mrnjau
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 21:42 | opcije
Bogati..sad i levitiramo!?
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:43 | opcije
Hehe, The Baba promrnjaukala ;-))
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:43 | opcije
izgledaju zastrašujuće
a samo su mace
Autor: YBCT10 | 07.09.2011. u 21:44 | opcije
Nego. Sve mi. Mi savršene.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:44 | opcije
YB, svaki otpor je uzaludan.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:44 | opcije
predem
crno runo.
a ko će tebe vega takvu sa šaponjom i mačkom
nikad se neš udati
najbolje da sve smakneš
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 21:47 | opcije
heheheh..
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:48 | opcije
umakla=umaknuti, umaći (pomaknuti pameću)
nije se dakle umakla (skoro pa udala) dok nije sve smakla
ko andromeda
nema nigdi nikog.
ni u rodnom listu.
ko ameba
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 21:48 | opcije
Jesam vam ispričala kako sam jednom popizdila kad sam po jebenoj zimi furala klinca na kontrolu u Vinogradsku a nisu mi htjeli dići rampu za službeni ako ne kažem da idemo na neku kompliciranu pretragu?Eutanazija je uvijek palila.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:50 | opcije
E moja rozi, mene ti oćedu na svakome koraku. Evo večeras izvedoh šaponju u smjeru juga, odmah jedan maše s prozora i silazi, pa duvan pali i divani... Jučer ja prema sjeveru, tamo drugi na čeki u parku, vadi duvan i divani. Jutros ja na posao, evo ti ga onaj sa susjednog broja, kroz prozor me zaustavlja... Svi me vole, svi brinu za šaponju, mater i mačku mi. A ovaj najbliži i za papige (jer ih čuje).
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:50 | opcije
I što bih se ja onda udavala pa da moram i ja brinuti o njima?
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:52 | opcije
Kaj, digli rampu za eutanaziju? :-)))))))))))))))))))))))))))))))9
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:52 | opcije
nisi
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 21:53 | opcije
Yep;)
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:53 | opcije
Do proljeća smo išli na eutanaziju.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:54 | opcije
Nikak da uspije, ha?
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:54 | opcije
Hehehe
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 21:55 | opcije
A nije te bilo frka socijalne službe?
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 21:57 | opcije
kako ga nije sram tako pušit prid šaponjom. loš primjer
ko će tebe vega ovdje. već si se udavala
a i marta - ima dicu
jedini favoriti smo ovdje ja i andromeda. 40 u guzici i nikad nikoga.
ko iz samostana.
neotpakirane.
i već godinama na polici po nama pada prašina.
nema tu nego čekati nekog kirurga da to sredi u rukavicama
ijedini je zajeb što kirurzi ne kupuju na akcijama
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 21:59 | opcije
Jok.Nisam još bila na blogu.Sad strepim.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:00 | opcije
Ja ti kažem, rozi, vas dvije ćete upecati vrhunskog kirurga (ti) i vrhunskog ansteziologa (ona).
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:00 | opcije
I trebaš. Na rampi nemaju guglu, ali ovdje da.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:01 | opcije
Prijava socijalnoj službi: mjesecima vodila dijete na eutanaziju.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:01 | opcije
idem otvoriti nick nit jebi, nit kući vodi
(što ćemo s izložbama)
noć.
cmok
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 22:02 | opcije
Hahahaha!Fakat zvuči strašno.Ali je bome upalilo.Kolima do vrata ambulante.Pa ti misli;)
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:03 | opcije
Nemreš više nikad imati nick bolji od rozmarina_baba.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:04 | opcije
Ajd, rozi, ne jebi!
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:05 | opcije
rok čuvanja - dok ne naiđe naivčina.
upotrijebiti-odmah nakon odvrćanja poklopca.
probušiti na vrhu odoka uz 2 svjedoka
plus onda upute za odlaganje.
prozvod za jednokratnu upotrebu
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 22:05 | opcije
Marta, čisti dokaz da si nesposobna majka. Da išta valjaš, sredila bi ga iz prve.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:05 | opcije
pardonček..rozmarinababa.Ako se s njim ne udaš imaš manu i kvit.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:06 | opcije
mogu.
admin mi je predložio rozmarina snaha ako me izbrišu
ajd, pobiže mi ovo sekino tijesto
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 22:06 | opcije
kad sam odbijala priznati da je bolestan zato kaj sam ja nestabilna.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:06 | opcije
Kad mi odu majstori, radit ćemo picu kod mene: jednu meku i jednu tvrdu.
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:07 | opcije
načela me sanitarna
Autor: -rozmarinababa | 07.09.2011. u 22:07 | opcije
Čim sam ja počela tjedno odlaziti frizeru i redovito se praskati-k'o rukom odnešeno.
Autor: marta-marta | 07.09.2011. u 22:07 | opcije
Pa da: iscijeli ti sebe, prefarbaj si auru i da viš kak će ti djeca živnuti. Ali tek onda muža ziher nećeš naći, tko bi ih trpio kad su u punoj snazi?
Autor: vegavega8 | 07.09.2011. u 22:08 | opcije
