baš sam i sama primijetila...tvoji gobleni su pravo osvježenje!

Autor: mai_sarai   |   24.09.2011. u 23:48   |   opcije


vega, kaj ne vidiš da bi mačak lizal, daj mu

Autor: mojezlatnegodine_   |   24.09.2011. u 23:51   |   opcije


A vidim ja, bacili se ljudi na ručni rad...

Autor: vegavega8   |   24.09.2011. u 23:55   |   opcije


Vezu se uspomene ;-))

Autor: vegavega8   |   24.09.2011. u 23:56   |   opcije


To ti maca isplazila jezik po sjećanju, tražimte.

Autor: vegavega8   |   24.09.2011. u 23:56   |   opcije


jezikplazemacumaze

Autor: mojezlatnegodine_   |   24.09.2011. u 23:57   |   opcije


Dođe to pod stare dane, svašta ispada bez kontrole :-((

Autor: vegavega8   |   24.09.2011. u 23:59   |   opcije


maca sprema dotu !!

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:00   |   opcije


Čuj ti ovaj optimističan muški glas! :-)))

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:03   |   opcije


ova macka ima reumu, isijas, bolove u kicmi i sve to i uz to....
fakat ista moja tetk'Anica....
dozivjet ce 150....:)))))

Autor: mevezemasajuneu   |   25.09.2011. u 0:04   |   opcije


vrlo poučan blog !!
mogle bi se i neke iskrice ugladati u macu

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:08   |   opcije


Ova mačka je odvalila bar 8 i pol uspješnih života i sad ima pravo sjediti, presti, vesti i lizati kaj god je volja, meve.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:13   |   opcije


Groco, sigurna sam da ti zidovi vape za goblenima ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:14   |   opcije


vega
kaj nebi bilo korisnije nekim i...
heklati, ili kukičati ili vez vesti...

nego li ovdije klafrati...
ručni rad je vrlo cijenjen...

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:18   |   opcije


Ja volim oplesti, Groco.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:20   |   opcije


sad bi ja trebao bitii radoznao i pitati ...
voliš ti oplesti šiom po riti...
to te pali, a ???

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:24   |   opcije


šibom

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:24   |   opcije


Ma jock, otkud mi šiba u gradu?

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:29   |   opcije


vega
ona bič ,
dojam je još jači !!

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:30   |   opcije


Nego, sad ozbiljno, nekad sam jako voljela štrikati. Dok sam bila studentica. To me odmaralo od zurenja u knjige, oslobađalo mi misli, a ipak se moraš usredotočiti. Znala sam svakakve zanimljive bodove, ali - nisam znala skrojiti. Isplela sam bezbroj bezobličnih vesti s nevjerojatno kompliciranim uzorcima!

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:31   |   opcije


Ne igram ti ja (samo) na dojam, Groco, nego na kvalitetu. A nju čuvam redovitim spavanjem, kojem je sad vrijeme. Dakle: laka ti noć! :-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 0:33   |   opcije


podsjeti se kojeg boda ..
opleti nešto..barem u snovima..

l noć.

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 0:38   |   opcije


Dodaj komentar