KIBICIRANJE

11.09.2011. u 9:09   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:13   |   opcije


Jutreko! Što ima?

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:15   |   opcije


evo einstein i ja računamo, i zaključak je isti, ipak smo većina nas samo kibiceri

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:17   |   opcije


Ah, sve je relativno, rec ti gdinu Einsteinu...

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:20   |   opcije


što da mu velim, reci prije nego ode, ima čovjek posla

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:22   |   opcije


teorija mu je ugrožena, a ima jedna teorija o relativitetu puno razumljivija

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:24   |   opcije


A reci mu nešto lijepo, npr. "Jutreko, kavica".

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:24   |   opcije


E, takve teorije volim: razumljive.

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:25   |   opcije


možda je prerano, ali ja bih s dopuštenjem g. einsteina ipak iznio i tu razumljiviju inačicu

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:25   |   opcije


Da ih je lako citirati na blogu.

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:25   |   opcije


Mislim da će njemu biti drago ako je citiraš.

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:25   |   opcije


Djutro :-)
ajme koje simpa guze:-)

Krele,jesi ti namjerno izbrisao tvog medvedića??

Autor: biserna   |   11.09.2011. u 9:27   |   opcije


eto veli on (einstein) nikako ne ja, relativno ti je sinko moj, eto npr. kad dojdislavko stavi meni nos u guzicu, e pa ondak, ja imam nos u guzici, i on ima nos u guzici, samo sam ja u relativno povoljnijoj situaciji

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:27   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=kXoYIZ5-oRU

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:29   |   opcije


jesam, bis

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:32   |   opcije


Jutreko, biserna! Eh, neće škrtac dijeiti svog medonju s nama :-((

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:32   |   opcije


Daklem, teorija je izvrsna! Kao i svaka teorija. U stvari, krajnji domet svake ozbiljne teorije jest da bude citirana na Iskrica WebLogu.

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:33   |   opcije


To zato jer smo se zaljubile pa je ljubomoran Vega:-)))

Krele , ma ti znaš da je tvoj "berni "jako lijep svima pasjeljubcima i to ne možeš zabraniti:-)))))

Autor: biserna   |   11.09.2011. u 9:34   |   opcije


teško da će ova biti citirana, ipak je to ispod ozbiljnijeg znanstvenog nivoa, al je bar lako razumljiva

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:35   |   opcije


Jel empirijski provjerena?

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:40   |   opcije


gospodin je zadnjih stodvadesetiosam godina nešto zauzet, pa nema vremena dokazivati, ali tak je s mnogim poučcima

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:44   |   opcije


idem sad dalje od daljine

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 9:46   |   opcije


E, da, čula sam da pregovara s bogom... Možda se sprema neka nova unija?

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:46   |   opcije


Što dalje ideš, bliže stižeš. Zato ja ne mrdam.

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 9:47   |   opcije


Koji zanosni šupkići :-)

Autor: juicy-mama   |   11.09.2011. u 11:24   |   opcije


Dodaj komentar