TREBA IH OBRLATITI DOK SU MLADI (I NE ZNAJU SVOJE PERSPEKTIVE)

A ovo je MOJA mačka (samo za kreleca!):

I sad rec'te, jel bolje biti mačka ili pseto?

09.09.2011. u 8:26 | Editirano: 09.09.2011. u 9:10 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Lijevi je rekao - mijau, kakva prekrasna ogrlica (kad se odljubi proklinjat će ogrlicu). A maca je rekla - mali, a djeluje moćno. :D Dobro jutro. :~)
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:32 | opcije
Dobro jutro, Rujankice, i mala dopuna: mislim da je u razgovoru spomenut i (nestali) sadržaj bijele zdjelice ;-))
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:35 | opcije
U, jest, imaš pravo. Previdjela sam od bureka (ispred sebe). :D
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:42 | opcije
E da... jerbo nema bezuvjetne ljubavi!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:43 | opcije
A svaka maca sanja neku vel'ku zverku :-))
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:43 | opcije
Jako su mi lijepi ti narančasti prugasti. :~)
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:45 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 09.09.2011. u 8:48 | opcije
Gle, Krelec. :~) Dobro jutro! Jel bi ti htio biti ova lijeva mačketina, ha? :~)
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:48 | opcije
rano mi je za tako sudbonosne odluke, ak velim da, ti pljesneš rukama i nema povratka (možda za 7 dana)
Autor: krelec | 09.09.2011. u 8:52 | opcije
Jutreko! Hehe, dobro pitanje, Rujankice!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:52 | opcije
vega, hvala bogu da lijepu mačku bar na slici imaš, brate ona tvoja od jučer ko čupavac na polukauču
Autor: krelec | 09.09.2011. u 8:54 | opcije
Čekaj, idem pogledati mačku od jučer...
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:54 | opcije
Ajd, tko si ti da kritiziraš s onim svojim užeglim, pljesnivim pršutom? Ja to ni šaponji ne bih dala :-((
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:55 | opcije
ne kritiziram, samo opažam
Autor: krelec | 09.09.2011. u 8:55 | opcije
Krelec, nikad ne kritiziraj mačku žutih očiju!
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 8:56 | opcije
Krelec kritizira zato jer on nema mačku.
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:57 | opcije
(Ne trzaju na loše pršute.)
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 8:57 | opcije
joj moja isprika, oči sam predvidio, ak su žute onda je baš lijepa mačka (al malo sutra do prekosutra)
Autor: krelec | 09.09.2011. u 8:58 | opcije
ruja, šapuće se po kuloarima da se nekaj veliko sprema, čak i vatromet
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:00 | opcije
Ne da se krstiti ovaj Krelec. Mačka je lijepa i mi ćemo te sigurno u to uvjeriti, samo nam daj vremena. Stari su Zagorci rekli - kad vrag nemre sam zbaviti, pošlje svoju babu. Prijevod - nepotreban. .D
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 9:00 | opcije
Moš ti mački puhnut pod rep!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:00 | opcije
Sprema, u vezi koga/čega?
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 9:01 | opcije
prvo mi reci kaj na to vele mladi zagorci, kao odgovor starim zagorcima (kaj nije neka fešta širom zagorja 16.)
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:03 | opcije
nema, sad sam još čvršći u stavu, ista mačka ko čupavac na zelenom polukauču
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:04 | opcije
Takvu mačku ti nikad nisi ni izbliza videl, a kamoli gladil!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:05 | opcije
Je, Rujankice, i ja sam nekaj čula!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:05 | opcije
Mladi Zagorci su nažalost bez posla i žive od penzije starih Zagoraca. :(
Tak da ne vele niš. Osim: kuku meni.
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 9:05 | opcije
nije ta mačka iskoristiva niti kao prostirka ispred kamina, ništ nula bodova
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:06 | opcije
A toooooo........... Pa ništ posebno, stvarno ništ posebno. :~) Možda vam napišem kak sam se rodila i to je sve. :~)
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 9:07 | opcije
buju nekak već zbavili, a možda već i jesu, sem ne v strahu
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:07 | opcije
vega mačka (tvoja, ne ova žuta ljepotica) je p o t o p
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:09 | opcije
Ajd, bogati, Rujo, pa nisi samu sebe! Valjda ti je mama malo pomogla.
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:11 | opcije
ma di je to za ispred kamina, možda pred ulazna vrata prostrijeti, ak uopće može i za to poslužiti (nemoj više slika, molim te, bar je netko imao iluziju da je mačka lijepa)
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:12 | opcije
Krelec, gleč kak se provedu oni koji (još) nisu naučili poštivati moju micu (snimljeno prije 2-3 godine).
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:12 | opcije
čekam još malo, iako je zvono na burzi označilo početak trgovanja, moram hitno neke obaveznice kupiti, zalih su pri kraju
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:16 | opcije
još čekam, ali ne dugo
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:17 | opcije
bojim se da ništa od toga, ne može se pronaći slika na kojoj je ta mačka mila i draga
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:18 | opcije
Idem, društvo. Valja pisati vijesti. Živi mi bili, nemojte se (preveć) svaditi. :~)
Autor: Rujankica | 09.09.2011. u 9:19 | opcije
Ah, meni već pozvonila spremačica. Dužnost zove, treba čistiti, pa ići za mrkvice zaraditi i tak to... Svađamo se kasnije!
Autor: vegavega8 | 09.09.2011. u 9:20 | opcije
ruja, uvali malo pozitive, da se naći, već mi je malko slabo od kuknjavele
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:20 | opcije
ode i ja po obaveznice i namjernice
Autor: krelec | 09.09.2011. u 9:21 | opcije