bemti ja ko vještica u 4,44;)))

Autor: bracoiseka   |   10.09.2011. u 9:04   |   opcije


Jesil štogod iščarobirala barem?

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 9:08   |   opcije


hehehehe, jesam cijelu skriptu od trgovačkog prava:)))

Autor: bracoiseka   |   10.09.2011. u 9:10   |   opcije


Bogme, za to i treba crna magija!

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 9:13   |   opcije


za to treba guzom grijat stolac, bemti:)))

Autor: bracoiseka   |   10.09.2011. u 9:14   |   opcije


Zato i velim: mene bi samo crna magija mogla prisiliti.

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 9:15   |   opcije


a ne ne, vega obećala sam i ispunit ću obećanje:)))

Autor: bracoiseka   |   10.09.2011. u 9:21   |   opcije


Uz najbolju volju, ne znam koje je ovo živinče, vjerovatno nešto što se vere po drveću, sudeći po kandžicama....hrani se biljkama, sudeći po zubima, možda neki tobolčar

Autor: juicy-mama   |   10.09.2011. u 10:42   |   opcije


Dodaj komentar