sam ak je ugazil u govno
Autor: roman10 | 11.09.2011. u 23:43 | opcije
Pa to je sitnica, ja to ne bi prala...
Autor: juicy-mama | 11.09.2011. u 23:44 | opcije
A izgleda da malo vonjaju...
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:44 | opcije
pače možda i treba prati nožice, ali ja nakon pola dana u moru ne, sigurno ne
Autor: krelec | 11.09.2011. u 23:47 | opcije
ne treba druga mu čista
Autor: roman10 | 11.09.2011. u 23:47 | opcije
Jel i ti imaš plivače kožice, krelec?
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:47 | opcije
Neće dugo, romane, ako samo nju bude trošilo!
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:48 | opcije
Ma ko je vidio prat kožice...
Autor: juicy-mama | 11.09.2011. u 23:49 | opcije
Eh, juicy, sad si me asocirala na nešto što ne treba napisati... ;-))
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:51 | opcije
jok brate, peraje, i to broj 38, od kćeri posudim pa na 44 nogu svoju, radim onda nožicama 1342 puta u minuti
Autor: krelec | 11.09.2011. u 23:53 | opcije
jednom sam i skijaša vukao plivajući, štaš taki sam
Autor: krelec | 11.09.2011. u 23:53 | opcije
Aha, to je onaj pljas-pljas koji se čuje u pozadini... (A meni prodaje fore da ima dobar motor na čamcu, pih!)
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:54 | opcije
Odmah mi to sumnjivo zvučalo. Kao i oni kerovi što su lajali, kakti s broda, aha, da ne bi!
Autor: vegavega8 | 11.09.2011. u 23:55 | opcije
plivale keruše do mene, tek toliko ak bude frka
Autor: krelec | 11.09.2011. u 23:58 | opcije
Šljapkale po plićaku na psećoj plaži, ha? A medo kibiciro :-))
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 0:01 | opcije
Ti baš ne odustaješ,!!!
Autor: John_Barleycorn | 12.09.2011. u 0:01 | opcije
Kaj ste sad presli na peraje, ja sam jos uvijek na kozicama
Autor: juicy-mama | 12.09.2011. u 0:01 | opcije
Za večeras odustajem, Johnny, spava mi se.
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 0:04 | opcije
Juicy, ak ti tak nastaviš, uskoro bu i perje frcalo, ali ja se povlačim dok smo još uvijek u plićaku i na sigurnom. Noćka!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 0:04 | opcije
Ajde, laku noć, za mene dan tek počinje...
Autor: John_Barleycorn | 12.09.2011. u 0:07 | opcije
