...a bonovi za telefon?
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 9:33 | opcije
...btw, te koke imaju dobar batak, sigurno se jako svidjaju Iskricarima
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 9:34 | opcije
Eh, stara dobra vremena... Dobiš poruku i ručak, 2 in 1!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 9:37 | opcije
...a sad nist, i kavu hoce podijeliti, ma ja cu mu je platiti, samo da mi nije neugodnjak
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 9:40 | opcije
Ajd, možda i plate kavu, ali odma oće nešto za uzvrat - neki ručak, neki da se ispruže u tvojem krevetu, kako tko...
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 9:45 | opcije
malo me kopka, ali samo malo, onak trunak, trunčić, dali je ispravno golub pismonoša, ili golub listonoša
Autor: krelec | 17.09.2011. u 9:50 | opcije
Ajmo reć da je golub gaćan pa smo mirni, krelec.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 9:53 | opcije
...mislim da je pravilno golub gaćan
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 9:55 | opcije
mislio sam na struku, a ne vrstu i porijeklo životinje, još mi probajte objasniti da je ptica, e u to me nemorete uvjeriti
Autor: krelec | 17.09.2011. u 9:56 | opcije
...bila bi ja prva, da ovo moje smece od laptopa ne preskace, pa moram 2x pisati isto
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 9:56 | opcije
A gle, ovak, stručno i etimološki, pismo je OK jerbo se odnosi na pismena, tj. slova, a riječ slovar smo već potrošili na bukvar, tak da ga nemreš za list sa slovima. A onda bi pak list bio zgodniji, osim kad ga uzmeš bukvalno, ali ne iz bukvara, jer list može biti na grani, isto kao i golub.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 10:01 | opcije
to si svakako dobro objasnila, i nadugačko, sad sve znam i zauzimam slijedeče stajalište. čošak maksimirske i bukovačke i isčekujem broj sedam
Autor: krelec | 17.09.2011. u 10:04 | opcije
Je, zato ti ja mislim da je bolje golub u ruci nego na grani, isto kao i pismo na listu, nego list na grani, a tko čeka taj dočeka, makar se i razočaro.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 10:08 | opcije
ustanovilo se u nekoj ustanovi, bolje golub na grani, nego frankfurt na majni
Autor: krelec | 17.09.2011. u 10:09 | opcije
Slažem se. A Frankfurt je najbolji u pecivu.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 10:17 | opcije
..a kruh i pekmez, uvijek padnu na stranu pekmeza...
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 10:24 | opcije
...moze i pecivo...da se ne udaljavam
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 10:24 | opcije
Eh, a ja se moram udaljiti, jerbo je elektronsko dopisništvo manje hranjihov od golubinjeg. See you later!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 10:27 | opcije
*hranjivo
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 10:27 | opcije
Subotom često kasnim, a ovoga puta i docnim... Hvala ti za Carpe diem! :)
Autor: Rujankica | 17.09.2011. u 12:20 | opcije
