BLOGMOBIL

21.09.2011. u 22:34   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hehe, krenuo je!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:51   |   opcije


Kakiš - voziš.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:52   |   opcije


Što si naduveniji, to brže ideš.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:52   |   opcije


(Pogle auspuha!)

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:52   |   opcije


Valjda tak griješ vodu putnicima.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:53   |   opcije


A oni čisti da je milina!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:53   |   opcije


Ček, ček, na što rade svjetla?

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:54   |   opcije


Valjda isto na guzni pogon. Reciklirano.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:54   |   opcije


Eh, omeo me tamo neki... Gdje stadoh? Aha, farovi. No, još me muči kam ode voda iz putničkih kada?

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:56   |   opcije


Mislim, šteta prljavštine.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:57   |   opcije


Gdje su ovi silni bloški znanstvenici i inžinjeri da mi to objasne, avaj i ah?!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:57   |   opcije


A onaj kotao između kada: je li bojler il' akumulator?

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:58   |   opcije


Eh, šteta što je samo jedan ovakav blogmobil: bilo bi super organizirati utrke!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 22:59   |   opcije


Pa da vidimo najbrže seronje, ha!

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:00   |   opcije


Tko najviše fermentira?

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:00   |   opcije


Pa otvorimo kladionicu.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:00   |   opcije


Hehe, kladim se da bi se mnogima stisnuo anus (da ne velim šupak).

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:01   |   opcije


Al nema veze, oni bi mogli u kade.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:05   |   opcije


Histerična čistoća je nabijena energijom.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:06   |   opcije


Nažalost, ja bih vjerojatno izgubila u takvoj utrci: nisam analni tip.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:09   |   opcije


Ali bih mogla pobijediti s blogletalom na dah. To sigurno.

Autor: vegavega8   |   21.09.2011. u 23:09   |   opcije


Dodaj komentar