Laku noć, Hrvatska!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:49 | opcije
Laku noć, američka županijo!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:49 | opcije
Genijalna fotka,...al frustrirajuća :))
Autor: iNNdigo | 12.09.2011. u 23:49 | opcije
Laku noć, prijatelji!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:50 | opcije
Laku noć, neprijatelji!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:50 | opcije
izbora donjeg rublja;))? to svakako, no nisam sigurna kolike ce to uciniti sretnima..
Autor: burning_bright | 12.09.2011. u 23:50 | opcije
Laku noć, nepoznati, bili potencijalni prijatelji ili neprijatelji!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:50 | opcije
Laku noć, ravnodušni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:51 | opcije
Laku noć, malodušni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:51 | opcije
Laku noć, prpošni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:51 | opcije
Laku noć, neodlučni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:51 | opcije
Laku noć, izbirači!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:52 | opcije
Laku noć, izabrani!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:52 | opcije
Laku noć, odbačeni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:52 | opcije
Laku noć, somnabuli!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:52 | opcije
Ma,kaj te brige,..svi smo svoji,..
čak i kad je to teško priznat (samome sebi ;))
Ln !
Autor: iNNdigo | 12.09.2011. u 23:52 | opcije
Laku noć, nespavači!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:53 | opcije
Laku noć, tragači!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:53 | opcije
Laku noć, tužni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:54 | opcije
Laku noć, radosni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:54 | opcije
Laku noć, sove!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:54 | opcije
Dobro jutro, ševe!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:54 | opcije
o vegice..najjaci blog do sad !!!
Autor: cyberlady | 12.09.2011. u 23:55 | opcije
Laku noć, zbunjeni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:55 | opcije
Laku noć, samoubojice! (ali "dobro jutro" neće biti)
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:55 | opcije
Laku noć, sveznalice!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:56 | opcije
Laku noć, jebači i jebačice!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:56 | opcije
Laku noć, domaćice!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:56 | opcije
Laku noć, neuredni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:57 | opcije
Laku noć, stupidni!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:57 | opcije
Laku noć, genijalci!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:57 | opcije
al imas inspiraciju !!! ahahahaa
Autor: cyberlady | 12.09.2011. u 23:57 | opcije
Laku noć, depresivni! Izdržite jutro!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:57 | opcije
Laku noć, manični! Ne bojte se jutra!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:58 | opcije
Laku noć, neodlučni! Jutro je pametnije od večeri; bar kažu tako.
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:58 | opcije
Laku noć, ranoranioci! Neka vam crv bude tust i hranjiv!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:59 | opcije
Laku noć, spavalice! Neka vam sni dugo traju i neka ih ništa ne prekine!
Autor: vegavega8 | 12.09.2011. u 23:59 | opcije
Laku noć, moralni! Ujutro izaberite prema svojem moralu!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:00 | opcije
Laku noć, nemoralni! Neka vas izaberu oni koji će vam biti milostivi!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:00 | opcije
Laku noć, prestrašeni! Sanjajte hrabre snove!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:01 | opcije
Laku noć, hrabri! Ujutro budite isti kao u snovima!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:01 | opcije
Laku noć, svi vi koje nisam spomenula - možda sam vam odveć slična!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:02 | opcije
Laka nam bila noć. Jer sutra je novi dan, a izbora uvijek ima.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:02 | opcije
Čak i kad nam se ne sviđa.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:03 | opcije
Laka nam noć.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:03 | opcije
Ma kome ti laku noć...
E baš ne idem spavati...
:))
Autor: Boriszg73 | 13.09.2011. u 0:04 | opcije
lak ti noc!!
jel su to svi sad?
Autor: cyberlady | 13.09.2011. u 0:04 | opcije
Nisu svi: zato, laka vam noć svi vi koji niste svi!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:07 | opcije
Laka ti noć, Borise, spavao ili ne!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:08 | opcije
Laka ti noć, sajberušo, bez obzira na sutrašnje gaćice!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:08 | opcije
da da...gibam i ja...
Autor: cyberlady | 13.09.2011. u 0:08 | opcije
Laka ti noć, iNNdigo, bez obzira na jučerašnju!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:09 | opcije
Laka mi noć, i oprostite ako vas nisam spomenula! Mislim da sam neke gaće zaboravila pod jastukom :-))
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 0:10 | opcije
Laku noc i tebi
Autor: juicy-mama | 13.09.2011. u 0:29 | opcije
