...a netko i patkice:)))

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:04   |   opcije


A beli mačor crnu mačku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:04   |   opcije


Kaj su ovo patkice, juicy? Još bolje - patkice-slatkice :-))

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:05   |   opcije


A crna mačka mrkli mrak, Svileni.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:06   |   opcije


vega, vi iz grada ništa ne znate pa tako umjesto konja dobijete magarca.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:06   |   opcije


Pa patka se prepozna po guzici slatkoj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:07   |   opcije


mačak bi pačetinu hehehehe

Autor: trazimtejesitu   |   22.09.2011. u 23:07   |   opcije


Svileni, nije bitno ak jašim magarca umjesto konja ako ja mislim da je parip, jebga!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:08   |   opcije


Uh, patkica s medom i narančama, njami!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:09   |   opcije


Trazimte, na njemu je da proba, a na njima da odluče ;-))

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:09   |   opcije


Samo što parip ubi kobilu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:09   |   opcije


a kaj ak su to žibeki ?
jel vi znate tko su žibeki ??

Autor: GROCA   |   22.09.2011. u 23:10   |   opcije


A medo iz Bosne i Like.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:11   |   opcije


To je već druga priča, Svileni. U našoj je magarac.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:11   |   opcije


vega
kaj i ti ??

Autor: GROCA   |   22.09.2011. u 23:11   |   opcije


Pojma nemam, Groco, reci der, što su to žibeki?

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:11   |   opcije


groca misli na žugice, ali nisu to žugice, pačići su

Autor: trazimtejesitu   |   22.09.2011. u 23:12   |   opcije


droco, ja ti samo znam turcizme.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:12   |   opcije


A otkud je naš lokalni međed Debeli?

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:12   |   opcije


Ne znam ja ni kaj su žugice.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:13   |   opcije


ima netko tko zna pa će ti reći...
neki zagorec ili međimurec..

Autor: GROCA   |   22.09.2011. u 23:13   |   opcije


Medo je s neba. Iz Velikih kola.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:13   |   opcije


to su ti vega male guskice.....

Autor: trazimtejesitu   |   22.09.2011. u 23:14   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=P-X2AUziJeg

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:14   |   opcije


Ma garant znaš i ti, Groco, ali hoćeš da te molim, jel' tak? Evo, molim te, reeeciiiii miiiii, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzz!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:14   |   opcije


Eh, s guskicama nemam ama baš nikakve veze, čak ni gastronomske :-((

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:15   |   opcije


Patkice i makovi

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:15   |   opcije


Juicy, kaj je ovo neka antidrogeraška kampanja?

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:16   |   opcije


ja više volim gusetinu od racetine

Autor: trazimtejesitu   |   22.09.2011. u 23:16   |   opcije


Jela sam samo jednom gusku ispod peke i bila je izvrsna. Uffff, ne bih se bunila ponoviti iskustvo :-))

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:18   |   opcije


Kaj ne znas ti tu pjesmicu?
U moje vrijeme, mak je samo bio crveni cvijet, osim toga 'onaj' mak je ljubicasti

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:18   |   opcije


Ne, ne znam. U moje vrijeme mak je bio simbol antifašističke borbe ;-))

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:19   |   opcije


Ili je bila proleterska? Ma, tko bi se sad sjetio!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:19   |   opcije


Hihihihi đusi, gljivin klobuk ide to tamno ljubičaste. A makovi su plavi kao lan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:19   |   opcije


Đusi bi se gljivila. kako bi to lokus rekao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:20   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=_aQv31XibQ4

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:20   |   opcije


Gdje je lokus da to kaze in person :))))

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:21   |   opcije


Gljivari negdje.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:22   |   opcije


Vega, aj vrit, sad pricamo o patkicama...hahaha, sad cu ja Po sumama i gorama

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:22   |   opcije


...ili Konjuh planinom...

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:23   |   opcije


Ma, mene je zapravo jako zaintrigirala ova rasprava gusetina vs. racetina - jel zna netko gdje se uopće može kupiti gusetine?

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:23   |   opcije


U magli.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:24   |   opcije


Maglaju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:25   |   opcije


A pačetina u školi od srijede do petka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:25   |   opcije


Vega, iššššš, to ti je masno ko vrag...sami čvarci...

Autor: juicy-mama   |   22.09.2011. u 23:25   |   opcije


A dobro onda - sad će magle jesenske, a ja u lov :-)) Nego, nije li i magare u magli? Viš, viš, mogao bi to biti JAKO dobar lov!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:25   |   opcije


A pičketina gdje i salata.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:25   |   opcije


magare je na plotu jer ga je fuk nagonio.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:26   |   opcije


U Gornjoj Stubici ak te zanima

Autor: trazimtejesitu   |   22.09.2011. u 23:26   |   opcije


i sad ga mota oko plota. Kao logičan stih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:26   |   opcije


sita, a bome i u Mrduši Donjoj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:27   |   opcije


Ti vrapca, prava izgubljena generacija!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:27   |   opcije


Na kojoj se je izvršila posljednja velika racija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:28   |   opcije


Trazimte, to mi je malo podaleko, nemam auto. Ali ako me neko magare u magli nanese u te krajeve, ti se javim da te pitam točno gdje i kak se sprema.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:28   |   opcije


Racija (plemenito od "raca") je prava gracija (ilitiga milostiva).

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:29   |   opcije


U bolnici ima gusaka i pataka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:29   |   opcije


emajliranih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:29   |   opcije


I to pune govana ko neko divana.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:30   |   opcije


Ispod Peke. Zeke.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:30   |   opcije


Je, i u krevet ih dobiš bez problema.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:30   |   opcije


Al ja bih ipak soma. Eura.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:31   |   opcije


Ja bih štuku il' bar onu koja se jebe ko štuka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:32   |   opcije


Ak' ne dobiješ soma uhvati se za kečigu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:32   |   opcije


Kad ne dobim, izmigoljim ko jegulja. Otrovna.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:33   |   opcije


U stvari, najviše se isplati zlatna ribica.

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:34   |   opcije


Op ligu ligu svaka cura dobi ribu, a ženica dvi dirli dirli di.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:34   |   opcije


Aha, zato frajeri pecaju, viš-viš, i to oženjeni više nego neoženjeni!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:36   |   opcije


Odoh spat i sanjati guske u letu, ribe u vodi i mačkove na grani. Noćka!

Autor: vegavega8   |   22.09.2011. u 23:40   |   opcije


Ja volim mačke na talijnaski, a kerove na kineski.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:46   |   opcije


I ispod zeke.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.09.2011. u 23:47   |   opcije


Dodaj komentar