Hehe, krenuo je!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:51 | opcije
Kakiš - voziš.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:52 | opcije
Što si naduveniji, to brže ideš.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:52 | opcije
(Pogle auspuha!)
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:52 | opcije
Valjda tak griješ vodu putnicima.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:53 | opcije
A oni čisti da je milina!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:53 | opcije
Ček, ček, na što rade svjetla?
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:54 | opcije
Valjda isto na guzni pogon. Reciklirano.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:54 | opcije
Eh, omeo me tamo neki... Gdje stadoh? Aha, farovi. No, još me muči kam ode voda iz putničkih kada?
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:56 | opcije
Mislim, šteta prljavštine.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:57 | opcije
Gdje su ovi silni bloški znanstvenici i inžinjeri da mi to objasne, avaj i ah?!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:57 | opcije
A onaj kotao između kada: je li bojler il' akumulator?
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:58 | opcije
Eh, šteta što je samo jedan ovakav blogmobil: bilo bi super organizirati utrke!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 22:59 | opcije
Pa da vidimo najbrže seronje, ha!
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:00 | opcije
Tko najviše fermentira?
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:00 | opcije
Pa otvorimo kladionicu.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:00 | opcije
Hehe, kladim se da bi se mnogima stisnuo anus (da ne velim šupak).
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:01 | opcije
Al nema veze, oni bi mogli u kade.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:05 | opcije
Histerična čistoća je nabijena energijom.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:06 | opcije
Nažalost, ja bih vjerojatno izgubila u takvoj utrci: nisam analni tip.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:09 | opcije
Ali bih mogla pobijediti s blogletalom na dah. To sigurno.
Autor: vegavega8 | 21.09.2011. u 23:09 | opcije
