Hej!pa di si ti?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:17   |   opcije


Grebem (se) na poslu.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:18   |   opcije


Kaj imate i noćnu?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:19   |   opcije


Ovdje sam sve već izgrebala, svi već ofucani :-((

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:19   |   opcije


Aha. Imala večernje ispite, pa dok dođem doma, zbrinem nejačad, eto, prođe vrijeme.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:20   |   opcije


Nego, super ti ona slika što si mi poslala - moraš to na blog! :-)))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:21   |   opcije


vega
jel tvoja crna ??

Autor: GROCA   |   20.09.2011. u 22:21   |   opcije


A ja sam mislila da si se udala i vodis bogat bracni zivot, za razliku od nas koje patimo od nej....

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 22:21   |   opcije


Joj, Groco, kak si ti indiskretan!!!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:22   |   opcije


:) Nemrem se spajati.Čuvaj pa stavi kad bude zgodno.Riknula sam kad sam vidla.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:23   |   opcije


Pa čuj, ovi moji s posla su mi tak složili raspored da bum fakat tam stanovala, mogla bih se onda i udati za npr. portira. Ili porttira. Pa da si čitamo ;-))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:23   |   opcije


Čuvat ću, ali ti buš stavila kad se vratiš. Uostalom, ti si boginja!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:23   |   opcije


marta
je doktorica...i sinoć bilo puno posla !!
kaj ne ?

Autor: GROCA   |   20.09.2011. u 22:25   |   opcije


Neko Hajru, neko portira...dobro je, glavno da se cita!

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 22:26   |   opcije


vega
pamislim koja je tvoja maca ...
jel crna ili je siva ??

Autor: GROCA   |   20.09.2011. u 22:27   |   opcije


Groco, i dalje si indiskretan. Dođe li vrijeme da to saznaš, vidjet ćeš i sam ;-))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:27   |   opcije


Groco, to se ne pita, issss

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 22:27   |   opcije


Je, juicy, a Hrvati mahom nepismeni :-((

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:28   |   opcije


(Ajd, dobro je, bar me nije pitao jesam li pustila goluba...)

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:28   |   opcije


Uključili smo novu mogućnost vlastite prezentacije - napravite svoj video profil.

Video odgovori će se pridružiti vašem profilu do kraja tjedna!
sad kad se snimim, samo to ću vrćet po blogu

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:30   |   opcije


hahahaaa!

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:30   |   opcije


pa kolut naprijed, pa nazad

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:31   |   opcije


Hehe, da vidimo tko će biti glavna filmska uspješnica :-)))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:32   |   opcije


stoj na glavi, stoj na sto kuna, stoj na jednoj nozi,(to mogu, nakratko)

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:32   |   opcije


Rež me gdje hoćeš ako pola Akademije ne zaradi na tome. A bit će i kaskadera.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:33   |   opcije


pa se nako češljam pred špiglom, sve glavu zabacujem, a usnice pućim

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:33   |   opcije


rukom kroz kosu, a nosnice širim, baš naširoko širim

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:33   |   opcije


Ja bum si angažirala body double. Ali glava bu ostala moja.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:34   |   opcije


Krelec, kad možemo očekivati premijeru?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:34   |   opcije


a oči plave, malo dunkl blau, teget više što se reče

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:34   |   opcije


Isprintaj Hantersovu poeziju pa čitaj.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:35   |   opcije


Onako..uz svijeće.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:35   |   opcije


možda pustim i brkove

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:36   |   opcije


Trebat će i neka romantična scena, krelec.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:36   |   opcije


Ja ću sve snimiti u kadi.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:37   |   opcije


isprintaću samo korice, jebemese za nutrinu, a svijeće, nako plivaju u vodi, svijeće

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:37   |   opcije


Stavit ću i svoju micu, ona me uvijek čuva da se ne utopim.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:37   |   opcije


valja pažljivo čitat...
pitao sam : " koja " !!!
a vega ti okrenula stvar na indiskreciju...
hm, tako misliš o meni !?

