ZA RUJANKICU: CARPE DIEM! SVAKI DAN POMALO ;-))

17.09.2011. u 0:11 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Malo sam okasnila, hebga!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:18 | opcije
Prvi dan je već ugrabila, sigurna sam. Ako se nije dala ugrabiti tuđim načinima grabljenja.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:19 | opcije
Ja bila u kinu i bilo dobro - Woody Allen nema da omane.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:19 | opcije
Hehe, a ovaj mu film proglasili remek-djelom. Jer ga je svaki kritičar mogao shvatiti.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:20 | opcije
A nije, jebga, ali je dobar.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:20 | opcije
a prevod s rimljanskog
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:20 | opcije
Tema je kad je bilo zlatno doba; neki o tome misle, neki ne misle, a na isto mi dođe.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:21 | opcije
"Ugrabi dan", romane - pa bar ti je ime romansko, ti sveca!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:21 | opcije
*na isto IM dođe; meni valjda isto, ali nis to htjela napisati.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:21 | opcije
ja zapamtio samo ab ovo
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:23 | opcije
Eh, kud će roman neg na jaje!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:24 | opcije
ne ja rujankica
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:25 | opcije
Nego, ne zamjeri, romane, sad ti ja malo mudrujem za Rujankicu: ispada da je Zlatno doba ono u kojem jesmo. Bez obzira kad jesmo. Doduše, mjesto možemo birati.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:25 | opcije
I tak, možda 1920-ih u Parizu moš upoznati sve velk'e face, od Fitzgeraldovih, preko Hemingwaya do Picassa i Dalija, ali oni još ne znaju da su face. Štoviše, Bunuel se totalno zblesira kad mu ispričaš njegov najpoznatiji film...
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:27 | opcije
Tko zna kolko je velkih faca upravo sad oko nas. Ovdje. Na blogu.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:27 | opcije
I za nekih 90-ak godina, netko nadobudan će si misliti "Ah, da sam bar tad živio... Da sam se bar dopisivao s Rujankicom. Da mi je Vega očitala bukvicu..."
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:28 | opcije
Da sam vas bar ja sve jebao.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:31 | opcije
i zato je iskrica vječna,svi ti likovi obitavaju ovdje i sad nakon toliko godina
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:32 | opcije
Eh, Svileni, ti imaš priliku, a povijest ne računa propuštene, nego ostvarene ;-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:32 | opcije
Eto, onda se vidimo. U Parizu.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:33 | opcije
Ah, romane, ne znam ni sama jel da se zbog toga veselim ili sneveselim...
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:33 | opcije
Možda bi za nas bolje bilo Sarajevo?
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:34 | opcije
...a sad ide ona poznata od seferskijeh:-Evo ti ga evo, pa sa njega gledaj Sarajevo.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:35 | opcije
moram priznati da me nije bilo u parizu!
Autor: mai_sarai | 17.09.2011. u 0:36 | opcije
Ja mislila na ponoćne ćevape, ali nema veze.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:37 | opcije
mai, a sigurno ni tango te nije vidio.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:37 | opcije
Mene je bilo, mai, i mogu ti reći, u svim filmovima uslikavaju baš ona mjesta na kojima sam bila!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:37 | opcije
ja prihvatim i pognute glave idam dalje,fakat smo mali ispod neba
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:38 | opcije
A ja mislio na ponoćni s express.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:38 | opcije
...ko onaj Vaso s Tajčić.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:39 | opcije
Ah, jebga, Romane, a što bi to nebo značilo da ga ne vidimo?
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:39 | opcije
vega, a sigurno si se i par puta poskliznula. Na maslac.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:40 | opcije
Ja popila 2 čaše vina, Svileni, a to je jedna više nego što moje inhibicije mogu podnijeti.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:40 | opcije
osjetiš ga i zatvorenih očiju
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:40 | opcije
Jesam, Svileni, ali ne u ritmu tanga.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:41 | opcije
ispada da mi je pariz nedostižan zato što u pariz ne idem s bilo kime...niti turistički. idem samo ljubavnički...a to je već malo teže, da ne kažem nemoguće! no tko zna, možda me dudh odvede tamo na....treće bračno putovanje!
Autor: mai_sarai | 17.09.2011. u 0:41 | opcije
Vodu pijem, vino prolijevam.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:41 | opcije
Zato jer nam je ispod kapaka, romane.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:42 | opcije
Ljubavnički Pariz je ljubavnički kič. Inače je predivan.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:42 | opcije
http://youtu.be/44omsz-xBhQ
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:43 | opcije
Pariz ti je dao sebe. Dio neba zauvijek. Što te muči na kraju puta? Sjećaš li se Španije?
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:45 | opcije
Ne, ne sjećam se Španije, ondje ne bijah... ali Azra je dobar okus za snove. Idem! Noćka vam :-))))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 0:47 | opcije
duhovi prošlosti i budučnosti tu su s nama
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:49 | opcije
naše mane i vrline
Autor: roman10 | 17.09.2011. u 0:52 | opcije
Jok romane, dudh sadašnjosti je s vama.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.09.2011. u 0:53 | opcije