I NIKOM NIJE LEPŠE NEK JE NAM, A TAKO NAM JE BORMEŠ SVAKI DAN!

20.09.2011. u 22:14 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Hej!pa di si ti?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:17 | opcije
Grebem (se) na poslu.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:18 | opcije
Kaj imate i noćnu?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:19 | opcije
Ovdje sam sve već izgrebala, svi već ofucani :-((
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:19 | opcije
Aha. Imala večernje ispite, pa dok dođem doma, zbrinem nejačad, eto, prođe vrijeme.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:20 | opcije
Nego, super ti ona slika što si mi poslala - moraš to na blog! :-)))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:21 | opcije
vega
jel tvoja crna ??
Autor: GROCA | 20.09.2011. u 22:21 | opcije
A ja sam mislila da si se udala i vodis bogat bracni zivot, za razliku od nas koje patimo od nej....
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 22:21 | opcije
Joj, Groco, kak si ti indiskretan!!!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:22 | opcije
:) Nemrem se spajati.Čuvaj pa stavi kad bude zgodno.Riknula sam kad sam vidla.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:23 | opcije
Pa čuj, ovi moji s posla su mi tak složili raspored da bum fakat tam stanovala, mogla bih se onda i udati za npr. portira. Ili porttira. Pa da si čitamo ;-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:23 | opcije
Čuvat ću, ali ti buš stavila kad se vratiš. Uostalom, ti si boginja!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:23 | opcije
marta
je doktorica...i sinoć bilo puno posla !!
kaj ne ?
Autor: GROCA | 20.09.2011. u 22:25 | opcije
Neko Hajru, neko portira...dobro je, glavno da se cita!
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 22:26 | opcije
vega
pamislim koja je tvoja maca ...
jel crna ili je siva ??
Autor: GROCA | 20.09.2011. u 22:27 | opcije
Groco, i dalje si indiskretan. Dođe li vrijeme da to saznaš, vidjet ćeš i sam ;-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:27 | opcije
Groco, to se ne pita, issss
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 22:27 | opcije
Je, juicy, a Hrvati mahom nepismeni :-((
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:28 | opcije
(Ajd, dobro je, bar me nije pitao jesam li pustila goluba...)
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:28 | opcije
Uključili smo novu mogućnost vlastite prezentacije - napravite svoj video profil.
Video odgovori će se pridružiti vašem profilu do kraja tjedna!
sad kad se snimim, samo to ću vrćet po blogu
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:30 | opcije
hahahaaa!
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:30 | opcije
pa kolut naprijed, pa nazad
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:31 | opcije
Hehe, da vidimo tko će biti glavna filmska uspješnica :-)))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:32 | opcije
stoj na glavi, stoj na sto kuna, stoj na jednoj nozi,(to mogu, nakratko)
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:32 | opcije
Rež me gdje hoćeš ako pola Akademije ne zaradi na tome. A bit će i kaskadera.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:33 | opcije
pa se nako češljam pred špiglom, sve glavu zabacujem, a usnice pućim
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:33 | opcije
rukom kroz kosu, a nosnice širim, baš naširoko širim
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:33 | opcije
Ja bum si angažirala body double. Ali glava bu ostala moja.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:34 | opcije
Krelec, kad možemo očekivati premijeru?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:34 | opcije
a oči plave, malo dunkl blau, teget više što se reče
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:34 | opcije
Isprintaj Hantersovu poeziju pa čitaj.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:35 | opcije
Onako..uz svijeće.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:35 | opcije
možda pustim i brkove
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:36 | opcije
Trebat će i neka romantična scena, krelec.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:36 | opcije
Ja ću sve snimiti u kadi.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:37 | opcije
isprintaću samo korice, jebemese za nutrinu, a svijeće, nako plivaju u vodi, svijeće
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:37 | opcije
Stavit ću i svoju micu, ona me uvijek čuva da se ne utopim.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:37 | opcije
valja pažljivo čitat...
pitao sam : " koja " !!!
a vega ti okrenula stvar na indiskreciju...
hm, tako misliš o meni !?
