NE KRADU



NADZIRE




RECIKLIRA



POSPREMA



PROČIŠĆAVA

14.09.2011. u 20:18   |   Editirano: 14.09.2011. u 20:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vevegagasta, prcas sta?

Autor: mevezemasajuneu   |   14.09.2011. u 20:25   |   opcije


baš lijepo

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 20:25   |   opcije


Aha. A ti, meve?

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:25   |   opcije


baš puno

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 20:25   |   opcije


baš lijepo i puno

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 20:25   |   opcije


ne, gledam samo slikice

Autor: mevezemasajuneu   |   14.09.2011. u 20:26   |   opcije


Eh, tebe je lako zadovoljiti, meve!

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:27   |   opcije


A ni krelecu ne treba puno :-))

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:27   |   opcije


Razumjeli smo, lijepo i puno

Autor: juicy-mama   |   14.09.2011. u 20:27   |   opcije


U protivnom, još jednom ću je javno nazvati lažljivom kučkom i očekivat ću ispriku.

ponovit ću, i još jednom javno izreći da je lažljiva (smijem li napisati:kučka?)

Autor: meija, 13.09.2011. u 18:02 | Editirano: 13.09.2011. u 19:16

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:28   |   opcije


i sad zamisli nas ovako sa strane kad čitamo..kako jedna i druga zdušno branite svoje stavove..
a niti jedna niti druga ne primjetite- da se prema onoj drugoj obraćate biranim riječima bez nekih teških uvreda..
ma to su čari ovog bloga..i po čemu je jedinstven :)
Autor: pognioci | 14.09.2011. u 18:51 | opcije

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:28   |   opcije


rijetko kad vrijeđam. ovdje nikad. a mogla bih, ali neću. ne zbog osoba koje bi i zaslužile opaki jezik, nego zbog sebe.
ali bum sve rekla kaj trebam i bez uobičajenog folklora, a pametan sve će na vrijeme skužiti ;)
Autor: meija | 14.09.2011. u 18:56 | opcije

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:28   |   opcije


Hehe, sad moram smisliti i neki blog s naslovom "Ne lažu" ;-))

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:29   |   opcije


Pa onda još jedan, "Bez isprike".

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:29   |   opcije


idem malo u drugu ulicu

Autor: krelec   |   14.09.2011. u 20:30   |   opcije


Kae, krelec, bojiš se da netko ne poviče "Drš'te lopova"?

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:31   |   opcije


vega, što da napišem..znaš..
ako ne znaš, znat ćeš kad prespavaš,
ako ne shvatiš niti onda..jebi ga..

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 20:33   |   opcije


Samo ti napiši, pogni. Možda netko i prepiše.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:34   |   opcije


Btw., pročitala sam onaj tvoj popodnevni blog, ovlaš i offline: zbilja me uvijek iznova frapiraju ljudi koji su spremni kretenizirati svoju djecu servirajući im gotove uratke, umjesto da im pomognu da napišu ono što se od njih traži. A nažalost, traži se minimum znanja i napora.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:39   |   opcije


Izvornost NIJE isto što i samostalni rad: učenici, studenti, pa i blogeri, ne trebaju uvijek otkrivati nešto novo - samo trebaju tuđe spoznaje pregledno prikazati i navesti autore tih spoznaja.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:40   |   opcije


Evo, da je meija npr. napisala jednu rečenicu, nešto kao "Čitala sam vegin blog, a i ja mislim nešto slično" - sve pet! Nema zamjerki (osim na katastrofalnu banalnost, ali OK, to je ona, razlučila se onom rečenicom od mene), a još manje optužbi.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:41   |   opcije


I mene nadahnu drugi. Ali uvijek to istaknem. Čak i kad se ne sjećam tko je to točno bio, napišem "Netko je rekao" ili "Čula sam". Jerbo mi se ne kiti tuđim perjem. Meni i moje čist dobro. Čak i kad nije dobro, opet je moje - neću valjda samu sebe očerupati?

