Jutros vidjela vjevericu u trku pred mačkom. :~) Dobro jutro! :~)
Autor: Rujankica | 13.09.2011. u 9:01 | opcije
Good morning...ne volim ukocene tipove...
Autor: juicy-mama | 13.09.2011. u 9:02 | opcije
geni kameni
Autor: roman10 | 13.09.2011. u 9:03 | opcije
Jutro!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:06 | opcije
Mislim da vjeverička trza na pogrešnoga. Nemre on s njom sve da hoće.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:06 | opcije
...a s druge strane, uvijek je tvrd :-)
Autor: juicy-mama | 13.09.2011. u 9:08 | opcije
Ali krhak, juicy!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:09 | opcije
jedna jako konfuzna situacija je
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:14 | opcije
neznam kud bi prije, a i za poslije se nezna
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:16 | opcije
domaću kavu sam popio, vrtne patuljke zalio, iskricom prošarao, i đe sad, ha
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:17 | opcije
Nemoj prije, već poslije, Krelec. Bit će ti mnogo lakše. :~)
Autor: Rujankica | 13.09.2011. u 9:17 | opcije
Ja znam da ćuko neće ni mrdnuti.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:17 | opcije
Osim ako ga ona obori. A onda je gotov.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:18 | opcije
il u kafić pa uz papirne novine još jednu kavu
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:18 | opcije
Slobodan si i to je najbolje
Autor: juicy-mama | 13.09.2011. u 9:18 | opcije
made in hercegovina
Autor: roman10 | 13.09.2011. u 9:18 | opcije
il na burzu po namjernice
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:19 | opcije
ili ostati još malo na www. iskricadotcom
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:19 | opcije
jako me mori dilema (naglašavam, mori)
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:20 | opcije
još me uvijek mori
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:22 | opcije
Romane, rekla bih da je ovo ipak neki mješanac - hercegovački ne bi imao ovak zbunjenu facu. Doduše, bijele sokne stoje :-))
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:23 | opcije
Krelec, ne znam kako ti pomoći... Znam samo za sebe: ni mrdac do daljnjega. Plinari javili da dolaze u 8. Ljudi izostali s posla sve u nadi da će dobiti plin nakon 33 dana apstinencije. Ja radim popodne, pa mi kakti svejedno ako stignu do 3.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:24 | opcije
prestalo me, idem ipak uz novine još jenu kavu, pa kaj bu, bu (iako najvjerojatnije da bu, kava i novine)
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:25 | opcije
jebote vega, pa vi se više brinete za plin nego vlasnici buštotina u emiratima. daj se opusti malo, leđero.
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:26 | opcije
Znaš kaj, da sam znala kaj me čeka, radije bih kupila nekoliko vreća graha i grijala sebe, vodu i šparhet na vlastitu energiju :-((
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:27 | opcije
da ste za akciju mogli ste fino investirati parsto mijlja € u lng terminal i imati plina koliko hoćete, i to ukapljenog
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:29 | opcije
a ne ovako stisli tu banku u džepu ko ćifuti
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:31 | opcije
U pravu si. Nemreš stisnut i prdnut.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:33 | opcije
možeš, samo onda često podriguješ
Autor: krelec | 13.09.2011. u 9:35 | opcije
Hm. Podrigivanje me baš ne grije :-((
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 9:39 | opcije