Autor: GROCA | 20.09.2011. u 22:38 | opcije
ja opet nosnice širom širim, kao mirise udišem (ono šatro, ništa ne miriši9, al ja ko glumac, pravi
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:38 | opcije
heheh
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:38 | opcije
biće djevojčica ko koštica nekad u kinu
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:39 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rZ8qmj3l5Aw
Autor: kjele | 20.09.2011. u 22:39 | opcije
Ne sjećam se da se ikad padalo na nosnice..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:39 | opcije
košpice
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 22:40 | opcije
pa onda u cinemax, dupla fotelja, ljubavnička, i velika kola 2-3 litre, kokica tačke cijele, i kad se brko izvali
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:40 | opcije
A štaš, Groco, došlo mi tako. Ali moja nije na ovoj slici, ne brini! Moja je umiljata.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:40 | opcije
Ode nama krelec u Hollywood!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:41 | opcije
pa skinem tenisice, opet miris, nove cure padaju (u nesvijest) ali padaju
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:41 | opcije
TVOJA MACA VOJI SAMO KJELETA.................
Autor: kjele | 20.09.2011. u 22:41 | opcije
Ma ne, Frenki goes to Hollywood
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 22:42 | opcije
Bok, staji pjijatej, vidim, opet bjineš da ima seksa na bjogu!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:42 | opcije
Što jest, jest, kjele, ti si apsojutno neodoljiv za sve djakavice, od maca do vjevejica ;-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:43 | opcije
hehe..to će bit za onaj film+večera u fotelji.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:43 | opcije
Krelec, zanio si se: s filma se ne osjeti miris.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:43 | opcije
gold class
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:44 | opcije
marta moram ti ovdje otvoreno reči da si me razočarala
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:44 | opcije
Što sad?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:44 | opcije
U PJAVU SI KJELE JEBE SVE ŠTO IMA DJAKE MEĐU NOGAMA SEM VJEVEJICE.............
Autor: kjele | 20.09.2011. u 22:45 | opcije
tebi širenje nosnica nije seksi
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:45 | opcije
vega kasniš, to sam ja nafilm već lapio komada dva, i sad sam u cinemaxu
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:46 | opcije
Da mi macu nisi tako, kjele! Moš joj samo pjditi!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:46 | opcije
Nosnice se šire kad si ljut, mišamu.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:46 | opcije
Sad sam išla pogledati u ogledalo..I nije nešto seksi, mišamu:)
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:47 | opcije
Majketi, krelec, baš te krenulo! Fotogenijalno!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:47 | opcije
TJENUTNO SAM ZAOKUPJEN DJUGIM BJIGAMA,,,,OPET BUJU ME ZBANIJAJI,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 20.09.2011. u 22:47 | opcije
Ili je seksi samo kod muškaraca?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:47 | opcije
majebogati, jesi vidila kad karabatić hoće uvaliti gaće, čovjek suče nosom za popizdit, baš seksi, a ti se ko našla pa nije
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:48 | opcije
Kjele, pa kaj ne znaš gjavni tjik? Objiši se na paj dana pa se vjati.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:49 | opcije
Valjda sam površna.kajaznam.Bum obratila pažnju na nosnice.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:49 | opcije
Sva je sreća što žmirim kad on počne širiti nosnice.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:50 | opcije
Ja gledam samo zjenice.Ako se šire-imam prolaz;)
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:50 | opcije
Zjenice su prije nosnica, marto.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:51 | opcije
Nikad vidla, majkemi.Pamtim.Nosnice, nosnice, nosnice.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:52 | opcije
A KAJ KAD SE GUZOVI ŠIJE KAJ TO ZNAĆI????HAHAHA DA MI SE JAKO PJDI AJI JA STIŠČEM......
