bemti ja ko vještica u 4,44;)))
Autor: bracoiseka | 10.09.2011. u 9:04 | opcije
Jesil štogod iščarobirala barem?
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 9:08 | opcije
hehehehe, jesam cijelu skriptu od trgovačkog prava:)))
Autor: bracoiseka | 10.09.2011. u 9:10 | opcije
Bogme, za to i treba crna magija!
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 9:13 | opcije
za to treba guzom grijat stolac, bemti:)))
Autor: bracoiseka | 10.09.2011. u 9:14 | opcije
Zato i velim: mene bi samo crna magija mogla prisiliti.
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 9:15 | opcije
a ne ne, vega obećala sam i ispunit ću obećanje:)))
Autor: bracoiseka | 10.09.2011. u 9:21 | opcije
Uz najbolju volju, ne znam koje je ovo živinče, vjerovatno nešto što se vere po drveću, sudeći po kandžicama....hrani se biljkama, sudeći po zubima, možda neki tobolčar
Autor: juicy-mama | 10.09.2011. u 10:42 | opcije