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:43   |   opcije


:) treba pregledati povremeno kaj pišu.Danas je zlato trebalo napisati nekoliko riječi koje počinju slovom "s".Napisala je "sreća, srce i sunce".Kasnije, uz večeru, se počela smijati Kad sam je pitala čemu, odgovorila da je zamislila lice učiteljice koja bi pročitala "Sise, slina i sraćka"

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:43   |   opcije


Međutim, na blogu našem svagdašnjem sasvim je OK kopirati tuđe bez atribucije, jerbo nije plagijat ako nije doslovce od riječi do riječi (tu se andromeda malo ipak preračunala!) i ako nema žirafe.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:45   |   opcije


Meiju si nadahnula.Kao i mnoge druge.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:46   |   opcije


Muzo:))))

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:46   |   opcije


Zlato je nenadmašno!!! Jednog lijepog dana i ona će se naći u situaciji dokazivanja da su je pokrali; iako bi lopov trebao dokazati da nije. Ali, hebga, u svim TV serijama imaš ono "nevin dok se ne dokaže suprotno" i "opravdana sumnja" (svi previde OPRAVDANA).

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:47   |   opcije


Znaš kaj, osjećam se kao da sam nadahnula silovatelja koji me izmrcvario :-((

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:48   |   opcije


vega, ne brini za moju djecu na praksi, odu od mene sa više praktičnog znanja nego što će im to ikoji profesor teoretski ikad dati..
Bolje brini da djecu objektivno ocjenjuješ bez predrasuda.
Pošaljete ih nama u praksu da ste im prije nabili komplekse i svrstali ih u kategorije, pa ja ispravljam vaše frustracije.
Znaš, boli..kad mi dečkić dođe i kaže u startu: ja sam vam za to glup.. a ispotavi se da mu samo niste vi u školi dali priliku.. i kasnije komentira: koliko se god potrudio, ona frustrača mi neće dati više od tri..

Nemoj mene vuči za jezik..

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 20:49   |   opcije


Ma daaj..takve pizdarije su uglavnom nedokazive.Zbog sličnog pokušaja da (u roamingu) dokažem nekima da su u krivu, danas mi je stigao sms kojim me obavještavaju da mi je tel.račun dvostruko veći no obično.Skoro 2 soma kuna a tek je 14.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:51   |   opcije


S druge strane... znam da će ispasti kako su u pravu samo zato što mi se već danas nije dalo zajebavati i dokazivati.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:53   |   opcije


Studenta koji praksu obavi kao kufer, koji ne zna po GOTOVOJ špranci napisati što je vidio, što je radio i što je iz toga naučio, ili da nije ništa naučio i zašto, mogu svrstati samo u jednu kategoriju: nedovoljan (1). A osobu koja svoje komplekse liječi omalovažavajući višegodišnje napore skupa stručnih i pozitivno motiviranih ljudi (jer da nismo, već bismo odavno bili u ludnici) tako što ljenčini da sve na gotovo mogu najblaže nazvati nerazumnom i neodgovornom.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:53   |   opcije


I zato kaj ja sve dokazujem sžt a oni cinguli-pinguli satima.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 20:54   |   opcije


Ma gle, u tome i jest štos, da se hoćeš odmaknuti od gadljivog i onda im gadarije prođu. Lakše je meni ignorirati meiju nego danima čitati naslove njenih tirada, lakše je tebi pljucnuti par somova nego utuvljivati nešto u tvrde i pride bezobrazne glave... Ali jednom se raspizdiš dovoljno da ti se da.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 20:56   |   opcije


je vega, tako je kako ti kažeš :))

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 20:56   |   opcije


Je, pogni. Škole i faksovi su izmišljeni samo zato da nesposobnjakovići s olako stečenim titulama mogu zaraditi plaću, jer su inače nesposobni za život i rad, osim kad se iživljavaju na nezaštićenoj mladeži. O kojoj nakon 3-4 godine nemaj pojma i uopće ih ne mogu procijeniti i ocijeniti, sve dok ne dođu k tebi, a ti sve skužiš, središ i podučiš za 2 tjedna. Jel' tak?

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 21:01   |   opcije


Kajaznam..Mislim da ljudi moraju biti spremni za bilo kakvu spoznaju.Ne zreli, ne dovoljno pametni.Jednostavno-spremni.Mogu ja njima pilliti deset godina ali uzalud ako ne uhvatim pravi trenutak.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 21:01   |   opcije


Pogni je legendica.Zamišljam je kao poslovođu u nekom prigradskom konzumu.

