

strašna si sa maćkom super

Autor: milkaniki   |   05.09.2011. u 8:00   |   opcije


A tek da me vidiš uživo...! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 8:00   |   opcije


I JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA;-)

Djutro Vega, kišica je konačno bila kod nas, idem stavit kavu kuhat.....

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 8:23   |   opcije


dupla crna
ladno je

Autor: -rozmarinababa   |   05.09.2011. u 8:35   |   opcije


Nije više hladno - kiša bila i prošla, sunce granulo, mene ispikala neka komarica po sisi, svrbi za poludjeti!

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 8:41   |   opcije


Lamisil Vega, meni pomaže i to odmah.

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 8:45   |   opcije


nije vrag da spavaš bez pancirke
ja bi sise pod krevetom našla

Autor: -rozmarinababa   |   05.09.2011. u 8:48   |   opcije


Kaj ti pomaže odmah, biserna?

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 8:56   |   opcije


Ja ti se u krevetu sasvim opustim i raspustim, rozi. Pa me onda ovako zlorabe! :-((

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 8:57   |   opcije


svrbež popusti odmah

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:05   |   opcije


To sam shvatila, ali od čega? Sam od sebe, ili imaš neki tajni recept?

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 9:07   |   opcije


Lamisil je krema i snjom namaži, 28 kuna košta ovdje.

Sin mi piše o malemu vragecu hrteku, ko da je uključen na elektriko , živac mali:-)))))

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:14   |   opcije


Aha, to je krema (a ja mislila tipfeler!), thanks! Joooj, nek ti pošalje slike, a ti meni, pliz, pliz, pliz! :-))

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 9:22   |   opcije


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))ajojjjjjjjj:-)))))))))))) sory al stvarno se smijemmmmmmm:-))))

stavio mi ih je na komp , ma da ga vidiš zaljubila bi se ko ja;-) nikako da steknem imunitet :-(
Indigo boje je sa bijelim flekicama, na kraju repiča jedna i izpod vrata....ma slatkič jedan mali grickajući ...
Ove godine je slovo I za imena pa je i ostao Indigo po domaće Indy.

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:25   |   opcije


budo pop poslije 5 .. vidjeli pa ti šaljem ..nadam se "znanju":-))))
Idući put kad dojdeš?! ukrast ću ti vrijeme pa me naučiš slat:-)

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:29   |   opcije


budem.........eto tipfelera , al to zbog smijeha da znaš:-))

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:30   |   opcije


Eh, super! Ma nije ti nikakav kunst poslati sliku, u svakom email programu imaš neki gumb "dodaj privitak" ili "attachment" - klikneš na to, pita te koji dokument hoćeš, u tom okviriću ti prikaže što imaš u kompu, nađeš sliku, klikneš na nju i - ide!

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 9:37   |   opcije


ej, sad sam se sjetila ....AKO smijem dati sinu tvoj mejl ti šalje on !!??

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:42   |   opcije


Može i tako, sve 5 :-)))

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 9:49   |   opcije


dogovoreno:-))

Autor: biserna   |   05.09.2011. u 9:53   |   opcije


Dodaj komentar