Autor: GROCA   |   20.09.2011. u 22:38   |   opcije


ja opet nosnice širom širim, kao mirise udišem (ono šatro, ništa ne miriši9, al ja ko glumac, pravi

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:38   |   opcije


heheh

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:38   |   opcije


biće djevojčica ko koštica nekad u kinu

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:39   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rZ8qmj3l5Aw

Autor: kjele   |   20.09.2011. u 22:39   |   opcije


Ne sjećam se da se ikad padalo na nosnice..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:39   |   opcije


košpice

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 22:40   |   opcije


pa onda u cinemax, dupla fotelja, ljubavnička, i velika kola 2-3 litre, kokica tačke cijele, i kad se brko izvali

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:40   |   opcije


A štaš, Groco, došlo mi tako. Ali moja nije na ovoj slici, ne brini! Moja je umiljata.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:40   |   opcije


Ode nama krelec u Hollywood!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:41   |   opcije


pa skinem tenisice, opet miris, nove cure padaju (u nesvijest) ali padaju

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:41   |   opcije


TVOJA MACA VOJI SAMO KJELETA.................

Autor: kjele   |   20.09.2011. u 22:41   |   opcije


Ma ne, Frenki goes to Hollywood

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 22:42   |   opcije


Bok, staji pjijatej, vidim, opet bjineš da ima seksa na bjogu!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:42   |   opcije


Što jest, jest, kjele, ti si apsojutno neodoljiv za sve djakavice, od maca do vjevejica ;-))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:43   |   opcije


hehe..to će bit za onaj film+večera u fotelji.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:43   |   opcije


Krelec, zanio si se: s filma se ne osjeti miris.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:43   |   opcije


gold class

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:44   |   opcije


marta moram ti ovdje otvoreno reči da si me razočarala

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:44   |   opcije


Što sad?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:44   |   opcije


U PJAVU SI KJELE JEBE SVE ŠTO IMA DJAKE MEĐU NOGAMA SEM VJEVEJICE.............

Autor: kjele   |   20.09.2011. u 22:45   |   opcije


tebi širenje nosnica nije seksi

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:45   |   opcije


vega kasniš, to sam ja nafilm već lapio komada dva, i sad sam u cinemaxu

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:46   |   opcije


Da mi macu nisi tako, kjele! Moš joj samo pjditi!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:46   |   opcije


Nosnice se šire kad si ljut, mišamu.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:46   |   opcije


Sad sam išla pogledati u ogledalo..I nije nešto seksi, mišamu:)

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:47   |   opcije


Majketi, krelec, baš te krenulo! Fotogenijalno!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:47   |   opcije


TJENUTNO SAM ZAOKUPJEN DJUGIM BJIGAMA,,,,OPET BUJU ME ZBANIJAJI,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   20.09.2011. u 22:47   |   opcije


Ili je seksi samo kod muškaraca?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:47   |   opcije


majebogati, jesi vidila kad karabatić hoće uvaliti gaće, čovjek suče nosom za popizdit, baš seksi, a ti se ko našla pa nije

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:48   |   opcije


Kjele, pa kaj ne znaš gjavni tjik? Objiši se na paj dana pa se vjati.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:49   |   opcije


Valjda sam površna.kajaznam.Bum obratila pažnju na nosnice.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:49   |   opcije


Sva je sreća što žmirim kad on počne širiti nosnice.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:50   |   opcije


Ja gledam samo zjenice.Ako se šire-imam prolaz;)

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:50   |   opcije


Zjenice su prije nosnica, marto.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:51   |   opcije


Nikad vidla, majkemi.Pamtim.Nosnice, nosnice, nosnice.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:52   |   opcije


A KAJ KAD SE GUZOVI ŠIJE KAJ TO ZNAĆI????HAHAHA DA MI SE JAKO PJDI AJI JA STIŠČEM......

Autor: kjele   |   20.09.2011. u 22:52   |   opcije


Bogami ću te zadavit ako se ipak pokaže da je širenje nosnica znak agresije.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:53   |   opcije


polako prigušiš svjetlo...
i
zjenice se odma poćnu širiti...
u
polumraku sve prolazi..!!

Autor: GROCA   |   20.09.2011. u 22:53   |   opcije


morebit da sam i ja nešto zajebo

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:54   |   opcije


jebiga pa nije svaki film istina

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:54   |   opcije


A di je krelec? Već se snima?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:54   |   opcije


Zjenice se šire i od užasa.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:55   |   opcije


Glavno da prolazim.Briga me jel' užasnut.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:56   |   opcije


Ionako bih to protumačila kao "užasno mu se sviđam"

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:56   |   opcije


"Širile su ti se zjenice i kvit!Ne mrdaj, kad sam rekla!"

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:57   |   opcije


zajebajite vi samo, vidićete film, srca će vam stati, glicerine ćemo lopatama dobacivat

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:57   |   opcije


heheh..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:57   |   opcije


jedva čekam.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:58   |   opcije


Ja ću po crvenoj krpari do monitora za premijeru.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:58   |   opcije


I odjenut ću neku haljinu s dubokim dekolteom i rasporcima do međunožja i međuguzja.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:59   |   opcije


a zvati će se clip

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 22:59   |   opcije


Tange ili bez ičega? Hmmmmm...

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 22:59   |   opcije


hahhahahaaaaaaaaaaaa

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 22:59   |   opcije


A na glavu tijaru. Ko misica.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:00   |   opcije


Svečano ću uključiti grijanje, ali ne preveć, tak da mi bradavice dobro iskoče.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:00   |   opcije


Moraš imat i foršpan.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:00   |   opcije


Ti to krelecu ili meni, marta? Ja, naime, opisujem kako ću na premijeru krelecovog filma. Za svoj još nisam napisala scenarij.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:02   |   opcije


ahaaa..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:03   |   opcije


Svejedno bi to bilo dobro snimiti."Odlazak na premijeru"Nobl zvuči.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:03   |   opcije


foršpan ćemo snimiti prilikom primanja poklona od vas, i ono malo iz čoška , klapa 452 treći put sad, a navodno da ste darežljive i da nećete škrtariti na poklonima

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:03   |   opcije


Mogu biti velike prazne kutije.Fino umotane.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:05   |   opcije


Ali ono..ogroomne.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:05   |   opcije


I ne zaboravite lopate nitroglicerina...samo pazite da ne odletite u zrak, ujedno:))))

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:05   |   opcije


nemogu

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:06   |   opcije


OK, kjele može snimati, ali onda ću pozvati i babu, da nazdravimo pelinkovcem iz šampanjskih čaša. Nego - tange ili niš?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:06   |   opcije


Niš.Tange su off.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:06   |   opcije


ipak je to premijerni promidžbeni film, ma još nisam načisto za ime

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:07   |   opcije


A u zadnjem kadru MOJEG filma, glavni junak krelecovog - krelec, dakle - širi nosnice na moje premijerne čari. Ha?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:07   |   opcije


Znaš da fotografi samo čekaju da zvijezde iskorače iz auta na crveni tepih i fotkaju im gaće.Bome, svaka deseta ima.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:08   |   opcije


Hehe, onda bu Groco dobil odgovor na svoje pitanje ;-))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:09   |   opcije


A Baba i ja u pozadini listamo dosjee.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:09   |   opcije


a da dam kratko i efektno ime, kao npr.

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:09   |   opcije


zaveo bih djevojčicu mladu
al mi moralni uzusi nedadu

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:10   |   opcije


Odlični filmovi.Ima svega: drame, erotike, akcije, krimića..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:10   |   opcije


Ima li 18?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:10   |   opcije


nije dobro, nemam imena, a film samo što nije

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:11   |   opcije


Jooj..sad smo zaribali.Vićeš belaja..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:11   |   opcije


Predug ti naslov, krelec. Treba nešto kratko i šokantno.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:11   |   opcije


zame je curetak i sa 40

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:11   |   opcije


Maknknite se s te teme, opasno po zivot!!!!!

