NIŠ MI SE NE DA

08.09.2011. u 8:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 9:24   |   opcije


I tebi, sinko!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 9:47   |   opcije


Vidim da to dobrojućenje davno bijaše. A meni utekla mačka. Ili se negdje sakrila u kući, prestravljena je od majstora.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 9:48   |   opcije


SAd se nemrem smiriti dok je ne nađem :-((

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 9:48   |   opcije


Dodaj komentar