dobrojutro
Autor: krelec | 15.09.2011. u 9:01 | opcije
čuvaj mi te tovare, i druge će godine utrke biti
Autor: krelec | 15.09.2011. u 9:05 | opcije
I-haaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dobro ti jutro, krelec!
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 9:14 | opcije
Njaaa, njaaaa, baš mi je žao što ove godine nisam bila :-((
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 9:14 | opcije
svako jutro mu dobro izmasiraj potkoljenice, natkoljenice i druge ljenice, i prvo mjesto će biti, a nagrade bogate, uh
Autor: krelec | 15.09.2011. u 9:23 | opcije
A ne znam baš, bojim se da me ne ritne... Ja sam si to zamislila tak da ja stavim rit na njega, a on se protegne.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 9:27 | opcije
radi što god znaš, samo čuvaj tovara, to je perspektiva
Autor: krelec | 15.09.2011. u 9:29 | opcije
E, ja ću se držat starog i prokušanog recepta upravljanja tovarom: štap i mrkva.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 9:30 | opcije
pazi tovara, mrkvu u juhu, štap u vrtal za pome pridržavati
Autor: krelec | 15.09.2011. u 9:35 | opcije
Ja ti štapom mogu jedino mlatit, vrta nemam :-((
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 9:45 | opcije
Do druge godino, ko zivo,ko mrtav, ja planiram samo malo unaprijed
Autor: juicy-mama | 15.09.2011. u 9:55 | opcije
Ma, juicy, planovi niš ne koštaju, a kad dođe vrijeme, ako si mrtav tak ti je svejedno ;-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 10:01 | opcije