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:12   |   opcije


"Drug!" zvuči dobro

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:12   |   opcije


ovo je šokantno ali nije kratko

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:12   |   opcije


"Žudnja i predrasude"?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:14   |   opcije


nije loše ni poštar

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:14   |   opcije


Ili "Ponos i ponuda"?

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:14   |   opcije


po onoj pjesmici, ja sam mali poštar

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:14   |   opcije


Hmm..Poštar koji mi je čitao.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:14   |   opcije


S dva "t" još bolje: Pošttar.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:15   |   opcije


Ja ću vam vodit brigu o ćudoređu, nas u Americi treniraju za to

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:15   |   opcije


Hehehe..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:15   |   opcije


"Poštar će da ti čita, mala"

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:16   |   opcije


Pardonček: "Pošttar će da ti čitta, mala".

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:16   |   opcije


nek onda bidne čudoredni poštar

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:16   |   opcije


Uuuu..do-bar!

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:16   |   opcije


Ovo ponavljanje slova t je baš..hot.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:17   |   opcije


jebote, ispasti će još i pornić, čudoredni poštar

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:17   |   opcije


Pošttar i pussycat

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:17   |   opcije


Još ako koju rečenicu izgovoriš na njemačkom.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:17   |   opcije


Pošttar schnell

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:18   |   opcije


ich bin pošttar moralist

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:19   |   opcije


Aber mein nicht kurz ist!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:19   |   opcije


Du bist ein Moralist

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:19   |   opcije


Raširiš nosnice i kamera se spusti na čizme.Pa zaškripiš malo..

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:20   |   opcije


Opet vuče na pornjavu.Ubaci scenu sa staricama u crkvi.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:21   |   opcije


...i da, ono nisu golubovi, ono su svrake:))))

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:21   |   opcije


Uffff, ja ću ovo noćas sanjati!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:21   |   opcije


Ono..tradicionalne vrijednosti i te spike.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:21   |   opcije


Kamen, krš i maslina.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:22   |   opcije


...dakle, svrake, pa macke, pa posttar, pa moralist

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:22   |   opcije


Pa malo vintanja mečkom pod ručnom.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:23   |   opcije


Polako, juicy, svrake su s bloga, a ovo je krelecov privatni film.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:23   |   opcije


ich bin pošttar moralist from dalmatien

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:23   |   opcije


A čupavac na volanu.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:23   |   opcije


Osjećam da polako popušta napetost, rasplet se bliži... Idem ja u krpe, a vi smislite happy ending, da me razveseli kad se sutra probudim. Noćka! :-))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:24   |   opcije


Ne zaboravi krunicu na retrovizoru! Nikako!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:24   |   opcije


Ma meni to inspiracija dolazi, nemoj mi prekidati kreativni proces, inspiracija se svugdje nađe

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:25   |   opcije


Postoji li čupava navlaka za mjenjač?To bi bila odlična scena: Vinta mečku i desnicom gnjete mjenjač..a prsti propadaju u runo.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:25   |   opcije


Nismo se dogovorili za happy ending, pošttar se mora složžitti

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:26   |   opcije


GRO plan! (Odma sam se razbudila.)

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:26   |   opcije


ich bin pošttar moralist, fahrenn automatic

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:27   |   opcije


Pa onda onako..k'o Hantersove slije:čizma-mjenjač-čizma-mjenjač..i sve brže.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:27   |   opcije


jebo me njemački, al neka

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:27   |   opcije


Treba nekak ubaciti Zečića (za The Babu).

