GLAVNO DA SE IMA ŠTO PREŽVAKAVATI...



Link (No Woman No Cry)

09.09.2011. u 22:33   |   Editirano: 09.09.2011. u 22:49   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ovo izgleda da je llama, tipa komondor:)))

Autor: juicy-mama   |   09.09.2011. u 22:36   |   opcije


Ne znam, juicy, ali takva bum ja ako plin uskoro ne dođe!

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 22:37   |   opcije


Wow, jos ga nemas, Bob Marley ti ne gine...

Autor: juicy-mama   |   09.09.2011. u 22:40   |   opcije


Je. Stalno pjevušim "No Woman, No Cry" ;-))

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 22:41   |   opcije


fuj...jel bar noge depilirala? :)

Autor: mevezemasajuneu   |   09.09.2011. u 22:42   |   opcije


aj ti sad ne žvači koku, a nosaj to na grbi

Autor: krelec   |   09.09.2011. u 22:44   |   opcije


Jock, meve, to je prirodna žemska.

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 22:45   |   opcije


Nemere, krelec, nemere bez bar malo svetog stuffa...

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 22:46   |   opcije


Pardonček, trave.

Autor: vegavega8   |   09.09.2011. u 22:50   |   opcije


Dodaj komentar