i to je ok, ako je ponekad ;)))
Autor: osung | 15.09.2011. u 23:02 | opcije
--zašto pas liže jaja
---jer može
kaže pisac u romanu
Autor: RI41 | 15.09.2011. u 23:03 | opcije
Kaj su to jajca il ja jose vidim?
Autor: juicy-mama | 15.09.2011. u 23:04 | opcije
*lose
Autor: juicy-mama | 15.09.2011. u 23:04 | opcije
Ponekad je.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:05 | opcije
Svatko čini što može, RI.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:05 | opcije
Dobro vidiš, juicy, ja se ne uslikavam kad to radim ;-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:05 | opcije
A macanu na koncu došlo žao što se toliko ispljuskao pa je kaznio zločestu capu!
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:06 | opcije
e to ,baš to je pisac želio izreći
Autor: RI41 | 15.09.2011. u 23:06 | opcije
Ma ja bi ga poljubila (kao uvijek)
Autor: juicy-mama | 15.09.2011. u 23:07 | opcije
opasni ste, he,he,he..duplo je duplo makar i jaja bila u pitanju :))
Autor: osung | 15.09.2011. u 23:07 | opcije
Nitko sretniji od pisca kad učini što može i ljudi to shvate ;-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:08 | opcije
jadna..buhe je pojele...
Autor: cyberlady | 15.09.2011. u 23:09 | opcije
Ma ovo je neki šizofreni mačak: prvo odluči oprat capu. Pa se capa pobuni i spljuska ga. Onda on ugrize capu. I onda je ipak opere. Kuš to ljubit a da ne dobiješ svoje??? I njegovo.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:09 | opcije
vegavegasta je...ajd onak dobra....uciteljica je.....al ova vevegagasta je bas samo za krelce
Autor: mevezemasajuneu | 15.09.2011. u 23:09 | opcije
Duplo je obično bolje - bar imaš rezervu! ;-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:10 | opcije
Viš, meve, sad si u pravom društvu :-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:11 | opcije
Jel?
Autor: juicy-mama | 15.09.2011. u 23:12 | opcije
Kaj, juicy?
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:13 | opcije
nekaj si mu dala, pa je pošandrcio ?
Autor: GROCA | 15.09.2011. u 23:16 | opcije
Ma jock, Groco, dođe mu to tako.
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:23 | opcije
može bit..
svakoga može zadesiti crna minuta..
čini mi se da toga ima i ovdije na I ....
Autor: GROCA | 15.09.2011. u 23:25 | opcije
A ima... najvažnije je da se poslije zaližemo :-))
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:29 | opcije
Joooj, ovak bum ja sutra sebe pljuskala i lizala ak sad ne odem u krpe... Noćka!
Autor: vegavega8 | 15.09.2011. u 23:32 | opcije