Autor: kjele | 20.09.2011. u 22:52 | opcije
Bogami ću te zadavit ako se ipak pokaže da je širenje nosnica znak agresije.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:53 | opcije
polako prigušiš svjetlo...
i
zjenice se odma poćnu širiti...
u
polumraku sve prolazi..!!
Autor: GROCA | 20.09.2011. u 22:53 | opcije
morebit da sam i ja nešto zajebo
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:54 | opcije
jebiga pa nije svaki film istina
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:54 | opcije
A di je krelec? Već se snima?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:54 | opcije
Zjenice se šire i od užasa.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:55 | opcije
Glavno da prolazim.Briga me jel' užasnut.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:56 | opcije
Ionako bih to protumačila kao "užasno mu se sviđam"
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:56 | opcije
"Širile su ti se zjenice i kvit!Ne mrdaj, kad sam rekla!"
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:57 | opcije
zajebajite vi samo, vidićete film, srca će vam stati, glicerine ćemo lopatama dobacivat
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:57 | opcije
heheh..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:57 | opcije
jedva čekam.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:58 | opcije
Ja ću po crvenoj krpari do monitora za premijeru.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:58 | opcije
I odjenut ću neku haljinu s dubokim dekolteom i rasporcima do međunožja i međuguzja.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:59 | opcije
a zvati će se clip
Autor: krelec | 20.09.2011. u 22:59 | opcije
Tange ili bez ičega? Hmmmmm...
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 22:59 | opcije
hahhahahaaaaaaaaaaaa
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 22:59 | opcije
A na glavu tijaru. Ko misica.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:00 | opcije
Svečano ću uključiti grijanje, ali ne preveć, tak da mi bradavice dobro iskoče.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:00 | opcije
Moraš imat i foršpan.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:00 | opcije
Ti to krelecu ili meni, marta? Ja, naime, opisujem kako ću na premijeru krelecovog filma. Za svoj još nisam napisala scenarij.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:02 | opcije
ahaaa..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:03 | opcije
Svejedno bi to bilo dobro snimiti."Odlazak na premijeru"Nobl zvuči.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:03 | opcije
foršpan ćemo snimiti prilikom primanja poklona od vas, i ono malo iz čoška , klapa 452 treći put sad, a navodno da ste darežljive i da nećete škrtariti na poklonima
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:03 | opcije
Mogu biti velike prazne kutije.Fino umotane.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:05 | opcije
Ali ono..ogroomne.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:05 | opcije
I ne zaboravite lopate nitroglicerina...samo pazite da ne odletite u zrak, ujedno:))))
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:05 | opcije
nemogu
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:06 | opcije
OK, kjele može snimati, ali onda ću pozvati i babu, da nazdravimo pelinkovcem iz šampanjskih čaša. Nego - tange ili niš?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:06 | opcije
Niš.Tange su off.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:06 | opcije
ipak je to premijerni promidžbeni film, ma još nisam načisto za ime
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:07 | opcije
A u zadnjem kadru MOJEG filma, glavni junak krelecovog - krelec, dakle - širi nosnice na moje premijerne čari. Ha?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:07 | opcije
Znaš da fotografi samo čekaju da zvijezde iskorače iz auta na crveni tepih i fotkaju im gaće.Bome, svaka deseta ima.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:08 | opcije
Hehe, onda bu Groco dobil odgovor na svoje pitanje ;-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:09 | opcije
A Baba i ja u pozadini listamo dosjee.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:09 | opcije
a da dam kratko i efektno ime, kao npr.
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:09 | opcije
zaveo bih djevojčicu mladu
al mi moralni uzusi nedadu
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:10 | opcije
Odlični filmovi.Ima svega: drame, erotike, akcije, krimića..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:10 | opcije
Ima li 18?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:10 | opcije
nije dobro, nemam imena, a film samo što nije
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:11 | opcije
Jooj..sad smo zaribali.Vićeš belaja..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:11 | opcije
Predug ti naslov, krelec. Treba nešto kratko i šokantno.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:11 | opcije
zame je curetak i sa 40
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:11 | opcije
Maknknite se s te teme, opasno po zivot!!!!!