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 21:04   |   opcije


Sad gibam.Cmoxek!:))))))))))

Autor: marta-marta   |   14.09.2011. u 21:05   |   opcije


Današnji meijin blog sam čak i otvorila. Nisam mogla pomno proučiti, to mi fakat ne ide, ali sam preletjela i ovak bih sžla:

a) nepismenost je savršeno ispravna i treba se oštro sukobiti sa svima koji tvrde suprotno;
b) čitateljstvo bloga je nevažno, ali treba što masovnije komentirati, isključivo afirmativno, naravno - sve drugo je nepristojno;
c) izvornost (a to je ono kad izumiš kotač, otkriješ kako se cijepaju atomi i tsl.) je čista izmišljotina i glupost: to ne postoji. A kad bi i postojalo, što će nam ovdje?
d) osobnost autora je nemoguće spoznati kroz blog i zato se ne smije negativno komentirati, osim kad to čini meija, jer ona sve ZNA, iako nikad ne misli...

Dalje se ne sjećam.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 21:09   |   opcije


Kisikisi! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 21:10   |   opcije


vega, svoje tvrdnje nemoj pripisivati meni.
Nemoj proizvoljno niti prevoditi ono što sam ja napisala, jer sam napisala konretno.
Nisam visibaba da bilo kome povlađujem.
I ovaj blog ti je degutantan.
Samo oni koji nemaju baš ništa u svojoj glavi da bi sami razmislili mogu reči da je u redu.
Ne priliči ženi tvojih godina i onome što se prezentiraš da jesi.
Ili si ono što odražava ovaj blog.
A to možda shvatiš odmakom vremena..

Autor: pognioci   |   14.09.2011. u 21:18   |   opcije


zločesta si...otrovna si...ali mi se više dopada tvoj blog jer je iskren! ne volim kad ljudi hine...npr. dobrotu i odlazak...upravo provocirajući molbu: pliz, meija ostani! ma opet se ponavljam...prodajte to hotentotima! neki dan me pitao neki čovjek: zakaj baš njima? zatekao me...jer očito zna o kome je riječ!

Autor: mai_sarai   |   14.09.2011. u 21:24   |   opcije


odu od mene sa više praktičnog znanja nego što će im to ikoji profesor teoretski ikad dati..
Bolje brini da djecu objektivno ocjenjuješ bez predrasuda.
Pošaljete ih nama u praksu da ste im prije nabili komplekse i svrstali ih u kategorije, pa ja ispravljam vaše frustracije.

Pogni, jesi li ovo TI napisala ili se to meni priviđa???

Je li zaista nemoguće iz ovoga iščitati tvoju prepotenciju (viže praktičnog znanja nego što će im ikoji profesor teoretski dati), tvoju kontradiktornost (kakvo ti to profesorsko "davanje" imaš na umu, praktično ili teoretsko?), imputiraš profesorima predrasude (a ja iščitiavam da ih ti sama imaš prema profesorima) i optužuješ ih da studentima nabijaju komplekse (zašto bi to činili? Mislim, koji je tu benefit za profesora, jesi li se ikada zapitala?), te da ih svrstavaju u kategorije - pa, naš je posao da ih ocjenjujemo, a to donekle jesu kategorije kojima se kasnije služe poslodavci da bi izabrali djelatnike koji su visoko u takvoj kategorizaciji (ako ih biraju tako, a ne po vezi ili naslijepo). Na kraju zaključuješ da su profesori frustrirani. Otkud ti to??? Ja trenutno jesam, kad vidim ovoliko gluposti, zatucanosti, zadrtosti i predrasuda na jednom mjestu i ja ti nikada, ali baš nikada, da si jedini stručnjak u nekom području, ne bih poslala nikoga na praksu.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 21:59   |   opcije


Hvala, mai.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 22:00   |   opcije


I ti se meni kao osoba sve više sviđaš. Blogovi kako kad, ali u zadnje vrijeme je bilo jako dobrih.

Autor: vegavega8   |   14.09.2011. u 22:01   |   opcije


Dodaj komentar