dobrojutro
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:13 | opcije
Jutreko! Što ima?
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:15 | opcije
evo einstein i ja računamo, i zaključak je isti, ipak smo većina nas samo kibiceri
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:17 | opcije
Ah, sve je relativno, rec ti gdinu Einsteinu...
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:20 | opcije
što da mu velim, reci prije nego ode, ima čovjek posla
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:22 | opcije
teorija mu je ugrožena, a ima jedna teorija o relativitetu puno razumljivija
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:24 | opcije
A reci mu nešto lijepo, npr. "Jutreko, kavica".
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:24 | opcije
E, takve teorije volim: razumljive.
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:25 | opcije
možda je prerano, ali ja bih s dopuštenjem g. einsteina ipak iznio i tu razumljiviju inačicu
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:25 | opcije
Da ih je lako citirati na blogu.
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:25 | opcije
Mislim da će njemu biti drago ako je citiraš.
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:25 | opcije
Djutro :-)
ajme koje simpa guze:-)
Krele,jesi ti namjerno izbrisao tvog medvedića??
Autor: biserna | 11.09.2011. u 9:27 | opcije
eto veli on (einstein) nikako ne ja, relativno ti je sinko moj, eto npr. kad dojdislavko stavi meni nos u guzicu, e pa ondak, ja imam nos u guzici, i on ima nos u guzici, samo sam ja u relativno povoljnijoj situaciji
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:27 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=kXoYIZ5-oRU
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:29 | opcije
jesam, bis
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:32 | opcije
Jutreko, biserna! Eh, neće škrtac dijeiti svog medonju s nama :-((
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:32 | opcije
Daklem, teorija je izvrsna! Kao i svaka teorija. U stvari, krajnji domet svake ozbiljne teorije jest da bude citirana na Iskrica WebLogu.
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:33 | opcije
To zato jer smo se zaljubile pa je ljubomoran Vega:-)))
Krele , ma ti znaš da je tvoj "berni "jako lijep svima pasjeljubcima i to ne možeš zabraniti:-)))))
Autor: biserna | 11.09.2011. u 9:34 | opcije
teško da će ova biti citirana, ipak je to ispod ozbiljnijeg znanstvenog nivoa, al je bar lako razumljiva
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:35 | opcije
Jel empirijski provjerena?
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:40 | opcije
gospodin je zadnjih stodvadesetiosam godina nešto zauzet, pa nema vremena dokazivati, ali tak je s mnogim poučcima
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:44 | opcije
idem sad dalje od daljine
Autor: krelec | 11.09.2011. u 9:46 | opcije
E, da, čula sam da pregovara s bogom... Možda se sprema neka nova unija?
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:46 | opcije
Što dalje ideš, bliže stižeš. Zato ja ne mrdam.
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 9:47 | opcije
Koji zanosni šupkići :-)
Autor: juicy-mama | 11.09.2011. u 11:24 | opcije
