Laku noć, Hrvatska!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:49   |   opcije


Laku noć, američka županijo!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:49   |   opcije


Genijalna fotka,...al frustrirajuća :))

Autor: iNNdigo   |   12.09.2011. u 23:49   |   opcije


Laku noć, prijatelji!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:50   |   opcije


Laku noć, neprijatelji!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:50   |   opcije


izbora donjeg rublja;))? to svakako, no nisam sigurna kolike ce to uciniti sretnima..

Autor: burning_bright   |   12.09.2011. u 23:50   |   opcije


Laku noć, nepoznati, bili potencijalni prijatelji ili neprijatelji!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:50   |   opcije


Laku noć, ravnodušni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:51   |   opcije


Laku noć, malodušni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:51   |   opcije


Laku noć, prpošni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:51   |   opcije


Laku noć, neodlučni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:51   |   opcije


Laku noć, izbirači!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:52   |   opcije


Laku noć, izabrani!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:52   |   opcije


Laku noć, odbačeni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:52   |   opcije


Laku noć, somnabuli!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:52   |   opcije


Ma,kaj te brige,..svi smo svoji,..
čak i kad je to teško priznat (samome sebi ;))

Ln !

Autor: iNNdigo   |   12.09.2011. u 23:52   |   opcije


Laku noć, nespavači!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:53   |   opcije


Laku noć, tragači!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:53   |   opcije


Laku noć, tužni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:54   |   opcije


Laku noć, radosni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:54   |   opcije


Laku noć, sove!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:54   |   opcije


Dobro jutro, ševe!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:54   |   opcije


o vegice..najjaci blog do sad !!!

Autor: cyberlady   |   12.09.2011. u 23:55   |   opcije


Laku noć, zbunjeni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:55   |   opcije


Laku noć, samoubojice! (ali "dobro jutro" neće biti)

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:55   |   opcije


Laku noć, sveznalice!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:56   |   opcije


Laku noć, jebači i jebačice!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:56   |   opcije


Laku noć, domaćice!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:56   |   opcije


Laku noć, neuredni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:57   |   opcije


Laku noć, stupidni!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:57   |   opcije


Laku noć, genijalci!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:57   |   opcije


al imas inspiraciju !!! ahahahaa

Autor: cyberlady   |   12.09.2011. u 23:57   |   opcije


Laku noć, depresivni! Izdržite jutro!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:57   |   opcije


Laku noć, manični! Ne bojte se jutra!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:58   |   opcije


Laku noć, neodlučni! Jutro je pametnije od večeri; bar kažu tako.

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:58   |   opcije


Laku noć, ranoranioci! Neka vam crv bude tust i hranjiv!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:59   |   opcije


Laku noć, spavalice! Neka vam sni dugo traju i neka ih ništa ne prekine!

Autor: vegavega8   |   12.09.2011. u 23:59   |   opcije


Laku noć, moralni! Ujutro izaberite prema svojem moralu!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:00   |   opcije


Laku noć, nemoralni! Neka vas izaberu oni koji će vam biti milostivi!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:00   |   opcije


Laku noć, prestrašeni! Sanjajte hrabre snove!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:01   |   opcije


Laku noć, hrabri! Ujutro budite isti kao u snovima!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:01   |   opcije


Laku noć, svi vi koje nisam spomenula - možda sam vam odveć slična!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:02   |   opcije


Laka nam bila noć. Jer sutra je novi dan, a izbora uvijek ima.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:02   |   opcije


Čak i kad nam se ne sviđa.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:03   |   opcije


Laka nam noć.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:03   |   opcije


Ma kome ti laku noć...

E baš ne idem spavati...

:))

Autor: Boriszg73   |   13.09.2011. u 0:04   |   opcije


lak ti noc!!
jel su to svi sad?

Autor: cyberlady   |   13.09.2011. u 0:04   |   opcije


Nisu svi: zato, laka vam noć svi vi koji niste svi!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:07   |   opcije


Laka ti noć, Borise, spavao ili ne!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:08   |   opcije


Laka ti noć, sajberušo, bez obzira na sutrašnje gaćice!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:08   |   opcije


da da...gibam i ja...

Autor: cyberlady   |   13.09.2011. u 0:08   |   opcije


Laka ti noć, iNNdigo, bez obzira na jučerašnju!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:09   |   opcije


Laka mi noć, i oprostite ako vas nisam spomenula! Mislim da sam neke gaće zaboravila pod jastukom :-))

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 0:10   |   opcije


Laku noc i tebi

Autor: juicy-mama   |   13.09.2011. u 0:29   |   opcije


Dodaj komentar