BLOGERSKA KAVICA

06.09.2011. u 8:34   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Šmrc... To boli! Dobro jutro! :~)

Autor: Rujankica   |   06.09.2011. u 8:37   |   opcije


Je, boli, al se brzo razbudiš! D. jutreko :-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 8:42   |   opcije


aućććććć, kako bolno buđenje.
Djutro:-)

Autor: biserna   |   06.09.2011. u 8:42   |   opcije


Sad mu je i kavu prolijal... Bude moral kuhati ispočetka. :(

Autor: Rujankica   |   06.09.2011. u 8:43   |   opcije


Jutreko, biserna! Je, bolje bolno buđenje nego da se uopće na probudiš ;-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 8:43   |   opcije


Pa ima valjda još neke kave na blogu? Gdje su gliteraši?

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 8:44   |   opcije


Sad će oni... Neka ih. :~)

Autor: Rujankica   |   06.09.2011. u 8:48   |   opcije


E da, u 9 radni narod dolazi na blogersku kavicu i razbuđivanje :-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 8:52   |   opcije


ja više volim da me Čupa probudi šapicom- nego ova šaka:-)))

Autor: biserna   |   06.09.2011. u 8:52   |   opcije


Pa nemre ga lupit prek naocala, to nije eticki

Autor: juicy-mama   |   06.09.2011. u 8:52   |   opcije


Vega, koliko si mrkvica zaradila?

Autor: juicy-mama   |   06.09.2011. u 8:54   |   opcije


haha, šteta kave

Autor: YBCT10   |   06.09.2011. u 9:00   |   opcije


Biserna, nije tu stvar u tome što ti voliš, nego što moš dobit.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 9:00   |   opcije


Zato stalno raspravljamo o moralu i etici, juicy: treba utvrditi neka pravila ponašanja.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 9:01   |   opcije


Mrkvica? Ni jednu. Još otplaćujem one koje sam već pojela.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 9:01   |   opcije


YB je bešćutan! Ili ovisnik o kavi.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 9:02   |   opcije


što je dobra slićica

Autor: milkaniki   |   06.09.2011. u 9:29   |   opcije


Dodaj komentar