OTKRILI SMO TOPLU VODU!

13.09.2011. u 21:55 | Editirano: 13.09.2011. u 22:00 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Šta uradi iz jadne mace gle kako milo gleda
baš mi ju je žao:)
Autor: bobosz | 13.09.2011. u 21:57 | opcije
Bobo, to ti je samo zato jer je već zaboravila kak je to okupat se u toploj vodi.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 21:58 | opcije
Sirotica gle njene nevine okice dođe mi
da zaplačem**
Autor: bobosz | 13.09.2011. u 22:02 | opcije
ja vec placem......
Autor: mani-price | 13.09.2011. u 22:03 | opcije
Mani evo maramica obriši suze:)
Autor: bobosz | 13.09.2011. u 22:06 | opcije
Joooooj, kak ste naivni! Pa to je žar otkrića u njenim očima! I pomisao "Ah, kak bum sutra lijepa" ;-))
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:08 | opcije
Hvala bobo......danas sam procitala da je zdravo plakati......od danas sam placipicka......zdravlje je najvaznije.
Autor: mani-price | 13.09.2011. u 22:10 | opcije
vega,
da ti sutra na vrata ne pokucaju oni iz udruge....
Autor: GROCA | 13.09.2011. u 22:11 | opcije
Ja kupila umjetne suze i preporodila se.
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:12 | opcije
Sutra nek kuca, zvoni ili udara po vratima tko hoće, ja ležim u kadi i ne mrdam!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:12 | opcije
oćeš biti čista kad te budu nosili !?
ne prezaju oni ni od sile ...
Autor: GROCA | 13.09.2011. u 22:14 | opcije
Ma nek nose, Groco, dosta sam ja svoje cipele habala!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:14 | opcije
budu te slikali , kak si ti ovi macu..
i stavili na blog
Autor: GROCA | 13.09.2011. u 22:15 | opcije
Hehe, ni Gola Maja mi neće bit ravna!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:16 | opcije
možda neki dobe inspiraciju, a neki !?
Autor: GROCA | 13.09.2011. u 22:28 | opcije
Nek dobiju kaj god, samo nek mene puste da uživam u kadi :-)) Idem sad, sutra me čeka cijeli dan uživanja u toploj vodi :-))) Noćka!
Autor: vegavega8 | 13.09.2011. u 22:28 | opcije
l n.
Autor: GROCA | 13.09.2011. u 22:30 | opcije