WE ARE THE BLOG!

07.09.2011. u 21:42   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

mrnjau

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 21:42   |   opcije


Bogati..sad i levitiramo!?

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:43   |   opcije


Hehe, The Baba promrnjaukala ;-))

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:43   |   opcije


izgledaju zastrašujuće
a samo su mace

Autor: YBCT10   |   07.09.2011. u 21:44   |   opcije


Nego. Sve mi. Mi savršene.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:44   |   opcije


YB, svaki otpor je uzaludan.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:44   |   opcije


predem
crno runo.
a ko će tebe vega takvu sa šaponjom i mačkom
nikad se neš udati
najbolje da sve smakneš

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 21:47   |   opcije


heheheh..

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:48   |   opcije


umakla=umaknuti, umaći (pomaknuti pameću)
nije se dakle umakla (skoro pa udala) dok nije sve smakla
ko andromeda
nema nigdi nikog.
ni u rodnom listu.

ko ameba

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 21:48   |   opcije


Jesam vam ispričala kako sam jednom popizdila kad sam po jebenoj zimi furala klinca na kontrolu u Vinogradsku a nisu mi htjeli dići rampu za službeni ako ne kažem da idemo na neku kompliciranu pretragu?Eutanazija je uvijek palila.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:50   |   opcije


E moja rozi, mene ti oćedu na svakome koraku. Evo večeras izvedoh šaponju u smjeru juga, odmah jedan maše s prozora i silazi, pa duvan pali i divani... Jučer ja prema sjeveru, tamo drugi na čeki u parku, vadi duvan i divani. Jutros ja na posao, evo ti ga onaj sa susjednog broja, kroz prozor me zaustavlja... Svi me vole, svi brinu za šaponju, mater i mačku mi. A ovaj najbliži i za papige (jer ih čuje).

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:50   |   opcije


I što bih se ja onda udavala pa da moram i ja brinuti o njima?

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:52   |   opcije


Kaj, digli rampu za eutanaziju? :-)))))))))))))))))))))))))))))))9

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:52   |   opcije


nisi

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 21:53   |   opcije


Yep;)

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:53   |   opcije


Do proljeća smo išli na eutanaziju.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:54   |   opcije


Nikak da uspije, ha?

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:54   |   opcije


Hehehe

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 21:55   |   opcije


A nije te bilo frka socijalne službe?

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 21:57   |   opcije


kako ga nije sram tako pušit prid šaponjom. loš primjer
ko će tebe vega ovdje. već si se udavala
a i marta - ima dicu
jedini favoriti smo ovdje ja i andromeda. 40 u guzici i nikad nikoga.
ko iz samostana.

neotpakirane.
i već godinama na polici po nama pada prašina.
nema tu nego čekati nekog kirurga da to sredi u rukavicama
ijedini je zajeb što kirurzi ne kupuju na akcijama

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 21:59   |   opcije


Jok.Nisam još bila na blogu.Sad strepim.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:00   |   opcije


Ja ti kažem, rozi, vas dvije ćete upecati vrhunskog kirurga (ti) i vrhunskog ansteziologa (ona).

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:00   |   opcije


I trebaš. Na rampi nemaju guglu, ali ovdje da.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:01   |   opcije


Prijava socijalnoj službi: mjesecima vodila dijete na eutanaziju.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:01   |   opcije


idem otvoriti nick nit jebi, nit kući vodi
(što ćemo s izložbama)
noć.
cmok

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 22:02   |   opcije


Hahahaha!Fakat zvuči strašno.Ali je bome upalilo.Kolima do vrata ambulante.Pa ti misli;)

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:03   |   opcije


Nemreš više nikad imati nick bolji od rozmarina_baba.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:04   |   opcije


Ajd, rozi, ne jebi!

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:05   |   opcije


rok čuvanja - dok ne naiđe naivčina.
upotrijebiti-odmah nakon odvrćanja poklopca.
probušiti na vrhu odoka uz 2 svjedoka
plus onda upute za odlaganje.
prozvod za jednokratnu upotrebu

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 22:05   |   opcije


Marta, čisti dokaz da si nesposobna majka. Da išta valjaš, sredila bi ga iz prve.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:05   |   opcije


pardonček..rozmarinababa.Ako se s njim ne udaš imaš manu i kvit.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:06   |   opcije


mogu.
admin mi je predložio rozmarina snaha ako me izbrišu
ajd, pobiže mi ovo sekino tijesto

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 22:06   |   opcije


kad sam odbijala priznati da je bolestan zato kaj sam ja nestabilna.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:06   |   opcije


Kad mi odu majstori, radit ćemo picu kod mene: jednu meku i jednu tvrdu.

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:07   |   opcije


načela me sanitarna

Autor: -rozmarinababa   |   07.09.2011. u 22:07   |   opcije


Čim sam ja počela tjedno odlaziti frizeru i redovito se praskati-k'o rukom odnešeno.

Autor: marta-marta   |   07.09.2011. u 22:07   |   opcije


Pa da: iscijeli ti sebe, prefarbaj si auru i da viš kak će ti djeca živnuti. Ali tek onda muža ziher nećeš naći, tko bi ih trpio kad su u punoj snazi?

Autor: vegavega8   |   07.09.2011. u 22:08   |   opcije


Dodaj komentar