IMA JOŠ KAVE?

19.09.2011. u 9:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Nema. Sve popili i otišli na zečića. :-((

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:34   |   opcije


Jadan zeko! Badave mu što je brz.

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:34   |   opcije


Ajme meni, sad sam ga našla na jutubi! Slike ko Korizmine, tekstovi s kuhinjskih krpa...

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:37   |   opcije


The Babo, the Babo, cccc.... ajd, dobro, svatko mora imati neke slabosti.

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:37   |   opcije


Ako u Hrvatskoj istrijebe sve rockere i novovalce, bogami ako ja ne bih radije gange slušala.

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:38   |   opcije


A na zagrebačkom Rujanfestu čak i u tzv. Rockerskoj i bikerskoj kući svira neki Trubački sastav Mećava - ubijte me ako ja mogu čuti ikakvu vezu s rockom!!!

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:41   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=Y5ZoX8m6Fpg

Autor: vegavega8   |   19.09.2011. u 9:42   |   opcije


Dodaj komentar