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:28   |   opcije


A krunica se ljulja..(tradicija)

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:28   |   opcije


Zeko u podlozi.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:29   |   opcije


..a može i onaj pesonja kaj klima glavom sa zadnje šajbe (tradicija)

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:29   |   opcije


zečić je u podlozi, a mali plakatić na zadnjoj šajbi

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:29   |   opcije


heheh..može i pesonja.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:30   |   opcije


I rukom heklane navlake za Mečku

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:30   |   opcije


Eh, ali treba i neki nestašluk, neka golišava slikica neke bivše, kajaznam, ispod one klapne da ti ne blješti sunce ili tak nekak... Jerbo nije krelec čovjek bez prošlosti i identiteta.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:30   |   opcije


bože i gore na krovu otvor, pa ruka, prsten i narukvica, nako ležerno skroz sa krova vire

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:31   |   opcije


Mogu li ja barem u jednoj sceni?Onako, na lijani proletim kroz kadar?

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:31   |   opcije


Ne, ne, ne, ima krelec pravog pasonju, Medu, pa nek Medo klima - nek se vidi raskoš!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:31   |   opcije


Boginja ex machina

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:31   |   opcije


nemože

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:32   |   opcije


Hehe, a moja mu slika u novčaniku :-)))

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:32   |   opcije


Kaj se hoćeš pojaviti ko Alfred Hitchcock

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:33   |   opcije


I bacam fajlove iskričara pod usijane kotače.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:33   |   opcije


Jedan đir, mišamu.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:33   |   opcije


Koliko se ja razmem u medonje, za njega bi trebo kamion

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:33   |   opcije


Ja mogu uz odjavne titlove. Ono, kao neka faca u toj produkciji.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:35   |   opcije


Moraš imati nas u filmu.Mišamu, mi smo te stvorile (na neki način)

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:35   |   opcije


a ja sako, karirani, raskopčan, šulja mangupska, kragna ko leptira dva, velika
raskopčan do pola, a prsa čupava (pola čupavca sa volana), pa frizura, brkovi
ma drage žene,
vidite li mene

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:35   |   opcije


A krelec vozi u suton, kroz špalir autostoperica...

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:36   |   opcije


I govor duguješ.Onaj oskarovski.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:36   |   opcije


Ajd odluci se, hoces li biti slika u novcaniku ili odjavna faca

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:36   |   opcije


Vidim, i već znam da ću te sanjati... ah! Idem, cmok, pusa, kisikisi!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:36   |   opcije


Đusi pere šajbu u mokroj majici.To bi bio dobar početak.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:37   |   opcije


Ma ne, juicy, ja sam u novčaniku, koji krelec otvori pred kraj fima, taman kad kreće odjavna špica. I onda vozi u suton, autostoperice i sve to.

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:37   |   opcije


ODLIČAN početak!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:38   |   opcije


Fakat ne kužim kaj ti smeta ono s lijanom.ideja je odlična.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:38   |   opcije


Pocetak kraja:))))

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:38   |   opcije


govor imam u glavi, ko staro pismo
dragi moji, na prvom redu da vam javim da sam dobro i zdravo
koje i vama želim sve najbolje
(nastavak se dorađuje)

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:38   |   opcije


Daj, nek netko na kraju napiše cijeli scenarij, po redu, da pročitam ujutro... Nemrem više, odoh, odoh, odoh!

Autor: vegavega8   |   20.09.2011. u 23:38   |   opcije


Cmok!

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:39   |   opcije


A ti bi da dodjes na gotovo, jeli?

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:39   |   opcije


T H E E N D

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:40   |   opcije


Idem i ja polako.Bajbaj.Bome ću se okušati u pisanju scenarija.

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:40   |   opcije


Kisikisi!

Autor: marta-marta   |   20.09.2011. u 23:41   |   opcije


trebaće nam dobar montažer, da od dvanaest sati sranja složi dvadeset sekundi nečega (marta može lijana, predomislil sam se)

Autor: krelec   |   20.09.2011. u 23:41   |   opcije


S mojeg 4. kata bez lifta, s lijanom dole...fjuuu

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:43   |   opcije


Jos jedan, da bude 200

Autor: juicy-mama   |   20.09.2011. u 23:44   |   opcije


Dodaj komentar