ŠTO SU NAM UČINILI OD BLOGA, MAMA!
06.09.2011. u 22:27 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Jel mene pitas?
Autor: juicy-mama | 06.09.2011. u 22:31 | opcije
Hehe. Ako me želiš usvojiti ;-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:34 | opcije
kaj ova veli, "o, jebote"
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:37 | opcije
Ne veli: to još nije naučila odmijaukati.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:39 | opcije
Možda veli "O, mrmote!"
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:39 | opcije
il možda onak finjaka " a u krasni kurac"
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:40 | opcije
Jooooj, ne, to fine mace ne vele. Prije će biti "Moš to mački o rep!"
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:42 | opcije
trebalo bi pod hitno neke stvari redefinirati na iskrici. za početak da svi kaj nemaju premium mogu o onima s premiumom pisati samo afirmativno
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:42 | opcije
i to izrazito afirmativno, onako udvornički, ulizivački
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:43 | opcije
brate ak nisi u stanju tak sitnu pinku dati otkuda ti pravo hračkat bilo koga
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:44 | opcije
Hm. Misliš da bi oni to znali?
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:44 | opcije
Zapravo, u pravu si: ovi nezvjezdičasti nas iskorištavaju. Meni je večeras jedan tip poslao 1509 riječi ili 6 kartica teksta, sav sretan jer ja imam Premium pa ne mora kratko i sžto.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:47 | opcije
nemaju kaj znati, napravi se programček, i čim počnu prosto tipkat odmah lagana strujica, nekaj ko električni pastir
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:48 | opcije
plati pa budi kritik, ne samo sraćkati bez ikakvih posljedica, ja ponekad kakim, ali sam bar platil upad
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:49 | opcije
Sad sam prebrojala: na prve dvije stranice bloga, samo 9 Premium članova. Čak ni ovaj moj nick nije premium (ali sam za drugi platila i poklonila nekome jednu pretplatu - dakle, čista sam!)
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:50 | opcije
Je, sad ti nove nickove ne puste na blog ako ne plate - to hračkaju ovi starosjedioci sa svojih prastarih nickova (ili s posuđenih prastarih).
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:50 | opcije
oni tak i kad se švercaju u tramvaju, uđu i odmah galama, stolice prljave, klima ne dela, zakaj nema neke lagane muzikice, e nebude to tako
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:52 | opcije
zamisli meni nedaju s novim nikom pisati blogove..kako su mutavi!!!
Autor: cyberlady | 06.09.2011. u 22:55 | opcije
E da, baš su mi fora ti koji mijenjaju društvo švercanjem u tramvaju ;-)) Ono, subverzivci do jaja!
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:55 | opcije
joj majko mila kaj je dobar, mrtva bi ga usta jela
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:55 | opcije
Opet on! OPET!!!
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 22:56 | opcije
Pa što će poštenom čovjeku premijum, pasoš, bankovni račun i zdravstveno osiguranje?
Autor: dudhaimurvimorus | 06.09.2011. u 22:57 | opcije
dud, jel te opizdila malo struja, onako pec, pec
Autor: krelec | 06.09.2011. u 22:58 | opcije
nije još proradilo
Autor: krelec | 06.09.2011. u 23:00 | opcije
Ufff, već sam se pripremila na pometovski monolog o tome kako se opršutio, kad uletio Svileni!
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:00 | opcije
Ja sam izvan struje. Struju pravim sam okrećući pedale.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.09.2011. u 23:00 | opcije
Poštenom i ne trebaju, Svileni, nego nepoštenom.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:01 | opcije
Premijum je samo za kurbe i dicu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.09.2011. u 23:01 | opcije
neću izazivati zavist, al dobar je, dobar. niti približno dobrog nema u istri
Autor: krelec | 06.09.2011. u 23:02 | opcije
Nego, krelec, zašto ti više ne stavljaš slike?
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:02 | opcije
Da nas lakše nađu, Svileni ;-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:03 | opcije
I da ne moraju misliti ševe li veguvegu8 ili vevegagu08, ili pak vegu pod pseudonimom.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:04 | opcije
...dobro, i za Yugo nostalgičare.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.09.2011. u 23:04 | opcije
nemam dovoljno kuraža, konkurencija žestoka, ali možda da ipak jednu domoljubnu, ha
Autor: krelec | 06.09.2011. u 23:04 | opcije
Ma krele, vakog nema ni u svinjcu ni u kokošinjcu, a ne samo u Istri materini.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.09.2011. u 23:05 | opcije
Krelec, znaš da je jal moja osnovna motivacija.
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:07 | opcije
Nego, krelec, pisala mi neka meni nepoznata žemska: pitala me jel idem u Tribunj i onda me izvrijeđala. Znaš nešto o tome?
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:10 | opcije
eno stavio sam i ja jednu slikicu, a o navedenom incidenatu ništa ne znam
Autor: krelec | 06.09.2011. u 23:11 | opcije
(Žvače on, jednom rukom trpa, drugom bradu briše - ne može odgovoriti.)
Autor: vegavega8 | 06.09.2011. u 23:12 | opcije
