AJMO!

08.09.2011. u 21:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vecer..madam!!!
a kud se ide?

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 21:48   |   opcije


Na piknik kod Tifani.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:48   |   opcije


Miško, pazi bandera !!!

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.09.2011. u 21:50   |   opcije


Na janjetinu u Schwartzwaldu.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:50   |   opcije


Đorđe, bandiera rossa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:51   |   opcije


Hehe, sad će neki prizor iza grma! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:51   |   opcije


Jel' to janje za jebanje?

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:51   |   opcije


Pa nije valjda za klanje??? Ako idemo u EU.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:52   |   opcije


Ja idem u Brčko.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:52   |   opcije


A možemo svratiti i kod lude krave.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:52   |   opcije


Meni Banovići više priliče fotelji.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:53   |   opcije


onda ne idem..he he

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 21:54   |   opcije


i ja bi išo

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 21:56   |   opcije


A kam bi ti, sajeberušo? Nekam u šašu, na salašu?

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:56   |   opcije


Može, krelec. Ponesi nešto za zamezit putem.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:57   |   opcije


išo bi i ja, stvarno

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 21:57   |   opcije


Il Generalskom Astalu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:57   |   opcije


jako volim ići, nekud

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 21:58   |   opcije


E, astal nam fali za mezetluk!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:58   |   opcije


stalno bi išo

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 21:59   |   opcije


Dobro, krelec, idi, ali kam ćeš doći?

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 21:59   |   opcije


Za kumu sib:
http://youtu.be/FS7PF2DSmAk

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 21:59   |   opcije


vega, vidim da ti mađarizmi idu zero bolje od turcizama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 22:00   |   opcije


Deda mi Mađar.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:00   |   opcije


A i bolje jedu.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:01   |   opcije


I jebu.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:01   |   opcije


Meni jedan deda Turčin, a drugi Tatar.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 22:01   |   opcije


Krel, kaj ne kuzis, oni tebe snube samo zbog klope, ili bolje receno prsuta!!!!

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:02   |   opcije


Meni oba deda umrla.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:04   |   opcije


nema đusi, skrojz je pri kraju, u teška vremena snubiće oni i za kolut jegera

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:04   |   opcije


Nemoj tako, juicy, našli bi mi njemu i druge svrhe!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:04   |   opcije


...i uopce, jel sta ostalo od tog prsuta, brzo si jucer maknul blog...

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:04   |   opcije


bravo vega, da su živi imali bi osamstogodina

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:05   |   opcije


vega, pa recimo negdje u Skotsku, .ili Francuska jug..
al kamionom ne, naravno!

DUD. nekako si mi drag veceras a neznam razlog..
meni je deda bio Johan.))

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:05   |   opcije


Da, nije niti jeger los, ovisi koji je size:))) i da nije ljuti:)))

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:05   |   opcije


kad smo već kod deda, moj niti jedan deda nije bio mađar, ma kakvi, ni blizu mađara

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:06   |   opcije


samim time ni ja nisam mađar

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:07   |   opcije


sajber djevo, kaj ti je deda bio jahan

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:08   |   opcije


U mojoj familiji su svi dugo živjeli, osim djedova i baka - prabake i pradjedovi odreda potegoše preko stotke. (Ili nisu baš znali brojati?)

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:08   |   opcije


Meni je baka jahala

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:09   |   opcije


krele..slovensko austrijsko ... i imao je ergelu s konjima ..ahahhaaaa

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:09   |   opcije


Sajberušo, ajd ne budi snob, dat ćemo ti da sjediš u fotelji bar dio puta.

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:09   |   opcije


sib, a igrao je za Ajax i Barcelonu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.09.2011. u 22:09   |   opcije


moj deda u stvari prvo uopće nije bio deda, tek je kasnije postao

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:10   |   opcije


moju baku je pregazio motorist..i od onda ne volim motore...(((

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:10   |   opcije


I moja baka je bila strastvena jahačica. (Onakva, khm-khm; ali i zapraf.)

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:10   |   opcije


ja volim na šamlici

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:10   |   opcije


vega
dobra sam ti ja i u prirodi se snalazim...
nisam snob...))

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:11   |   opcije


I imala je ergelu. (Onakvu khm-khm.)

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:11   |   opcije


hahaha, ja se ne volim sexati na šamlici, nego sjediti:))))

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:11   |   opcije


GDI SE BU TO DOBJO JEJO I PIJO???

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:11   |   opcije


Na šamlici, juicy? Vrlo kreativno :-)))

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


ok..jahacice ajde na hipodrom ..da vas vidim !!!

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


moj deda, moj deda je iz mješanog braka bio

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


Da ne bi tko ne daj bože pomislio...

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


Stigo šofer!!!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


mama mu je bila žensko, a tata muško

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:12   |   opcije


nego kakav je to sex na motoru..kud ono s nogama?

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:13   |   opcije


S NOGAMA NA ZADNJI ZIC.............

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:14   |   opcije


sajber djevuško, moj deda za tvog deu, ma bio je tarzan

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:14   |   opcije


Na motoru još nekako, ali na rolšuama je bogme gadno!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:16   |   opcije


ah,,sofer...hahhaaa,
kaj krele ,tko koga vozi?

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:16   |   opcije


JA SAM JEDNOM ŠEVIJ I U KJEVETU....BJAK ODVJATNO.........

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:16   |   opcije


eno đoki dogorjelo do nokata, sav se u izlog dao

Autor: krelec   |   08.09.2011. u 22:17   |   opcije


Jel na akciji il na aukciji?

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:18   |   opcije


U moje vrijeme nije se znalo za seks:)))

Autor: juicy-mama   |   08.09.2011. u 22:18   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:19   |   opcije


Moje vrijeme tek dolazi!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:20   |   opcije


kod mene ili svi ili nitko.. he he..

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 22:20   |   opcije


Ajde, Butko, kad ćemo?

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:20   |   opcije


Sajberušo, jesil svjesna što upravo reče???

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:21   |   opcije


DA ZOVEŠ VESEJO DJUŠTVO.............

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:22   |   opcije


Stižemo! Evo, kjele sjetno dovezao i kojiko ono djevica, kjele? Sedam iji devet?

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:25   |   opcije


DEVET VESEJIH JUNFEJICA...................

Autor: kjele   |   08.09.2011. u 22:27   |   opcije


Eto! I sve ih dovezajo netaknute!

Autor: vegavega8   |   08.09.2011. u 22:27   |   opcije


sto sam rekla he he eh
pa ili svi mi se odjednom nude..ili nitko..valjdfa to ima veze s ozracjem.
zalutala sam ..di ste?

Autor: cyberlady   |   08.09.2011. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar