jel to Adriana ?
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 22:45 | opcije
Možebit, nije mi se predstavila.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:47 | opcije
to se iskričar upucava
Autor: roman10 | 19.09.2011. u 22:47 | opcije
nisi konzultirala enciklopediju
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 22:49 | opcije
ne verbalna komunikacija
Autor: roman10 | 19.09.2011. u 22:49 | opcije
Ma nema veze tko je, ali poglečte facu: izgleda da je bilo baš dobro ljeto ;-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:50 | opcije
a s drugom perajom se igra ispod vode
Autor: roman10 | 19.09.2011. u 22:50 | opcije
A oči sjetne...
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:52 | opcije
tako sretna može biti samo ako je adriana...
nigdi nije tak lijepo kak v njenom moru..
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 22:52 | opcije
Hehe, malo domoljubne propagande nemre škodit, jel tak, Groco?
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:53 | opcije
dojam, veg, dojam...
i ja sam tak mahal prije polaska ka kontinentu..
ona je ipak ostala doma...
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 22:57 | opcije
Eh, sad, tko je "ona" iz tvoje priče, Groco? Fokica ili curica?
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:58 | opcije
curica je fokica
a fokica je curica ...
izaberi , kaj ti se više sviđa...:)
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 22:59 | opcije
Fokica. Curica ima svugdje.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 22:59 | opcije
Već dugo nisam vidjela fokicu uživo. A znale su pratiti čamce i brodove kojima sam plovila, ufff, masa njih.
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 23:00 | opcije
takvih baš i ne ...
barem kad je moj ukus u pitanju...
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 23:00 | opcije
a kaj da odšetaš do maksimira..
ma da, mogao bi ja...
Autor: GROCA | 19.09.2011. u 23:02 | opcije
Žal mi ih je gledati u zarobljeništvu :-((
Autor: vegavega8 | 19.09.2011. u 23:16 | opcije
