VEČERAS OPREZNO

10.09.2011. u 22:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Trebala si staviti omekšivač u zadnje ispiranje:))))

Autor: juicy-mama   |   10.09.2011. u 22:58   |   opcije


Hm, juicy, to bi objasnilo dlaku, ali ne i oči i uši.

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 23:01   |   opcije


Ovo treba maci, listici za uklanjanjanje statickog elektriciteta (jel ima to kod nas u Hr?)

http://www.amazon.com/Bounce-Fabric-Softener-Sheets-120-Count/dp/B001F0RDDQ

Autor: juicy-mama   |   10.09.2011. u 23:06   |   opcije


Juicy, nemojmo se zamarati omekšivačima - pogledaj ti malo bolje pozadinu slike.

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 23:08   |   opcije


Ma jadna maca...trebala je ostati u mašini, a ne gledati ono što nije podobno za male mace

Autor: juicy-mama   |   10.09.2011. u 23:13   |   opcije


Kažu da je radoznalost ubila mačku... Zato, oprez, mico!

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 23:15   |   opcije


Ovdje večeras nekak čudno tiho... Tako tiho da mi se prispavalo. Noćka i - samo oprezno! ;-))

Autor: vegavega8   |   10.09.2011. u 23:20   |   opcije


Da, da, tiha, noc, ali to je samo privid, vidjet ces...

Autor: juicy-mama   |   10.09.2011. u 23:23   |   opcije


Dodaj komentar