vecer..madam!!!
a kud se ide?
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 21:48 | opcije
Na piknik kod Tifani.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:48 | opcije
Miško, pazi bandera !!!
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.09.2011. u 21:50 | opcije
Na janjetinu u Schwartzwaldu.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:50 | opcije
Đorđe, bandiera rossa.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:51 | opcije
Hehe, sad će neki prizor iza grma! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:51 | opcije
Jel' to janje za jebanje?
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:51 | opcije
Pa nije valjda za klanje??? Ako idemo u EU.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:52 | opcije
Ja idem u Brčko.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:52 | opcije
A možemo svratiti i kod lude krave.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:52 | opcije
Meni Banovići više priliče fotelji.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:53 | opcije
onda ne idem..he he
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 21:54 | opcije
i ja bi išo
Autor: krelec | 08.09.2011. u 21:56 | opcije
A kam bi ti, sajeberušo? Nekam u šašu, na salašu?
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:56 | opcije
Može, krelec. Ponesi nešto za zamezit putem.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:57 | opcije
išo bi i ja, stvarno
Autor: krelec | 08.09.2011. u 21:57 | opcije
Il Generalskom Astalu.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:57 | opcije
jako volim ići, nekud
Autor: krelec | 08.09.2011. u 21:58 | opcije
E, astal nam fali za mezetluk!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:58 | opcije
stalno bi išo
Autor: krelec | 08.09.2011. u 21:59 | opcije
Dobro, krelec, idi, ali kam ćeš doći?
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 21:59 | opcije
Za kumu sib:
http://youtu.be/FS7PF2DSmAk
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 21:59 | opcije
vega, vidim da ti mađarizmi idu zero bolje od turcizama.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 22:00 | opcije
Deda mi Mađar.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:00 | opcije
A i bolje jedu.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:01 | opcije
I jebu.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:01 | opcije
Meni jedan deda Turčin, a drugi Tatar.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 22:01 | opcije
Krel, kaj ne kuzis, oni tebe snube samo zbog klope, ili bolje receno prsuta!!!!
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:02 | opcije
Meni oba deda umrla.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:04 | opcije
nema đusi, skrojz je pri kraju, u teška vremena snubiće oni i za kolut jegera
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:04 | opcije
Nemoj tako, juicy, našli bi mi njemu i druge svrhe!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:04 | opcije
...i uopce, jel sta ostalo od tog prsuta, brzo si jucer maknul blog...
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:04 | opcije
bravo vega, da su živi imali bi osamstogodina
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:05 | opcije
vega, pa recimo negdje u Skotsku, .ili Francuska jug..
al kamionom ne, naravno!
DUD. nekako si mi drag veceras a neznam razlog..
meni je deda bio Johan.))
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:05 | opcije
Da, nije niti jeger los, ovisi koji je size:))) i da nije ljuti:)))
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:05 | opcije
kad smo već kod deda, moj niti jedan deda nije bio mađar, ma kakvi, ni blizu mađara
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:06 | opcije
samim time ni ja nisam mađar
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:07 | opcije
sajber djevo, kaj ti je deda bio jahan
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:08 | opcije
U mojoj familiji su svi dugo živjeli, osim djedova i baka - prabake i pradjedovi odreda potegoše preko stotke. (Ili nisu baš znali brojati?)
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:08 | opcije
Meni je baka jahala
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:09 | opcije
krele..slovensko austrijsko ... i imao je ergelu s konjima ..ahahhaaaa
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:09 | opcije
Sajberušo, ajd ne budi snob, dat ćemo ti da sjediš u fotelji bar dio puta.
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:09 | opcije
sib, a igrao je za Ajax i Barcelonu.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.09.2011. u 22:09 | opcije
moj deda u stvari prvo uopće nije bio deda, tek je kasnije postao
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:10 | opcije
moju baku je pregazio motorist..i od onda ne volim motore...(((
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:10 | opcije
I moja baka je bila strastvena jahačica. (Onakva, khm-khm; ali i zapraf.)
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:10 | opcije
ja volim na šamlici
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:10 | opcije
vega
dobra sam ti ja i u prirodi se snalazim...
nisam snob...))
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:11 | opcije
I imala je ergelu. (Onakvu khm-khm.)
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:11 | opcije
hahaha, ja se ne volim sexati na šamlici, nego sjediti:))))
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:11 | opcije
GDI SE BU TO DOBJO JEJO I PIJO???
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:11 | opcije
Na šamlici, juicy? Vrlo kreativno :-)))
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
ok..jahacice ajde na hipodrom ..da vas vidim !!!
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
moj deda, moj deda je iz mješanog braka bio
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
Da ne bi tko ne daj bože pomislio...
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
Stigo šofer!!!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
mama mu je bila žensko, a tata muško
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:12 | opcije
nego kakav je to sex na motoru..kud ono s nogama?
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:13 | opcije
S NOGAMA NA ZADNJI ZIC.............
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:14 | opcije
sajber djevuško, moj deda za tvog deu, ma bio je tarzan
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:14 | opcije
Na motoru još nekako, ali na rolšuama je bogme gadno!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:16 | opcije
ah,,sofer...hahhaaa,
kaj krele ,tko koga vozi?
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:16 | opcije
JA SAM JEDNOM ŠEVIJ I U KJEVETU....BJAK ODVJATNO.........
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:16 | opcije
eno đoki dogorjelo do nokata, sav se u izlog dao
Autor: krelec | 08.09.2011. u 22:17 | opcije
Jel na akciji il na aukciji?
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:18 | opcije
U moje vrijeme nije se znalo za seks:)))
Autor: juicy-mama | 08.09.2011. u 22:18 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:19 | opcije
Moje vrijeme tek dolazi!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:20 | opcije
kod mene ili svi ili nitko.. he he..
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 22:20 | opcije
Ajde, Butko, kad ćemo?
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:20 | opcije
Sajberušo, jesil svjesna što upravo reče???
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:21 | opcije
DA ZOVEŠ VESEJO DJUŠTVO.............
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:22 | opcije
Stižemo! Evo, kjele sjetno dovezao i kojiko ono djevica, kjele? Sedam iji devet?
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:25 | opcije
DEVET VESEJIH JUNFEJICA...................
Autor: kjele | 08.09.2011. u 22:27 | opcije
Eto! I sve ih dovezajo netaknute!
Autor: vegavega8 | 08.09.2011. u 22:27 | opcije
sto sam rekla he he eh
pa ili svi mi se odjednom nude..ili nitko..valjdfa to ima veze s ozracjem.
zalutala sam ..di ste?
Autor: cyberlady | 08.09.2011. u 23:52 | opcije
