Šmrc... To boli! Dobro jutro! :~)
Autor: Rujankica | 06.09.2011. u 8:37 | opcije
Je, boli, al se brzo razbudiš! D. jutreko :-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 8:42 | opcije
aućććććć, kako bolno buđenje.
Djutro:-)
Autor: biserna | 06.09.2011. u 8:42 | opcije
Sad mu je i kavu prolijal... Bude moral kuhati ispočetka. :(
Autor: Rujankica | 06.09.2011. u 8:43 | opcije
Jutreko, biserna! Je, bolje bolno buđenje nego da se uopće na probudiš ;-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 8:43 | opcije
Pa ima valjda još neke kave na blogu? Gdje su gliteraši?
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 8:44 | opcije
Sad će oni... Neka ih. :~)
Autor: Rujankica | 06.09.2011. u 8:48 | opcije
E da, u 9 radni narod dolazi na blogersku kavicu i razbuđivanje :-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 8:52 | opcije
ja više volim da me Čupa probudi šapicom- nego ova šaka:-)))
Autor: biserna | 06.09.2011. u 8:52 | opcije
Pa nemre ga lupit prek naocala, to nije eticki
Autor: juicy-mama | 06.09.2011. u 8:52 | opcije
Vega, koliko si mrkvica zaradila?
Autor: juicy-mama | 06.09.2011. u 8:54 | opcije
haha, šteta kave
Autor: YBCT10 | 06.09.2011. u 9:00 | opcije
Biserna, nije tu stvar u tome što ti voliš, nego što moš dobit.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 9:00 | opcije
Zato stalno raspravljamo o moralu i etici, juicy: treba utvrditi neka pravila ponašanja.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 9:01 | opcije
Mrkvica? Ni jednu. Još otplaćujem one koje sam već pojela.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 9:01 | opcije
YB je bešćutan! Ili ovisnik o kavi.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 9:02 | opcije
što je dobra slićica
Autor: milkaniki | 06.09.2011. u 9:29 | opcije
