...a netko i patkice:)))
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:04 | opcije
A beli mačor crnu mačku.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:04 | opcije
Kaj su ovo patkice, juicy? Još bolje - patkice-slatkice :-))
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:05 | opcije
A crna mačka mrkli mrak, Svileni.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:06 | opcije
vega, vi iz grada ništa ne znate pa tako umjesto konja dobijete magarca.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:06 | opcije
Pa patka se prepozna po guzici slatkoj.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:07 | opcije
mačak bi pačetinu hehehehe
Autor: trazimtejesitu | 22.09.2011. u 23:07 | opcije
Svileni, nije bitno ak jašim magarca umjesto konja ako ja mislim da je parip, jebga!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:08 | opcije
Uh, patkica s medom i narančama, njami!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:09 | opcije
Trazimte, na njemu je da proba, a na njima da odluče ;-))
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:09 | opcije
Samo što parip ubi kobilu.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:09 | opcije
a kaj ak su to žibeki ?
jel vi znate tko su žibeki ??
Autor: GROCA | 22.09.2011. u 23:10 | opcije
A medo iz Bosne i Like.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:11 | opcije
To je već druga priča, Svileni. U našoj je magarac.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:11 | opcije
vega
kaj i ti ??
Autor: GROCA | 22.09.2011. u 23:11 | opcije
Pojma nemam, Groco, reci der, što su to žibeki?
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:11 | opcije
groca misli na žugice, ali nisu to žugice, pačići su
Autor: trazimtejesitu | 22.09.2011. u 23:12 | opcije
droco, ja ti samo znam turcizme.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:12 | opcije
A otkud je naš lokalni međed Debeli?
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:12 | opcije
Ne znam ja ni kaj su žugice.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:13 | opcije
ima netko tko zna pa će ti reći...
neki zagorec ili međimurec..
Autor: GROCA | 22.09.2011. u 23:13 | opcije
Medo je s neba. Iz Velikih kola.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:13 | opcije
to su ti vega male guskice.....
Autor: trazimtejesitu | 22.09.2011. u 23:14 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=P-X2AUziJeg
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:14 | opcije
Ma garant znaš i ti, Groco, ali hoćeš da te molim, jel' tak? Evo, molim te, reeeciiiii miiiii, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzz!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:14 | opcije
Eh, s guskicama nemam ama baš nikakve veze, čak ni gastronomske :-((
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:15 | opcije
Patkice i makovi
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:15 | opcije
Juicy, kaj je ovo neka antidrogeraška kampanja?
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:16 | opcije
ja više volim gusetinu od racetine
Autor: trazimtejesitu | 22.09.2011. u 23:16 | opcije
Jela sam samo jednom gusku ispod peke i bila je izvrsna. Uffff, ne bih se bunila ponoviti iskustvo :-))
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:18 | opcije
Kaj ne znas ti tu pjesmicu?
U moje vrijeme, mak je samo bio crveni cvijet, osim toga 'onaj' mak je ljubicasti
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:18 | opcije
Ne, ne znam. U moje vrijeme mak je bio simbol antifašističke borbe ;-))
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:19 | opcije
Ili je bila proleterska? Ma, tko bi se sad sjetio!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:19 | opcije
Hihihihi đusi, gljivin klobuk ide to tamno ljubičaste. A makovi su plavi kao lan.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:19 | opcije
Đusi bi se gljivila. kako bi to lokus rekao.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:20 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=_aQv31XibQ4
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:20 | opcije
Gdje je lokus da to kaze in person :))))
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:21 | opcije
Gljivari negdje.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:22 | opcije
Vega, aj vrit, sad pricamo o patkicama...hahaha, sad cu ja Po sumama i gorama
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:22 | opcije
...ili Konjuh planinom...
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:23 | opcije
Ma, mene je zapravo jako zaintrigirala ova rasprava gusetina vs. racetina - jel zna netko gdje se uopće može kupiti gusetine?
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:23 | opcije
U magli.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:24 | opcije
Maglaju.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:25 | opcije
A pačetina u školi od srijede do petka.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:25 | opcije
Vega, iššššš, to ti je masno ko vrag...sami čvarci...
Autor: juicy-mama | 22.09.2011. u 23:25 | opcije
A dobro onda - sad će magle jesenske, a ja u lov :-)) Nego, nije li i magare u magli? Viš, viš, mogao bi to biti JAKO dobar lov!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:25 | opcije
A pičketina gdje i salata.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:25 | opcije
magare je na plotu jer ga je fuk nagonio.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:26 | opcije
U Gornjoj Stubici ak te zanima
Autor: trazimtejesitu | 22.09.2011. u 23:26 | opcije
i sad ga mota oko plota. Kao logičan stih.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:26 | opcije
sita, a bome i u Mrduši Donjoj.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:27 | opcije
Ti vrapca, prava izgubljena generacija!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:27 | opcije
Na kojoj se je izvršila posljednja velika racija.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:28 | opcije
Trazimte, to mi je malo podaleko, nemam auto. Ali ako me neko magare u magli nanese u te krajeve, ti se javim da te pitam točno gdje i kak se sprema.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:28 | opcije
Racija (plemenito od "raca") je prava gracija (ilitiga milostiva).
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:29 | opcije
U bolnici ima gusaka i pataka.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:29 | opcije
emajliranih.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:29 | opcije
I to pune govana ko neko divana.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:30 | opcije
Ispod Peke. Zeke.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:30 | opcije
Je, i u krevet ih dobiš bez problema.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:30 | opcije
Al ja bih ipak soma. Eura.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:31 | opcije
Ja bih štuku il' bar onu koja se jebe ko štuka.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:32 | opcije
Ak' ne dobiješ soma uhvati se za kečigu.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:32 | opcije
Kad ne dobim, izmigoljim ko jegulja. Otrovna.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:33 | opcije
U stvari, najviše se isplati zlatna ribica.
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:34 | opcije
Op ligu ligu svaka cura dobi ribu, a ženica dvi dirli dirli di.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:34 | opcije
Aha, zato frajeri pecaju, viš-viš, i to oženjeni više nego neoženjeni!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:36 | opcije
Odoh spat i sanjati guske u letu, ribe u vodi i mačkove na grani. Noćka!
Autor: vegavega8 | 22.09.2011. u 23:40 | opcije
Ja volim mačke na talijnaski, a kerove na kineski.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:46 | opcije
I ispod zeke.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.09.2011. u 23:47 | opcije
