Kak znas da je to Martina mica?
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 22:41 | opcije
po cipelama ...:)
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:42 | opcije
Po cipelama.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:42 | opcije
samo marta ima takve !!??
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:42 | opcije
Bravo, Groco! Najbrži prst(i)! :-))))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:42 | opcije
vega
čitaš mi misli...
ili !??
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:43 | opcije
U našoj ekipi samo ona zna hodati na ovolikim potpeticama.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:43 | opcije
Ne, ti čitaš meni, Groco.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:43 | opcije
još ćeš reći, da imam posebne moći ??!!
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:46 | opcije
Nije fer...ja vise ne mogu hodati ni u cipelama, a kamoli cipelama s petom...
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 22:46 | opcije
Paaaa, Groco, ako se ponovi, svašta ću pomisliti!
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:49 | opcije
marta voli pogled s visine ...
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:49 | opcije
Jooooj, juicy, zamisli da si bila u ovakvima kad si zviznula!
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:50 | opcije
Hehe, a kaj mislite, zakaj je mica ovak zinula?
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:50 | opcije
"proučio" sam te dobro !!:)
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:51 | opcije
Dost mi je i ovako...
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 22:52 | opcije
ponestalo kisika u prostoriji...
kak bi ju inače dobili da tako pozira
ili
martine cipelice djeluju omamljujuće..:)
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:52 | opcije
Al me nisi izučio ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:52 | opcije
Eh, a sad zamislite minicu cca metar i pol od macine face.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:53 | opcije
Jel ti bolje danas, juicy?
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 22:53 | opcije
Hvala na pitanju, mogu do wc-a...sto je dosta vazno:))))
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 22:54 | opcije
vega,
polako..čemu žurba...
jesi vidla kaj se mami dogodilo...
Autor: GROCA | 25.09.2011. u 22:55 | opcije
Ma, juicy je još dobro prošla - kad sam ja tak tresnula prije 2 godine, uganula sam OBA gležnja!
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 23:01 | opcije
Mogu ja dobro puzati, nema frke...ne dam da me slomi
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 23:02 | opcije
Skuzila sam da mi je fino kad uzmem Kofan(1/2), nist me ne boli, jedva cekam da se zdrogiram, laku noc
Autor: juicy-mama | 25.09.2011. u 23:06 | opcije
Ah, ti sad bar imaš ispriku za sve moguće, od drogiranja do ljenčarenja... A ja sutra na tlaku i pokoru, uffff.
Autor: vegavega8 | 25.09.2011. u 23:09 | opcije
