TREBA IH OBRLATITI DOK SU MLADI (I NE ZNAJU SVOJE PERSPEKTIVE)



A ovo je MOJA mačka (samo za kreleca!):



I sad rec'te, jel bolje biti mačka ili pseto?

09.09.2011. u 8:26   |   Editirano: 09.09.2011. u 9:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Lijevi je rekao - mijau, kakva prekrasna ogrlica (kad se odljubi proklinjat će ogrlicu). A maca je rekla - mali, a djeluje moćno. :D Dobro jutro. :~)

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:32   |   opcije


Dobro jutro, Rujankice, i mala dopuna: mislim da je u razgovoru spomenut i (nestali) sadržaj bijele zdjelice ;-))

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:35   |   opcije


U, jest, imaš pravo. Previdjela sam od bureka (ispred sebe). :D

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:42   |   opcije


E da... jerbo nema bezuvjetne ljubavi!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:43   |   opcije


A svaka maca sanja neku vel'ku zverku :-))

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:43   |   opcije


Jako su mi lijepi ti narančasti prugasti. :~)

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:45   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 8:48   |   opcije


Gle, Krelec. :~) Dobro jutro! Jel bi ti htio biti ova lijeva mačketina, ha? :~)

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:48   |   opcije


rano mi je za tako sudbonosne odluke, ak velim da, ti pljesneš rukama i nema povratka (možda za 7 dana)

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 8:52   |   opcije


Jutreko! Hehe, dobro pitanje, Rujankice!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:52   |   opcije


vega, hvala bogu da lijepu mačku bar na slici imaš, brate ona tvoja od jučer ko čupavac na polukauču

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 8:54   |   opcije


Čekaj, idem pogledati mačku od jučer...

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:54   |   opcije


Ajd, tko si ti da kritiziraš s onim svojim užeglim, pljesnivim pršutom? Ja to ni šaponji ne bih dala :-((

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:55   |   opcije


ne kritiziram, samo opažam

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 8:55   |   opcije


Krelec, nikad ne kritiziraj mačku žutih očiju!

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 8:56   |   opcije


Krelec kritizira zato jer on nema mačku.

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:57   |   opcije


(Ne trzaju na loše pršute.)

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 8:57   |   opcije


joj moja isprika, oči sam predvidio, ak su žute onda je baš lijepa mačka (al malo sutra do prekosutra)

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 8:58   |   opcije


ruja, šapuće se po kuloarima da se nekaj veliko sprema, čak i vatromet

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:00   |   opcije


Ne da se krstiti ovaj Krelec. Mačka je lijepa i mi ćemo te sigurno u to uvjeriti, samo nam daj vremena. Stari su Zagorci rekli - kad vrag nemre sam zbaviti, pošlje svoju babu. Prijevod - nepotreban. .D

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 9:00   |   opcije


Moš ti mački puhnut pod rep!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:00   |   opcije


Sprema, u vezi koga/čega?

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 9:01   |   opcije


prvo mi reci kaj na to vele mladi zagorci, kao odgovor starim zagorcima (kaj nije neka fešta širom zagorja 16.)

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:03   |   opcije


nema, sad sam još čvršći u stavu, ista mačka ko čupavac na zelenom polukauču

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:04   |   opcije


Takvu mačku ti nikad nisi ni izbliza videl, a kamoli gladil!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:05   |   opcije


Je, Rujankice, i ja sam nekaj čula!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:05   |   opcije


Mladi Zagorci su nažalost bez posla i žive od penzije starih Zagoraca. :(
Tak da ne vele niš. Osim: kuku meni.

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 9:05   |   opcije


nije ta mačka iskoristiva niti kao prostirka ispred kamina, ništ nula bodova

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:06   |   opcije


A toooooo........... Pa ništ posebno, stvarno ništ posebno. :~) Možda vam napišem kak sam se rodila i to je sve. :~)

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 9:07   |   opcije


buju nekak već zbavili, a možda već i jesu, sem ne v strahu

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:07   |   opcije


vega mačka (tvoja, ne ova žuta ljepotica) je p o t o p

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:09   |   opcije


Ajd, bogati, Rujo, pa nisi samu sebe! Valjda ti je mama malo pomogla.

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:11   |   opcije


ma di je to za ispred kamina, možda pred ulazna vrata prostrijeti, ak uopće može i za to poslužiti (nemoj više slika, molim te, bar je netko imao iluziju da je mačka lijepa)

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:12   |   opcije


Krelec, gleč kak se provedu oni koji (još) nisu naučili poštivati moju micu (snimljeno prije 2-3 godine).

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:12   |   opcije


čekam još malo, iako je zvono na burzi označilo početak trgovanja, moram hitno neke obaveznice kupiti, zalih su pri kraju

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:16   |   opcije


još čekam, ali ne dugo

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:17   |   opcije


bojim se da ništa od toga, ne može se pronaći slika na kojoj je ta mačka mila i draga

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:18   |   opcije


Idem, društvo. Valja pisati vijesti. Živi mi bili, nemojte se (preveć) svaditi. :~)

Autor: Rujankica   |   09.09.2011. u 9:19   |   opcije


Ah, meni već pozvonila spremačica. Dužnost zove, treba čistiti, pa ići za mrkvice zaraditi i tak to... Svađamo se kasnije!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 9:20   |   opcije


ruja, uvali malo pozitive, da se naći, već mi je malko slabo od kuknjavele

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:20   |   opcije


ode i ja po obaveznice i namjernice

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 9:21   |   opcije


Dodaj komentar