sam ak je ugazil u govno

Autor: roman10   |   11.09.2011. u 23:43   |   opcije


Pa to je sitnica, ja to ne bi prala...

Autor: juicy-mama   |   11.09.2011. u 23:44   |   opcije


A izgleda da malo vonjaju...

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:44   |   opcije


pače možda i treba prati nožice, ali ja nakon pola dana u moru ne, sigurno ne

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 23:47   |   opcije


ne treba druga mu čista

Autor: roman10   |   11.09.2011. u 23:47   |   opcije


Jel i ti imaš plivače kožice, krelec?

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:47   |   opcije


Neće dugo, romane, ako samo nju bude trošilo!

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:48   |   opcije


Ma ko je vidio prat kožice...

Autor: juicy-mama   |   11.09.2011. u 23:49   |   opcije


Eh, juicy, sad si me asocirala na nešto što ne treba napisati... ;-))

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:51   |   opcije


jok brate, peraje, i to broj 38, od kćeri posudim pa na 44 nogu svoju, radim onda nožicama 1342 puta u minuti

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 23:53   |   opcije


jednom sam i skijaša vukao plivajući, štaš taki sam

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 23:53   |   opcije


Aha, to je onaj pljas-pljas koji se čuje u pozadini... (A meni prodaje fore da ima dobar motor na čamcu, pih!)

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:54   |   opcije


Odmah mi to sumnjivo zvučalo. Kao i oni kerovi što su lajali, kakti s broda, aha, da ne bi!

Autor: vegavega8   |   11.09.2011. u 23:55   |   opcije


plivale keruše do mene, tek toliko ak bude frka

Autor: krelec   |   11.09.2011. u 23:58   |   opcije


Šljapkale po plićaku na psećoj plaži, ha? A medo kibiciro :-))

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 0:01   |   opcije


Ti baš ne odustaješ,!!!

Autor: John_Barleycorn   |   12.09.2011. u 0:01   |   opcije


Kaj ste sad presli na peraje, ja sam jos uvijek na kozicama

Autor: juicy-mama   |   12.09.2011. u 0:01   |   opcije


Za večeras odustajem, Johnny, spava mi se.

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 0:04   |   opcije


Juicy, ak ti tak nastaviš, uskoro bu i perje frcalo, ali ja se povlačim dok smo još uvijek u plićaku i na sigurnom. Noćka!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 0:04   |   opcije


Ajde, laku noć, za mene dan tek počinje...

Autor: John_Barleycorn   |   12.09.2011. u 0:07   |   opcije


Dodaj komentar