rupa je rupa
Autor: roman10 | 05.09.2011. u 23:01 | opcije
Uffff, romane, ko da je svaka ista! Neku popuniš prstom, a u neku cijeli staneš.
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:02 | opcije
Uostalom, ne volim takve seksističke komentare. I pogle im face - kaj to nije LJUBAF?
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:03 | opcije
a jel to vepar ili veprica
Autor: roman10 | 05.09.2011. u 23:05 | opcije
Sram vas istid bilo:))))
Autor: juicy-mama | 05.09.2011. u 23:07 | opcije
Kaj ti misliš, romane? Da je ovog puta žensko straga i gore?
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:11 | opcije
Mene fakat je, juicy, ali to je samo zbog općeg konzervativizma koje je u ozračju. Ipak sam ja dijete cvijeća ;-))
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:11 | opcije
vega, ova svinja je crknuka, koknuli je prije.
(svinje se pare- stojeći)
Autor: pognioci | 05.09.2011. u 23:19 | opcije
Pogni, ti si savršenstvo prirode i sveznanja... U stvari, počinjem vjerovati u Boginju Pognioci! Aaaaaaaaa, klanjam se, klanjam. (Svinja nije crknula, nego zna uživati.)
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:22 | opcije
Nego, napetiji bloški voajerizam nego ovaj slikovni, idem ja gore vidjeti tko koga ;-))
Autor: vegavega8 | 05.09.2011. u 23:25 | opcije
