Trebala si staviti omekšivač u zadnje ispiranje:))))
Autor: juicy-mama | 10.09.2011. u 22:58 | opcije
Hm, juicy, to bi objasnilo dlaku, ali ne i oči i uši.
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 23:01 | opcije
Ovo treba maci, listici za uklanjanjanje statickog elektriciteta (jel ima to kod nas u Hr?)
http://www.amazon.com/Bounce-Fabric-Softener-Sheets-120-Count/dp/B001F0RDDQ
Autor: juicy-mama | 10.09.2011. u 23:06 | opcije
Juicy, nemojmo se zamarati omekšivačima - pogledaj ti malo bolje pozadinu slike.
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 23:08 | opcije
Ma jadna maca...trebala je ostati u mašini, a ne gledati ono što nije podobno za male mace
Autor: juicy-mama | 10.09.2011. u 23:13 | opcije
Kažu da je radoznalost ubila mačku... Zato, oprez, mico!
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 23:15 | opcije
Ovdje večeras nekak čudno tiho... Tako tiho da mi se prispavalo. Noćka i - samo oprezno! ;-))
Autor: vegavega8 | 10.09.2011. u 23:20 | opcije
Da, da, tiha, noc, ali to je samo privid, vidjet ces...
Autor: juicy-mama | 10.09.2011. u 23:23 | opcije
