IDE DASA OKO TEBE, PAZI DA TE NE HM-HM...

23.09.2011. u 7:52 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Lako ti je kad si golub. Samo žensku naganjaš u krugove do 37. Onda se onesvijesti, a ti uzmeš kaj ti treba. :( Dobro jutro! :~)
Autor: Rujankica | 23.09.2011. u 7:55 | opcije
Dobro jutro, Rujankice! Je, i nema kod njih "ili tak, ili nikak" - njima je uvijek tak ;-))
Autor: vegavega8 | 23.09.2011. u 7:56 | opcije