gutten morgen, (jebote pa skroz sam zaboravio naški)
Autor: krelec | 21.09.2011. u 9:13 | opcije
Eh, da vi znate kaj vam na jednom selskom dvorištu jedan takav u tenesicama more napraviti od frizure... A tek japanske race. Njihov mužjak vas skine do badekostima, skupa s balonerom i šlapama, dok veliš kukuriku... Žurim, pa mašem kratko za dobro jutro. :~)
Autor: Rujankica | 21.09.2011. u 9:15 | opcije
Jutreko, dobro i najbolje želim!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 9:17 | opcije
Joj, Rujankice, ja ti to ne vem, al si bum zamislila. Mah-mah, pazi da se ne zaletiš u banderu!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 9:17 | opcije
ja, ja
Autor: krelec | 21.09.2011. u 9:19 | opcije
Krelec, ti si još uvijek u svom filmu?
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 9:20 | opcije
to je kao trebal bit njemački, a sad odoh žurno, mnogi posli me čekaju.
raspored pun, krcat. odoh.
Autor: krelec | 21.09.2011. u 9:20 | opcije
Aufviderzen, majn liber!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 9:22 | opcije
Ja mislim da se kaze Liebling, sjecam se iz skole, negdje od 1960. :-)
Autor: juicy-mama | 21.09.2011. u 10:00 | opcije
liebe....)))
Autor: cyberlady | 21.09.2011. u 10:03 | opcije
Nemoj je konfuzirati, ak su bili ljubavnici, mozda se i govori o ljubavi, al ak mu zeli reci darling, kolko se ja razmem v medecinu, onda je Liebling, nek me neki Njemac ispravi, ako grijesim
al u stvari, nije niti vazno, postala sam picajzla, a rdjavom kurcu i dlaka smeta :))))
Autor: juicy-mama | 21.09.2011. u 10:07 | opcije
Danas imam zbaviti 4 stvari, jedna je gotova, 3 to go...
Autor: juicy-mama | 21.09.2011. u 10:08 | opcije
sve ok juice...dearling .)))
Autor: cyberlady | 21.09.2011. u 10:19 | opcije
Kaj bumo se svi darlingirali, ajd, moze
Autor: juicy-mama | 21.09.2011. u 11:09 | opcije
