TU SAM I JA, I JA

15.09.2011. u 8:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   15.09.2011. u 9:01   |   opcije


čuvaj mi te tovare, i druge će godine utrke biti

Autor: krelec   |   15.09.2011. u 9:05   |   opcije


I-haaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dobro ti jutro, krelec!

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 9:14   |   opcije


Njaaa, njaaaa, baš mi je žao što ove godine nisam bila :-((

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 9:14   |   opcije


svako jutro mu dobro izmasiraj potkoljenice, natkoljenice i druge ljenice, i prvo mjesto će biti, a nagrade bogate, uh

Autor: krelec   |   15.09.2011. u 9:23   |   opcije


A ne znam baš, bojim se da me ne ritne... Ja sam si to zamislila tak da ja stavim rit na njega, a on se protegne.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 9:27   |   opcije


radi što god znaš, samo čuvaj tovara, to je perspektiva

Autor: krelec   |   15.09.2011. u 9:29   |   opcije


E, ja ću se držat starog i prokušanog recepta upravljanja tovarom: štap i mrkva.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 9:30   |   opcije


pazi tovara, mrkvu u juhu, štap u vrtal za pome pridržavati

Autor: krelec   |   15.09.2011. u 9:35   |   opcije


Ja ti štapom mogu jedino mlatit, vrta nemam :-((

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 9:45   |   opcije


Do druge godino, ko zivo,ko mrtav, ja planiram samo malo unaprijed

Autor: juicy-mama   |   15.09.2011. u 9:55   |   opcije


Ma, juicy, planovi niš ne koštaju, a kad dođe vrijeme, ako si mrtav tak ti je svejedno ;-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 10:01   |   opcije


Dodaj komentar