Lako ti je kad si golub. Samo žensku naganjaš u krugove do 37. Onda se onesvijesti, a ti uzmeš kaj ti treba. :( Dobro jutro! :~)

Autor: Rujankica   |   23.09.2011. u 7:55   |   opcije


Dobro jutro, Rujankice! Je, i nema kod njih "ili tak, ili nikak" - njima je uvijek tak ;-))

Autor: vegavega8   |   23.09.2011. u 7:56   |   opcije


Dodaj komentar