Malo sam okasnila, hebga!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:18   |   opcije


Prvi dan je već ugrabila, sigurna sam. Ako se nije dala ugrabiti tuđim načinima grabljenja.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:19   |   opcije


Ja bila u kinu i bilo dobro - Woody Allen nema da omane.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:19   |   opcije


Hehe, a ovaj mu film proglasili remek-djelom. Jer ga je svaki kritičar mogao shvatiti.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:20   |   opcije


A nije, jebga, ali je dobar.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:20   |   opcije


a prevod s rimljanskog

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:20   |   opcije


Tema je kad je bilo zlatno doba; neki o tome misle, neki ne misle, a na isto mi dođe.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:21   |   opcije


"Ugrabi dan", romane - pa bar ti je ime romansko, ti sveca!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:21   |   opcije


*na isto IM dođe; meni valjda isto, ali nis to htjela napisati.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:21   |   opcije


ja zapamtio samo ab ovo

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:23   |   opcije


Eh, kud će roman neg na jaje!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:24   |   opcije


ne ja rujankica

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:25   |   opcije


Nego, ne zamjeri, romane, sad ti ja malo mudrujem za Rujankicu: ispada da je Zlatno doba ono u kojem jesmo. Bez obzira kad jesmo. Doduše, mjesto možemo birati.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:25   |   opcije


I tak, možda 1920-ih u Parizu moš upoznati sve velk'e face, od Fitzgeraldovih, preko Hemingwaya do Picassa i Dalija, ali oni još ne znaju da su face. Štoviše, Bunuel se totalno zblesira kad mu ispričaš njegov najpoznatiji film...

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:27   |   opcije


Tko zna kolko je velkih faca upravo sad oko nas. Ovdje. Na blogu.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:27   |   opcije


I za nekih 90-ak godina, netko nadobudan će si misliti "Ah, da sam bar tad živio... Da sam se bar dopisivao s Rujankicom. Da mi je Vega očitala bukvicu..."

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:28   |   opcije


Da sam vas bar ja sve jebao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:31   |   opcije


i zato je iskrica vječna,svi ti likovi obitavaju ovdje i sad nakon toliko godina

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:32   |   opcije


Eh, Svileni, ti imaš priliku, a povijest ne računa propuštene, nego ostvarene ;-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:32   |   opcije


Eto, onda se vidimo. U Parizu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:33   |   opcije


Ah, romane, ne znam ni sama jel da se zbog toga veselim ili sneveselim...

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:33   |   opcije


Možda bi za nas bolje bilo Sarajevo?

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:34   |   opcije


...a sad ide ona poznata od seferskijeh:-Evo ti ga evo, pa sa njega gledaj Sarajevo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:35   |   opcije


moram priznati da me nije bilo u parizu!

Autor: mai_sarai   |   17.09.2011. u 0:36   |   opcije


Ja mislila na ponoćne ćevape, ali nema veze.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:37   |   opcije


mai, a sigurno ni tango te nije vidio.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:37   |   opcije


Mene je bilo, mai, i mogu ti reći, u svim filmovima uslikavaju baš ona mjesta na kojima sam bila!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:37   |   opcije


ja prihvatim i pognute glave idam dalje,fakat smo mali ispod neba

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:38   |   opcije


A ja mislio na ponoćni s express.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:38   |   opcije


...ko onaj Vaso s Tajčić.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:39   |   opcije


Ah, jebga, Romane, a što bi to nebo značilo da ga ne vidimo?

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:39   |   opcije


vega, a sigurno si se i par puta poskliznula. Na maslac.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:40   |   opcije


Ja popila 2 čaše vina, Svileni, a to je jedna više nego što moje inhibicije mogu podnijeti.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:40   |   opcije


osjetiš ga i zatvorenih očiju

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:40   |   opcije


Jesam, Svileni, ali ne u ritmu tanga.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:41   |   opcije


ispada da mi je pariz nedostižan zato što u pariz ne idem s bilo kime...niti turistički. idem samo ljubavnički...a to je već malo teže, da ne kažem nemoguće! no tko zna, možda me dudh odvede tamo na....treće bračno putovanje!

Autor: mai_sarai   |   17.09.2011. u 0:41   |   opcije


Vodu pijem, vino prolijevam.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:41   |   opcije


Zato jer nam je ispod kapaka, romane.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:42   |   opcije


Ljubavnički Pariz je ljubavnički kič. Inače je predivan.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:42   |   opcije


http://youtu.be/44omsz-xBhQ

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:43   |   opcije


Pariz ti je dao sebe. Dio neba zauvijek. Što te muči na kraju puta? Sjećaš li se Španije?

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:45   |   opcije


Ne, ne sjećam se Španije, ondje ne bijah... ali Azra je dobar okus za snove. Idem! Noćka vam :-))))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 0:47   |   opcije


duhovi prošlosti i budučnosti tu su s nama

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:49   |   opcije


naše mane i vrline

Autor: roman10   |   17.09.2011. u 0:52   |   opcije


Jok romane, dudh sadašnjosti je s vama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.09.2011. u 0:53   |   opcije


Dodaj komentar