PREDAH

(Fotograf: Goran Tomasevic-Reuters)
25.09.2011. u 9:07 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Dobro jutro, to je jedna od slikica od koje mi poraste secer u krvi, tako su slatke....ovaj peso je neodoljiv....pitam se, jel se to budi u meni, mama, baka ili kuja?
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 9:20 | opcije
Jutro, juicy! Mislim da je to onaj iskonski ženski nagon da nahranimo i zagrlimo ratnika ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 9:27 | opcije
fotka je fenomenalna kao kontrast, but ja ju nemrem gledat...to gadno željezo na tom malom peseku! a što se ratnika tiče, ja bih im svima dala gumene puške...pa nek ratuju! osobito generalčinama bih dala oružje slično njihovom k....mislim da bi to bio pravi fajt od rata! veliki sam pacifista i ni u kom slučaju ne opravdavam nasilje, vojsku..etc. što ćeš kad sam kćer od vojničine!
Autor: mai_sarai | 25.09.2011. u 9:39 | opcije
Hehe, mai, a sad pokušaj zamisliti naše blogere pod oružjem ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 9:40 | opcije
misliš gumenim? mislim da bi bilo više generala neg vojske! ;))
Autor: mai_sarai | 25.09.2011. u 9:49 | opcije
Pa mislim da su ovdje gumeni najčešće u uporabi, zar ne? ;-)) A je, fakat, stvarno ne znam tko bi bio obični pješadinac...
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 9:55 | opcije
to je moj peso!!
živ je i zdrav, ne brinite !
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 12:39 | opcije
više na mom blogu
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 12:55 | opcije