i to je ok, ako je ponekad ;)))

Autor: osung   |   15.09.2011. u 23:02   |   opcije


--zašto pas liže jaja
---jer može

kaže pisac u romanu

Autor: RI41   |   15.09.2011. u 23:03   |   opcije


Kaj su to jajca il ja jose vidim?

Autor: juicy-mama   |   15.09.2011. u 23:04   |   opcije


*lose

Autor: juicy-mama   |   15.09.2011. u 23:04   |   opcije


Ponekad je.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:05   |   opcije


Svatko čini što može, RI.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:05   |   opcije


Dobro vidiš, juicy, ja se ne uslikavam kad to radim ;-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:05   |   opcije


A macanu na koncu došlo žao što se toliko ispljuskao pa je kaznio zločestu capu!

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:06   |   opcije


e to ,baš to je pisac želio izreći

Autor: RI41   |   15.09.2011. u 23:06   |   opcije


Ma ja bi ga poljubila (kao uvijek)

Autor: juicy-mama   |   15.09.2011. u 23:07   |   opcije


opasni ste, he,he,he..duplo je duplo makar i jaja bila u pitanju :))

Autor: osung   |   15.09.2011. u 23:07   |   opcije


Nitko sretniji od pisca kad učini što može i ljudi to shvate ;-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:08   |   opcije


jadna..buhe je pojele...

Autor: cyberlady   |   15.09.2011. u 23:09   |   opcije


Ma ovo je neki šizofreni mačak: prvo odluči oprat capu. Pa se capa pobuni i spljuska ga. Onda on ugrize capu. I onda je ipak opere. Kuš to ljubit a da ne dobiješ svoje??? I njegovo.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:09   |   opcije


vegavegasta je...ajd onak dobra....uciteljica je.....al ova vevegagasta je bas samo za krelce

Autor: mevezemasajuneu   |   15.09.2011. u 23:09   |   opcije


Duplo je obično bolje - bar imaš rezervu! ;-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:10   |   opcije


Viš, meve, sad si u pravom društvu :-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:11   |   opcije


Jel?

Autor: juicy-mama   |   15.09.2011. u 23:12   |   opcije


Kaj, juicy?

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:13   |   opcije


nekaj si mu dala, pa je pošandrcio ?

Autor: GROCA   |   15.09.2011. u 23:16   |   opcije


Ma jock, Groco, dođe mu to tako.

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:23   |   opcije


može bit..
svakoga može zadesiti crna minuta..
čini mi se da toga ima i ovdije na I ....

Autor: GROCA   |   15.09.2011. u 23:25   |   opcije


A ima... najvažnije je da se poslije zaližemo :-))

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:29   |   opcije


Joooj, ovak bum ja sutra sebe pljuskala i lizala ak sad ne odem u krpe... Noćka!

Autor: vegavega8   |   15.09.2011. u 23:32   |   opcije


Dodaj komentar