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:12 | opcije
"Drug!" zvuči dobro
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:12 | opcije
ovo je šokantno ali nije kratko
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:12 | opcije
"Žudnja i predrasude"?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:14 | opcije
nije loše ni poštar
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:14 | opcije
Ili "Ponos i ponuda"?
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:14 | opcije
po onoj pjesmici, ja sam mali poštar
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:14 | opcije
Hmm..Poštar koji mi je čitao.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:14 | opcije
S dva "t" još bolje: Pošttar.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:15 | opcije
Ja ću vam vodit brigu o ćudoređu, nas u Americi treniraju za to
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:15 | opcije
Hehehe..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:15 | opcije
"Poštar će da ti čita, mala"
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:16 | opcije
Pardonček: "Pošttar će da ti čitta, mala".
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:16 | opcije
nek onda bidne čudoredni poštar
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:16 | opcije
Uuuu..do-bar!
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:16 | opcije
Ovo ponavljanje slova t je baš..hot.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:17 | opcije
jebote, ispasti će još i pornić, čudoredni poštar
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:17 | opcije
Pošttar i pussycat
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:17 | opcije
Još ako koju rečenicu izgovoriš na njemačkom.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:17 | opcije
Pošttar schnell
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:18 | opcije
ich bin pošttar moralist
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:19 | opcije
Aber mein nicht kurz ist!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:19 | opcije
Du bist ein Moralist
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:19 | opcije
Raširiš nosnice i kamera se spusti na čizme.Pa zaškripiš malo..
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:20 | opcije
Opet vuče na pornjavu.Ubaci scenu sa staricama u crkvi.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:21 | opcije
...i da, ono nisu golubovi, ono su svrake:))))
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:21 | opcije
Uffff, ja ću ovo noćas sanjati!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:21 | opcije
Ono..tradicionalne vrijednosti i te spike.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:21 | opcije
Kamen, krš i maslina.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:22 | opcije
...dakle, svrake, pa macke, pa posttar, pa moralist
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:22 | opcije
Pa malo vintanja mečkom pod ručnom.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:23 | opcije
Polako, juicy, svrake su s bloga, a ovo je krelecov privatni film.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:23 | opcije
ich bin pošttar moralist from dalmatien
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:23 | opcije
A čupavac na volanu.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:23 | opcije
Osjećam da polako popušta napetost, rasplet se bliži... Idem ja u krpe, a vi smislite happy ending, da me razveseli kad se sutra probudim. Noćka! :-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:24 | opcije
Ne zaboravi krunicu na retrovizoru! Nikako!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:24 | opcije
Ma meni to inspiracija dolazi, nemoj mi prekidati kreativni proces, inspiracija se svugdje nađe
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:25 | opcije
Postoji li čupava navlaka za mjenjač?To bi bila odlična scena: Vinta mečku i desnicom gnjete mjenjač..a prsti propadaju u runo.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:25 | opcije
Nismo se dogovorili za happy ending, pošttar se mora složžitti
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:26 | opcije
GRO plan! (Odma sam se razbudila.)
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:26 | opcije
ich bin pošttar moralist, fahrenn automatic
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:27 | opcije
Pa onda onako..k'o Hantersove slije:čizma-mjenjač-čizma-mjenjač..i sve brže.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:27 | opcije
jebo me njemački, al neka
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:27 | opcije
Treba nekak ubaciti Zečića (za The Babu).
