...nikad dovoljno oštre kandžice...kožne garniture su mi sve pogrebane, ali više volim mačke nego fucking kožne garniture

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:01   |   opcije


Baš si sad razmišljam, koji je to gušt biti mačka: sva si okrugla, mekana, a imaš OVAKVO oružje!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:02   |   opcije


nisu

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 22:03   |   opcije


Ako postoji reinkarnacija, nadam se da ću biti mačka, kućna mačka, obožavana, u kući s kožnim garniturama. Ufffffff, kako ću ih drapati da sve puca!!!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:03   |   opcije


Nisu, krelec? Dobro, dvosjed je izgleda nov, ima štofa :-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:04   |   opcije


Prave, dobre i pametne mace, znaju kad treba koristiti kandžice, skoro nikada...mijau...:))))

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:05   |   opcije


Stara si ti oštrokandža!

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:05   |   opcije


ja bi se reinkarnirao u leoparda, tak da me mogu zvati leo

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 22:06   |   opcije


A tek zube da mi vidiš, Johnny! ;-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:06   |   opcije


Neće bit dobro vega, i ja ću biti mačka u sljedećem životu, nadam se na nećemo grepsti kandže na istoj kožnoj garnituri, hihi

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:06   |   opcije


*da

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:08   |   opcije


...kad bih znao ko te sada ljubi, ne bi mu zubi, ne bi mu zubi (P. Zubac, ako se dobro sjećam)

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:08   |   opcije


Evo, ja bum te već sad zvala Leo.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:08   |   opcije


Braco Leo.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:08   |   opcije


A kaj se mene tiče, može ovak:

http://www.youtube.com/watch?v=uq-gYOrU8bA&ob=av2e

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:08   |   opcije


...ja nalazim uokolo po kuci, komadice oguljenih kandzica...

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:09   |   opcije


Taj Zubac je fakat opsjednut zubatošću.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:09   |   opcije


ne prosim lepo, tek po izvršenoj reinkarnaciji, morti se ideja s leopardom ne svidi onima gore (jadan nemam pojma kak se zovu)

Autor: krelec   |   17.09.2011. u 22:09   |   opcije


Bok, marta!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:09   |   opcije


Ahoj!Kajima?

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:10   |   opcije


Ciao, Martinjo

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:10   |   opcije


Hehe..češnjak i urinokultura:)Si se udala za njega?

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:10   |   opcije


Juicy, prave, dobre mačke dobro brinu o svoj svojoj opremi, uključujući kandžice. A kožne garniture - tvoj problem!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:10   |   opcije


Jesam, marta.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:11   |   opcije


Fino.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:11   |   opcije


Inače, to je najlošiji dio balade "U Mostaru sam voleo jednu Svetlanu"

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:11   |   opcije


Kazem ti da me nije briga za koznjake, i Tena je zakopavala kost u trosjed, haha...doduse, trosjed izgleda, ko da su ga macke drapale:))))

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:13   |   opcije


A hebga, omaklo mi se! ;-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:13   |   opcije


Meni je najromantičnije bilo jednoipodnevno bauljanje po Hamburgu.Jedino mi malo bedasto bilo držanje za ruke.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:13   |   opcije


Joooooj, Johnny, tak ne volim čitati ljubavne pjesme s imenima DRUGIH žena!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:13   |   opcije


Držanje za ruku mi je jednako oblačenju istih trenirki.Nemam pojma zakaj.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:15   |   opcije


Viš, u Hamburgu sam imala frajera s kojim sam se vozila saonicama, onim velikima koje vuku konji, po dubokom snijegu... A to je, kakti, jako romantično. Mislim, je, nije da nije, ali ne obećava kao tolerancija na češnjak i obećanje lijeka kroz petrijevku.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:15   |   opcije


...mislis plavih trenerki na bijelu crtu?

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:16   |   opcije


A ak se dlanovi znoje... bljak!

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:16   |   opcije


Ti voliš ful bondanje.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:17   |   opcije


:) Tako nekako, Đus.Još ako su šuškave..

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:17   |   opcije


Nemreš bilivit, ali poznavao sam tipa (iz zagrebačkog umjetničkog undergrounda, Džino) koji je svojedobno imao naštancanih desetak zbirki pjesama, sve s imenima žena u nazivima pjesama. To je majstor!

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:18   |   opcije


Ja volim dečke s perspektivom: a ne da mi mam bude jasno kako je njihovo najbolje ponašanje definitivno vremenski i prostorno ograničeno.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:19   |   opcije


Dakle, da rezimiramo; pravoj mački cijele godine je veljača, čak iako se ne zove Jelena.

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:19   |   opcije


jooj..ja bih bila Jelena.Onda bih mogla tražiti lovca na jelene.

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:21   |   opcije


Taj tvoj Dzino, ko nasa mai-sarai:)))

Autor: juicy-mama   |   17.09.2011. u 22:21   |   opcije


hehehe..

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:21   |   opcije


Jel' ih i on slagao abecednim redom?

Autor: marta-marta   |   17.09.2011. u 22:21   |   opcije


Pa čuj, Johnny, ako ih je imao dovoljno, nije morao brinuti za plasman kod drugih ;-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:23   |   opcije


Ja bih bila Vinka. I opojna.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:27   |   opcije


Ma Džino, papučar...Pozove ga Malnar u Nightmare, a on dođe mrtav-trijezan i....zajebe stvar!. Nego Marta, kad god upoznam neku Jelenu, predstavim se baš tako - Lovac na Jelene. POsljednja Jelena je bila iz Crne Gore, lani u Zadru, i nije se vraćala tamo (kao ona iz nečije pjesme koncem sedamdesetih), nego u Malu Veneciju, gdje još uvijek ima nade...kod Huga koji je između inih ljubio i Naomi C.

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 22:40   |   opcije


Ja u pjesmi volim biti bezimena. A u poljupcu baš ja, i da imena ne budu važna.

Autor: vegavega8   |   17.09.2011. u 22:46   |   opcije


Kao pjesma, ti si kao pjesma. Što se onako na brzinu poudavaše, te Opatijke?

Autor: John_Barleycorn   |   17.09.2011. u 23:37   |   opcije


Dodaj komentar