rupa je rupa

Autor: roman10   |   05.09.2011. u 23:01   |   opcije


Uffff, romane, ko da je svaka ista! Neku popuniš prstom, a u neku cijeli staneš.

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:02   |   opcije


Uostalom, ne volim takve seksističke komentare. I pogle im face - kaj to nije LJUBAF?

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:03   |   opcije


a jel to vepar ili veprica

Autor: roman10   |   05.09.2011. u 23:05   |   opcije


Sram vas istid bilo:))))

Autor: juicy-mama   |   05.09.2011. u 23:07   |   opcije


Kaj ti misliš, romane? Da je ovog puta žensko straga i gore?

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:11   |   opcije


Mene fakat je, juicy, ali to je samo zbog općeg konzervativizma koje je u ozračju. Ipak sam ja dijete cvijeća ;-))

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:11   |   opcije


vega, ova svinja je crknuka, koknuli je prije.
(svinje se pare- stojeći)

Autor: pognioci   |   05.09.2011. u 23:19   |   opcije


Pogni, ti si savršenstvo prirode i sveznanja... U stvari, počinjem vjerovati u Boginju Pognioci! Aaaaaaaaa, klanjam se, klanjam. (Svinja nije crknula, nego zna uživati.)

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:22   |   opcije


Nego, napetiji bloški voajerizam nego ovaj slikovni, idem ja gore vidjeti tko koga ;-))

Autor: vegavega8   |   05.09.2011. u 23:25   |   opcije


Dodaj komentar