Dobro jutro!
Nije olako ukrala. Vidi se lijepo da je pitala. Samo je prečula macino frktanje nosom.
Autor: Rujankica | 14.09.2011. u 8:59 | opcije
No dobro, sad će sigurno zdjelicu dobro oprati u moru i vratit ju čistu :-))
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:00 | opcije
Eh, da, dobro jutro! (Smetnem to s uma kad me burgije probude u cik zore.)
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:01 | opcije
vi ste obadvije doslovno: bez razumijevanja..
ptičurda je uzela zdjelicu i odnjela je van još nekog nahraniti...
Autor: pognioci | 14.09.2011. u 9:07 | opcije
Fakat! Baš smo sebične! A ptičurda radi za opće dobro!
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:09 | opcije
Ja mislim da ptičurina nije nigdje odnijela zdjelicu, jer je tamo screen door, okvir s mrežicom na vratima, tako da je otisla k vragu, a ne van...
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:09 | opcije
Juicy, a kak je onda ušla? Ili je to čarobna ptica?
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:10 | opcije
hvala Bogu vega da si uvijedjela svoje sebično razmišljanje.. :)))))))
Autor: pognioci | 14.09.2011. u 9:11 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:13 | opcije
Svakog dana u svakom pogledu postajem sve nesebičnija!
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:14 | opcije
I tebi bilo, krelec!
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:14 | opcije
Ja nisam referent za ulaženje, ja sam samo za izlaženje, za ulaz se obrati ravno niz hodnik, kod gospođe Ružice, koja se nekak francuski zove, kaj jaznam
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:16 | opcije
sad bi najrađe sam sebi nekaj čestital, al nemam pjma kaj, nekaj kao čestit ovo, pa čestit ono, pa ljubim ruke, bilo kaj. daj što daš, važno da se čestita
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:17 | opcije
Krelec, čestitaj bilo što, nasmiješi se i budi ljubak. I nemoj se glupo cerekati, viš da smo praćeni. :D
Autor: Rujankica | 14.09.2011. u 9:18 | opcije
Evo, o ovome se radi...vec se polako moram pocet ufuravat u ono tamo:
http://www.youtube.com/watch?v=rxiXcEBUSUI&feature=related
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:21 | opcije
Znaš kaj, juicy, ja mislim da je u cijeloj priči najsumnjivi onaj koji je ovo snimio.
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:22 | opcije
ajmo podjeliti čestitke, čestit srijeda vegi, čestit četvrtak meni, posebno i ugodno čestit petak, a i šire rujankici, čestit subota đusiki. eto ode tjedan, ko da ga bilo nije
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:22 | opcije
Krelec, strpi se malo, sad će B-612 dofurati Nenada.
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:22 | opcije
Pravedno si to i strogo podijelio. Moram malo ići. :~)
Autor: Rujankica | 14.09.2011. u 9:23 | opcije
kako vrijeme brzo leti, ovako u vicu i šali
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:23 | opcije
Ah, s tim Nenadom si ništ nemrem pomoći. Nikad nije pri sebi i nemreš se naći s njim kod njega doma.
Autor: Rujankica | 14.09.2011. u 9:23 | opcije
Meni samo srijeda? Pih! :-((
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:26 | opcije
Trazim elektricara, vodoinstalatera i stolara za male kucne radove po mojim potrebama!
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:26 | opcije
Ode juicy od krađe u nabavku! Je, i meni treba netko za postaviti malu policu, 32 cm poličice, da budem precizna.
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:29 | opcije
Ovo je drugi OUR ili kaksetoveckaze, danas
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:29 | opcije
Podružnica. A može i kćerinska kompanija.
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:30 | opcije
A filijala, tak se i nekad kazalo
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:31 | opcije
jel se može reči fijoka
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:33 | opcije
ak može dobro, ak ne opet
Autor: krelec | 14.09.2011. u 9:34 | opcije
Meni treba netko za neke druge instalacije, imala jednog, ali je reko da me nemre primit, jer da je prebukiran, sad moram traziti na Yellow pages ili Iskricu:))))
Autor: juicy-mama | 14.09.2011. u 9:37 | opcije
Može, krelec, upravo si rekao.
Autor: vegavega8 | 14.09.2011. u 9:38 | opcije
