'Bro jutro, kaj ovaj ne zna da se i nakon dorucka zubi peru?
Autor: juicy-mama | 07.09.2011. u 7:48 | opcije
brrrr, grdo ju je vidjet, ja se bojim zmija:)))
Autor: bracoiseka | 07.09.2011. u 8:15 | opcije
ma gle...kak je samo prijateljski raspoložena :))
Autor: pa_huljica | 07.09.2011. u 9:21 | opcije
korni kornjača susreo drugu korni kornjaču i nije obrisal usta
Autor: roman10 | 07.09.2011. u 9:35 | opcije
...koja svinja, a jos se i uflekao...
Autor: juicy-mama | 07.09.2011. u 9:44 | opcije
e a sad zamjenili mjesta
Autor: roman10 | 07.09.2011. u 10:06 | opcije
pa na paradu
Autor: roman10 | 07.09.2011. u 10:07 | opcije
