ISKRICA NEKAD

17.09.2011. u 9:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

...a bonovi za telefon?

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 9:33   |   opcije


...btw, te koke imaju dobar batak, sigurno se jako svidjaju Iskricarima

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 9:34   |   opcije


Eh, stara dobra vremena... Dobiš poruku i ručak, 2 in 1!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 9:37   |   opcije


...a sad nist, i kavu hoce podijeliti, ma ja cu mu je platiti, samo da mi nije neugodnjak

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 9:40   |   opcije


Ajd, možda i plate kavu, ali odma oće nešto za uzvrat - neki ručak, neki da se ispruže u tvojem krevetu, kako tko...

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 9:45   |   opcije


malo me kopka, ali samo malo, onak trunak, trunčić, dali je ispravno golub pismonoša, ili golub listonoša

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 9:50   |   opcije


Ajmo reć da je golub gaćan pa smo mirni, krelec.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 9:53   |   opcije


...mislim da je pravilno golub gaćan

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 9:55   |   opcije


mislio sam na struku, a ne vrstu i porijeklo životinje, još mi probajte objasniti da je ptica, e u to me nemorete uvjeriti

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 9:56   |   opcije


...bila bi ja prva, da ovo moje smece od laptopa ne preskace, pa moram 2x pisati isto

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 9:56   |   opcije


A gle, ovak, stručno i etimološki, pismo je OK jerbo se odnosi na pismena, tj. slova, a riječ slovar smo već potrošili na bukvar, tak da ga nemreš za list sa slovima. A onda bi pak list bio zgodniji, osim kad ga uzmeš bukvalno, ali ne iz bukvara, jer list može biti na grani, isto kao i golub.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 10:01   |   opcije


to si svakako dobro objasnila, i nadugačko, sad sve znam i zauzimam slijedeče stajalište. čošak maksimirske i bukovačke i isčekujem broj sedam

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 10:04   |   opcije


Je, zato ti ja mislim da je bolje golub u ruci nego na grani, isto kao i pismo na listu, nego list na grani, a tko čeka taj dočeka, makar se i razočaro.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 10:08   |   opcije


ustanovilo se u nekoj ustanovi, bolje golub na grani, nego frankfurt na majni

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 10:09   |   opcije


Slažem se. A Frankfurt je najbolji u pecivu.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 10:17   |   opcije


..a kruh i pekmez, uvijek padnu na stranu pekmeza...

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 10:24   |   opcije


...moze i pecivo...da se ne udaljavam

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 10:24   |   opcije


Eh, a ja se moram udaljiti, jerbo je elektronsko dopisništvo manje hranjihov od golubinjeg. See you later!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 10:27   |   opcije


*hranjivo

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 10:27   |   opcije


Subotom često kasnim, a ovoga puta i docnim... Hvala ti za Carpe diem! :)

Autor: Rujankica   |   17.09.2011. u 12:20   |   opcije


Dodaj komentar