Jutros vidjela vjevericu u trku pred mačkom. :~) Dobro jutro! :~)

Autor: Rujankica   |   13.09.2011. u 9:01   |   opcije


Good morning...ne volim ukocene tipove...

Autor: juicy-mama   |   13.09.2011. u 9:02   |   opcije


geni kameni

Autor: roman10   |   13.09.2011. u 9:03   |   opcije


Jutro!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:06   |   opcije


Mislim da vjeverička trza na pogrešnoga. Nemre on s njom sve da hoće.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:06   |   opcije


...a s druge strane, uvijek je tvrd :-)

Autor: juicy-mama   |   13.09.2011. u 9:08   |   opcije


Ali krhak, juicy!

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:09   |   opcije


jedna jako konfuzna situacija je

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:14   |   opcije


neznam kud bi prije, a i za poslije se nezna

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:16   |   opcije


domaću kavu sam popio, vrtne patuljke zalio, iskricom prošarao, i đe sad, ha

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:17   |   opcije


Nemoj prije, već poslije, Krelec. Bit će ti mnogo lakše. :~)

Autor: Rujankica   |   13.09.2011. u 9:17   |   opcije


Ja znam da ćuko neće ni mrdnuti.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:17   |   opcije


Osim ako ga ona obori. A onda je gotov.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:18   |   opcije


il u kafić pa uz papirne novine još jednu kavu

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:18   |   opcije


Slobodan si i to je najbolje

Autor: juicy-mama   |   13.09.2011. u 9:18   |   opcije


made in hercegovina

Autor: roman10   |   13.09.2011. u 9:18   |   opcije


il na burzu po namjernice

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:19   |   opcije


ili ostati još malo na www. iskricadotcom

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:19   |   opcije


jako me mori dilema (naglašavam, mori)

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:20   |   opcije


još me uvijek mori

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:22   |   opcije


Romane, rekla bih da je ovo ipak neki mješanac - hercegovački ne bi imao ovak zbunjenu facu. Doduše, bijele sokne stoje :-))

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:23   |   opcije


Krelec, ne znam kako ti pomoći... Znam samo za sebe: ni mrdac do daljnjega. Plinari javili da dolaze u 8. Ljudi izostali s posla sve u nadi da će dobiti plin nakon 33 dana apstinencije. Ja radim popodne, pa mi kakti svejedno ako stignu do 3.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:24   |   opcije


prestalo me, idem ipak uz novine još jenu kavu, pa kaj bu, bu (iako najvjerojatnije da bu, kava i novine)

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:25   |   opcije


jebote vega, pa vi se više brinete za plin nego vlasnici buštotina u emiratima. daj se opusti malo, leđero.

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:26   |   opcije


Znaš kaj, da sam znala kaj me čeka, radije bih kupila nekoliko vreća graha i grijala sebe, vodu i šparhet na vlastitu energiju :-((

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:27   |   opcije


da ste za akciju mogli ste fino investirati parsto mijlja € u lng terminal i imati plina koliko hoćete, i to ukapljenog

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:29   |   opcije


a ne ovako stisli tu banku u džepu ko ćifuti

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:31   |   opcije


U pravu si. Nemreš stisnut i prdnut.

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:33   |   opcije


možeš, samo onda često podriguješ

Autor: krelec   |   13.09.2011. u 9:35   |   opcije


Hm. Podrigivanje me baš ne grije :-((

Autor: vegavega8   |   13.09.2011. u 9:39   |   opcije


Dodaj komentar