...nikad dovoljno oštre kandžice...kožne garniture su mi sve pogrebane, ali više volim mačke nego fucking kožne garniture
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:01 | opcije
Baš si sad razmišljam, koji je to gušt biti mačka: sva si okrugla, mekana, a imaš OVAKVO oružje!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:02 | opcije
nisu
Autor: krelec | 17.09.2011. u 22:03 | opcije
Ako postoji reinkarnacija, nadam se da ću biti mačka, kućna mačka, obožavana, u kući s kožnim garniturama. Ufffffff, kako ću ih drapati da sve puca!!!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:03 | opcije
Nisu, krelec? Dobro, dvosjed je izgleda nov, ima štofa :-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:04 | opcije
Prave, dobre i pametne mace, znaju kad treba koristiti kandžice, skoro nikada...mijau...:))))
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:05 | opcije
Stara si ti oštrokandža!
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:05 | opcije
ja bi se reinkarnirao u leoparda, tak da me mogu zvati leo
Autor: krelec | 17.09.2011. u 22:06 | opcije
A tek zube da mi vidiš, Johnny! ;-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:06 | opcije
Neće bit dobro vega, i ja ću biti mačka u sljedećem životu, nadam se na nećemo grepsti kandže na istoj kožnoj garnituri, hihi
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:06 | opcije
*da
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:08 | opcije
...kad bih znao ko te sada ljubi, ne bi mu zubi, ne bi mu zubi (P. Zubac, ako se dobro sjećam)
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:08 | opcije
Evo, ja bum te već sad zvala Leo.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:08 | opcije
Braco Leo.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:08 | opcije
A kaj se mene tiče, može ovak:
http://www.youtube.com/watch?v=uq-gYOrU8bA&ob=av2e
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:08 | opcije
...ja nalazim uokolo po kuci, komadice oguljenih kandzica...
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:09 | opcije
Taj Zubac je fakat opsjednut zubatošću.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:09 | opcije
ne prosim lepo, tek po izvršenoj reinkarnaciji, morti se ideja s leopardom ne svidi onima gore (jadan nemam pojma kak se zovu)
Autor: krelec | 17.09.2011. u 22:09 | opcije
Bok, marta!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:09 | opcije
Ahoj!Kajima?
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:10 | opcije
Ciao, Martinjo
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:10 | opcije
Hehe..češnjak i urinokultura:)Si se udala za njega?
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:10 | opcije
Juicy, prave, dobre mačke dobro brinu o svoj svojoj opremi, uključujući kandžice. A kožne garniture - tvoj problem!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:10 | opcije
Jesam, marta.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:11 | opcije
Fino.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:11 | opcije
Inače, to je najlošiji dio balade "U Mostaru sam voleo jednu Svetlanu"
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:11 | opcije
Kazem ti da me nije briga za koznjake, i Tena je zakopavala kost u trosjed, haha...doduse, trosjed izgleda, ko da su ga macke drapale:))))
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:13 | opcije
A hebga, omaklo mi se! ;-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:13 | opcije
Meni je najromantičnije bilo jednoipodnevno bauljanje po Hamburgu.Jedino mi malo bedasto bilo držanje za ruke.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:13 | opcije
Joooooj, Johnny, tak ne volim čitati ljubavne pjesme s imenima DRUGIH žena!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:13 | opcije
Držanje za ruku mi je jednako oblačenju istih trenirki.Nemam pojma zakaj.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:15 | opcije
Viš, u Hamburgu sam imala frajera s kojim sam se vozila saonicama, onim velikima koje vuku konji, po dubokom snijegu... A to je, kakti, jako romantično. Mislim, je, nije da nije, ali ne obećava kao tolerancija na češnjak i obećanje lijeka kroz petrijevku.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:15 | opcije
...mislis plavih trenerki na bijelu crtu?
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:16 | opcije
A ak se dlanovi znoje... bljak!
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:16 | opcije
Ti voliš ful bondanje.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:17 | opcije
:) Tako nekako, Đus.Još ako su šuškave..
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:17 | opcije
Nemreš bilivit, ali poznavao sam tipa (iz zagrebačkog umjetničkog undergrounda, Džino) koji je svojedobno imao naštancanih desetak zbirki pjesama, sve s imenima žena u nazivima pjesama. To je majstor!
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:18 | opcije
Ja volim dečke s perspektivom: a ne da mi mam bude jasno kako je njihovo najbolje ponašanje definitivno vremenski i prostorno ograničeno.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:19 | opcije
Dakle, da rezimiramo; pravoj mački cijele godine je veljača, čak iako se ne zove Jelena.
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:19 | opcije
jooj..ja bih bila Jelena.Onda bih mogla tražiti lovca na jelene.
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:21 | opcije
Taj tvoj Dzino, ko nasa mai-sarai:)))
Autor: juicy-mama | 17.09.2011. u 22:21 | opcije
hehehe..
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:21 | opcije
Jel' ih i on slagao abecednim redom?
Autor: marta-marta | 17.09.2011. u 22:21 | opcije
Pa čuj, Johnny, ako ih je imao dovoljno, nije morao brinuti za plasman kod drugih ;-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:23 | opcije
Ja bih bila Vinka. I opojna.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:27 | opcije
Ma Džino, papučar...Pozove ga Malnar u Nightmare, a on dođe mrtav-trijezan i....zajebe stvar!. Nego Marta, kad god upoznam neku Jelenu, predstavim se baš tako - Lovac na Jelene. POsljednja Jelena je bila iz Crne Gore, lani u Zadru, i nije se vraćala tamo (kao ona iz nečije pjesme koncem sedamdesetih), nego u Malu Veneciju, gdje još uvijek ima nade...kod Huga koji je između inih ljubio i Naomi C.
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 22:40 | opcije
Ja u pjesmi volim biti bezimena. A u poljupcu baš ja, i da imena ne budu važna.
Autor: vegavega8 | 17.09.2011. u 22:46 | opcije
Kao pjesma, ti si kao pjesma. Što se onako na brzinu poudavaše, te Opatijke?
Autor: John_Barleycorn | 17.09.2011. u 23:37 | opcije
