Nema. Sve popili i otišli na zečića. :-((
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:34 | opcije
Jadan zeko! Badave mu što je brz.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:34 | opcije
Ajme meni, sad sam ga našla na jutubi! Slike ko Korizmine, tekstovi s kuhinjskih krpa...
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:37 | opcije
The Babo, the Babo, cccc.... ajd, dobro, svatko mora imati neke slabosti.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:37 | opcije
Ako u Hrvatskoj istrijebe sve rockere i novovalce, bogami ako ja ne bih radije gange slušala.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:38 | opcije
A na zagrebačkom Rujanfestu čak i u tzv. Rockerskoj i bikerskoj kući svira neki Trubački sastav Mećava - ubijte me ako ja mogu čuti ikakvu vezu s rockom!!!
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:41 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=Y5ZoX8m6Fpg
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 9:42 | opcije
