Jel mene pitas?

Autor: juicy-mama   |   06.09.2011. u 22:31   |   opcije


Hehe. Ako me želiš usvojiti ;-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:34   |   opcije


kaj ova veli, "o, jebote"

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:37   |   opcije


Ne veli: to još nije naučila odmijaukati.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:39   |   opcije


Možda veli "O, mrmote!"

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:39   |   opcije


il možda onak finjaka " a u krasni kurac"

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:40   |   opcije


Jooooj, ne, to fine mace ne vele. Prije će biti "Moš to mački o rep!"

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:42   |   opcije


trebalo bi pod hitno neke stvari redefinirati na iskrici. za početak da svi kaj nemaju premium mogu o onima s premiumom pisati samo afirmativno

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:42   |   opcije


i to izrazito afirmativno, onako udvornički, ulizivački

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:43   |   opcije


brate ak nisi u stanju tak sitnu pinku dati otkuda ti pravo hračkat bilo koga

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:44   |   opcije


Hm. Misliš da bi oni to znali?

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:44   |   opcije


Zapravo, u pravu si: ovi nezvjezdičasti nas iskorištavaju. Meni je večeras jedan tip poslao 1509 riječi ili 6 kartica teksta, sav sretan jer ja imam Premium pa ne mora kratko i sžto.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:47   |   opcije


nemaju kaj znati, napravi se programček, i čim počnu prosto tipkat odmah lagana strujica, nekaj ko električni pastir

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:48   |   opcije


plati pa budi kritik, ne samo sraćkati bez ikakvih posljedica, ja ponekad kakim, ali sam bar platil upad

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:49   |   opcije


Sad sam prebrojala: na prve dvije stranice bloga, samo 9 Premium članova. Čak ni ovaj moj nick nije premium (ali sam za drugi platila i poklonila nekome jednu pretplatu - dakle, čista sam!)

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:50   |   opcije


Je, sad ti nove nickove ne puste na blog ako ne plate - to hračkaju ovi starosjedioci sa svojih prastarih nickova (ili s posuđenih prastarih).

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:50   |   opcije


oni tak i kad se švercaju u tramvaju, uđu i odmah galama, stolice prljave, klima ne dela, zakaj nema neke lagane muzikice, e nebude to tako

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:52   |   opcije


zamisli meni nedaju s novim nikom pisati blogove..kako su mutavi!!!

Autor: cyberlady   |   06.09.2011. u 22:55   |   opcije


E da, baš su mi fora ti koji mijenjaju društvo švercanjem u tramvaju ;-)) Ono, subverzivci do jaja!

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:55   |   opcije


joj majko mila kaj je dobar, mrtva bi ga usta jela

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:55   |   opcije


Opet on! OPET!!!

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 22:56   |   opcije


Pa što će poštenom čovjeku premijum, pasoš, bankovni račun i zdravstveno osiguranje?

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.09.2011. u 22:57   |   opcije


dud, jel te opizdila malo struja, onako pec, pec

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 22:58   |   opcije


nije još proradilo

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 23:00   |   opcije


Ufff, već sam se pripremila na pometovski monolog o tome kako se opršutio, kad uletio Svileni!

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:00   |   opcije


Ja sam izvan struje. Struju pravim sam okrećući pedale.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.09.2011. u 23:00   |   opcije


Poštenom i ne trebaju, Svileni, nego nepoštenom.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:01   |   opcije


Premijum je samo za kurbe i dicu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.09.2011. u 23:01   |   opcije


neću izazivati zavist, al dobar je, dobar. niti približno dobrog nema u istri

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 23:02   |   opcije


Nego, krelec, zašto ti više ne stavljaš slike?

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:02   |   opcije


Da nas lakše nađu, Svileni ;-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:03   |   opcije


I da ne moraju misliti ševe li veguvegu8 ili vevegagu08, ili pak vegu pod pseudonimom.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:04   |   opcije


...dobro, i za Yugo nostalgičare.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.09.2011. u 23:04   |   opcije


nemam dovoljno kuraža, konkurencija žestoka, ali možda da ipak jednu domoljubnu, ha

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 23:04   |   opcije


Ma krele, vakog nema ni u svinjcu ni u kokošinjcu, a ne samo u Istri materini.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.09.2011. u 23:05   |   opcije


Krelec, znaš da je jal moja osnovna motivacija.

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:07   |   opcije


Nego, krelec, pisala mi neka meni nepoznata žemska: pitala me jel idem u Tribunj i onda me izvrijeđala. Znaš nešto o tome?

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:10   |   opcije


eno stavio sam i ja jednu slikicu, a o navedenom incidenatu ništa ne znam

Autor: krelec   |   06.09.2011. u 23:11   |   opcije


(Žvače on, jednom rukom trpa, drugom bradu briše - ne može odgovoriti.)

Autor: vegavega8   |   06.09.2011. u 23:12   |   opcije


Dodaj komentar