POSTAO JE PREMIUM

21.09.2011. u 9:11   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

gutten morgen, (jebote pa skroz sam zaboravio naški)

Autor: krelec   |   21.09.2011. u 9:13   |   opcije


Eh, da vi znate kaj vam na jednom selskom dvorištu jedan takav u tenesicama more napraviti od frizure... A tek japanske race. Njihov mužjak vas skine do badekostima, skupa s balonerom i šlapama, dok veliš kukuriku... Žurim, pa mašem kratko za dobro jutro. :~)

Autor: Rujankica   |   21.09.2011. u 9:15   |   opcije


Jutreko, dobro i najbolje želim!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 9:17   |   opcije


Joj, Rujankice, ja ti to ne vem, al si bum zamislila. Mah-mah, pazi da se ne zaletiš u banderu!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 9:17   |   opcije


ja, ja

Autor: krelec   |   21.09.2011. u 9:19   |   opcije


Krelec, ti si još uvijek u svom filmu?

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 9:20   |   opcije


to je kao trebal bit njemački, a sad odoh žurno, mnogi posli me čekaju.
raspored pun, krcat. odoh.

Autor: krelec   |   21.09.2011. u 9:20   |   opcije


Aufviderzen, majn liber!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 9:22   |   opcije


Ja mislim da se kaze Liebling, sjecam se iz skole, negdje od 1960. :-)

Autor: juicy-mama   |   21.09.2011. u 10:00   |   opcije


liebe....)))

Autor: cyberlady   |   21.09.2011. u 10:03   |   opcije


Nemoj je konfuzirati, ak su bili ljubavnici, mozda se i govori o ljubavi, al ak mu zeli reci darling, kolko se ja razmem v medecinu, onda je Liebling, nek me neki Njemac ispravi, ako grijesim

al u stvari, nije niti vazno, postala sam picajzla, a rdjavom kurcu i dlaka smeta :))))

Autor: juicy-mama   |   21.09.2011. u 10:07   |   opcije


Danas imam zbaviti 4 stvari, jedna je gotova, 3 to go...

Autor: juicy-mama   |   21.09.2011. u 10:08   |   opcije


sve ok juice...dearling .)))

Autor: cyberlady   |   21.09.2011. u 10:19   |   opcije


Kaj bumo se svi darlingirali, ajd, moze

Autor: juicy-mama   |   21.09.2011. u 11:09   |   opcije


Dodaj komentar