baš sam i sama primijetila...tvoji gobleni su pravo osvježenje!
Autor: mai_sarai | 24.09.2011. u 23:48 | opcije
vega, kaj ne vidiš da bi mačak lizal, daj mu
Autor: mojezlatnegodine_ | 24.09.2011. u 23:51 | opcije
A vidim ja, bacili se ljudi na ručni rad...
Autor: vegavega8 | 24.09.2011. u 23:55 | opcije
Vezu se uspomene ;-))
Autor: vegavega8 | 24.09.2011. u 23:56 | opcije
To ti maca isplazila jezik po sjećanju, tražimte.
Autor: vegavega8 | 24.09.2011. u 23:56 | opcije
jezikplazemacumaze
Autor: mojezlatnegodine_ | 24.09.2011. u 23:57 | opcije
Dođe to pod stare dane, svašta ispada bez kontrole :-((
Autor: vegavega8 | 24.09.2011. u 23:59 | opcije
maca sprema dotu !!
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:00 | opcije
Čuj ti ovaj optimističan muški glas! :-)))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:03 | opcije
ova macka ima reumu, isijas, bolove u kicmi i sve to i uz to....
fakat ista moja tetk'Anica....
dozivjet ce 150....:)))))
Autor: mevezemasajuneu | 25.09.2011. u 0:04 | opcije
vrlo poučan blog !!
mogle bi se i neke iskrice ugladati u macu
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:08 | opcije
Ova mačka je odvalila bar 8 i pol uspješnih života i sad ima pravo sjediti, presti, vesti i lizati kaj god je volja, meve.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:13 | opcije
Groco, sigurna sam da ti zidovi vape za goblenima ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:14 | opcije
vega
kaj nebi bilo korisnije nekim i...
heklati, ili kukičati ili vez vesti...
nego li ovdije klafrati...
ručni rad je vrlo cijenjen...
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:18 | opcije
Ja volim oplesti, Groco.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:20 | opcije
sad bi ja trebao bitii radoznao i pitati ...
voliš ti oplesti šiom po riti...
to te pali, a ???
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:24 | opcije
šibom
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:24 | opcije
Ma jock, otkud mi šiba u gradu?
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:29 | opcije
vega
ona bič ,
dojam je još jači !!
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:30 | opcije
Nego, sad ozbiljno, nekad sam jako voljela štrikati. Dok sam bila studentica. To me odmaralo od zurenja u knjige, oslobađalo mi misli, a ipak se moraš usredotočiti. Znala sam svakakve zanimljive bodove, ali - nisam znala skrojiti. Isplela sam bezbroj bezobličnih vesti s nevjerojatno kompliciranim uzorcima!
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:31 | opcije
Ne igram ti ja (samo) na dojam, Groco, nego na kvalitetu. A nju čuvam redovitim spavanjem, kojem je sad vrijeme. Dakle: laka ti noć! :-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 0:33 | opcije
podsjeti se kojeg boda ..
opleti nešto..barem u snovima..
l noć.
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 0:38 | opcije
