Dobro jutro!
Nije olako ukrala. Vidi se lijepo da je pitala. Samo je prečula macino frktanje nosom.

Autor: Rujankica   |   14.09.2011. u 8:59   |   opcije


No dobro, sad će sigurno zdjelicu dobro oprati u moru i vratit ju čistu :-))

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:00   |   opcije


Eh, da, dobro jutro! (Smetnem to s uma kad me burgije probude u cik zore.)

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:01   |   opcije


vi ste obadvije doslovno: bez razumijevanja..
ptičurda je uzela zdjelicu i odnjela je van još nekog nahraniti...

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 9:07   |   opcije


Fakat! Baš smo sebične! A ptičurda radi za opće dobro!

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:09   |   opcije


Ja mislim da ptičurina nije nigdje odnijela zdjelicu, jer je tamo screen door, okvir s mrežicom na vratima, tako da je otisla k vragu, a ne van...

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:09   |   opcije


Juicy, a kak je onda ušla? Ili je to čarobna ptica?

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:10   |   opcije


hvala Bogu vega da si uvijedjela svoje sebično razmišljanje.. :)))))))

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 9:11   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:13   |   opcije


Svakog dana u svakom pogledu postajem sve nesebičnija!

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:14   |   opcije


I tebi bilo, krelec!

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:14   |   opcije


Ja nisam referent za ulaženje, ja sam samo za izlaženje, za ulaz se obrati ravno niz hodnik, kod gospođe Ružice, koja se nekak francuski zove, kaj jaznam

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:16   |   opcije


sad bi najrađe sam sebi nekaj čestital, al nemam pjma kaj, nekaj kao čestit ovo, pa čestit ono, pa ljubim ruke, bilo kaj. daj što daš, važno da se čestita

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:17   |   opcije


Krelec, čestitaj bilo što, nasmiješi se i budi ljubak. I nemoj se glupo cerekati, viš da smo praćeni. :D

Autor: Rujankica   |   14.09.2011. u 9:18   |   opcije


Evo, o ovome se radi...vec se polako moram pocet ufuravat u ono tamo:

http://www.youtube.com/watch?v=rxiXcEBUSUI&feature=related

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:21   |   opcije


Znaš kaj, juicy, ja mislim da je u cijeloj priči najsumnjivi onaj koji je ovo snimio.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:22   |   opcije


ajmo podjeliti čestitke, čestit srijeda vegi, čestit četvrtak meni, posebno i ugodno čestit petak, a i šire rujankici, čestit subota đusiki. eto ode tjedan, ko da ga bilo nije

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:22   |   opcije


Krelec, strpi se malo, sad će B-612 dofurati Nenada.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:22   |   opcije


Pravedno si to i strogo podijelio. Moram malo ići. :~)

Autor: Rujankica   |   14.09.2011. u 9:23   |   opcije


kako vrijeme brzo leti, ovako u vicu i šali

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:23   |   opcije


Ah, s tim Nenadom si ništ nemrem pomoći. Nikad nije pri sebi i nemreš se naći s njim kod njega doma.

Autor: Rujankica   |   14.09.2011. u 9:23   |   opcije


Meni samo srijeda? Pih! :-((

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:26   |   opcije


Trazim elektricara, vodoinstalatera i stolara za male kucne radove po mojim potrebama!

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:26   |   opcije


Ode juicy od krađe u nabavku! Je, i meni treba netko za postaviti malu policu, 32 cm poličice, da budem precizna.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:29   |   opcije


Ovo je drugi OUR ili kaksetoveckaze, danas

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:29   |   opcije


Podružnica. A može i kćerinska kompanija.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:30   |   opcije


A filijala, tak se i nekad kazalo

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:31   |   opcije


jel se može reči fijoka

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:33   |   opcije


ak može dobro, ak ne opet

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 9:34   |   opcije


Meni treba netko za neke druge instalacije, imala jednog, ali je reko da me nemre primit, jer da je prebukiran, sad moram traziti na Yellow pages ili Iskricu:))))

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 9:37   |   opcije


Može, krelec, upravo si rekao.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 9:38   |   opcije


Dodaj komentar