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:28 | opcije
A krunica se ljulja..(tradicija)
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:28 | opcije
Zeko u podlozi.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:29 | opcije
..a može i onaj pesonja kaj klima glavom sa zadnje šajbe (tradicija)
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:29 | opcije
zečić je u podlozi, a mali plakatić na zadnjoj šajbi
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:29 | opcije
heheh..može i pesonja.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:30 | opcije
I rukom heklane navlake za Mečku
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:30 | opcije
Eh, ali treba i neki nestašluk, neka golišava slikica neke bivše, kajaznam, ispod one klapne da ti ne blješti sunce ili tak nekak... Jerbo nije krelec čovjek bez prošlosti i identiteta.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:30 | opcije
bože i gore na krovu otvor, pa ruka, prsten i narukvica, nako ležerno skroz sa krova vire
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:31 | opcije
Mogu li ja barem u jednoj sceni?Onako, na lijani proletim kroz kadar?
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:31 | opcije
Ne, ne, ne, ima krelec pravog pasonju, Medu, pa nek Medo klima - nek se vidi raskoš!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:31 | opcije
Boginja ex machina
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:31 | opcije
nemože
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:32 | opcije
Hehe, a moja mu slika u novčaniku :-)))
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:32 | opcije
Kaj se hoćeš pojaviti ko Alfred Hitchcock
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:33 | opcije
I bacam fajlove iskričara pod usijane kotače.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:33 | opcije
Jedan đir, mišamu.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:33 | opcije
Koliko se ja razmem u medonje, za njega bi trebo kamion
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:33 | opcije
Ja mogu uz odjavne titlove. Ono, kao neka faca u toj produkciji.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:35 | opcije
Moraš imati nas u filmu.Mišamu, mi smo te stvorile (na neki način)
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:35 | opcije
a ja sako, karirani, raskopčan, šulja mangupska, kragna ko leptira dva, velika
raskopčan do pola, a prsa čupava (pola čupavca sa volana), pa frizura, brkovi
ma drage žene,
vidite li mene
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:35 | opcije
A krelec vozi u suton, kroz špalir autostoperica...
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:36 | opcije
I govor duguješ.Onaj oskarovski.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:36 | opcije
Ajd odluci se, hoces li biti slika u novcaniku ili odjavna faca
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:36 | opcije
Vidim, i već znam da ću te sanjati... ah! Idem, cmok, pusa, kisikisi!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:36 | opcije
Đusi pere šajbu u mokroj majici.To bi bio dobar početak.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:37 | opcije
Ma ne, juicy, ja sam u novčaniku, koji krelec otvori pred kraj fima, taman kad kreće odjavna špica. I onda vozi u suton, autostoperice i sve to.
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:37 | opcije
ODLIČAN početak!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:38 | opcije
Fakat ne kužim kaj ti smeta ono s lijanom.ideja je odlična.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:38 | opcije
Pocetak kraja:))))
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:38 | opcije
govor imam u glavi, ko staro pismo
dragi moji, na prvom redu da vam javim da sam dobro i zdravo
koje i vama želim sve najbolje
(nastavak se dorađuje)
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:38 | opcije
Daj, nek netko na kraju napiše cijeli scenarij, po redu, da pročitam ujutro... Nemrem više, odoh, odoh, odoh!
Autor: vegavega8 | 20.09.2011. u 23:38 | opcije
Cmok!
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:39 | opcije
A ti bi da dodjes na gotovo, jeli?
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:39 | opcije
T H E E N D
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:40 | opcije
Idem i ja polako.Bajbaj.Bome ću se okušati u pisanju scenarija.
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:40 | opcije
Kisikisi!
Autor: marta-marta | 20.09.2011. u 23:41 | opcije
trebaće nam dobar montažer, da od dvanaest sati sranja složi dvadeset sekundi nečega (marta može lijana, predomislil sam se)
Autor: krelec | 20.09.2011. u 23:41 | opcije
S mojeg 4. kata bez lifta, s lijanom dole...fjuuu
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:43 | opcije
Jos jedan, da bude 200
Autor: juicy-mama | 20.09.2011. u 23:44 | opcije