JUTREKO!

07.09.2011. u 6:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

'Bro jutro, kaj ovaj ne zna da se i nakon dorucka zubi peru?

Autor: juicy-mama   |   07.09.2011. u 7:48   |   opcije


brrrr, grdo ju je vidjet, ja se bojim zmija:)))

Autor: bracoiseka   |   07.09.2011. u 8:15   |   opcije


ma gle...kak je samo prijateljski raspoložena :))

Autor: pa_huljica   |   07.09.2011. u 9:21   |   opcije


korni kornjača susreo drugu korni kornjaču i nije obrisal usta

Autor: roman10   |   07.09.2011. u 9:35   |   opcije


...koja svinja, a jos se i uflekao...

Autor: juicy-mama   |   07.09.2011. u 9:44   |   opcije


e a sad zamjenili mjesta

Autor: roman10   |   07.09.2011. u 10:06   |   opcije


pa na paradu

Autor: roman10   |   07.09.2011. u 10:07   |   opcije


Dodaj komentar