MARTINA MICA

25.09.2011. u 22:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Kak znas da je to Martina mica?

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 22:41   |   opcije


po cipelama ...:)

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:42   |   opcije


Po cipelama.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:42   |   opcije


samo marta ima takve !!??

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:42   |   opcije


Bravo, Groco! Najbrži prst(i)! :-))))

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:42   |   opcije


vega
čitaš mi misli...
ili !??

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:43   |   opcije


U našoj ekipi samo ona zna hodati na ovolikim potpeticama.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:43   |   opcije


Ne, ti čitaš meni, Groco.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:43   |   opcije


još ćeš reći, da imam posebne moći ??!!

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:46   |   opcije


Nije fer...ja vise ne mogu hodati ni u cipelama, a kamoli cipelama s petom...

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 22:46   |   opcije


Paaaa, Groco, ako se ponovi, svašta ću pomisliti!

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:49   |   opcije


marta voli pogled s visine ...

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:49   |   opcije


Jooooj, juicy, zamisli da si bila u ovakvima kad si zviznula!

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:50   |   opcije


Hehe, a kaj mislite, zakaj je mica ovak zinula?

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:50   |   opcije


"proučio" sam te dobro !!:)

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:51   |   opcije


Dost mi je i ovako...

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 22:52   |   opcije


ponestalo kisika u prostoriji...
kak bi ju inače dobili da tako pozira
ili
martine cipelice djeluju omamljujuće..:)

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:52   |   opcije


Al me nisi izučio ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:52   |   opcije


Eh, a sad zamislite minicu cca metar i pol od macine face.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:53   |   opcije


Jel ti bolje danas, juicy?

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 22:53   |   opcije


Hvala na pitanju, mogu do wc-a...sto je dosta vazno:))))

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 22:54   |   opcije


vega,
polako..čemu žurba...
jesi vidla kaj se mami dogodilo...

Autor: GROCA   |   25.09.2011. u 22:55   |   opcije


Ma, juicy je još dobro prošla - kad sam ja tak tresnula prije 2 godine, uganula sam OBA gležnja!

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 23:01   |   opcije


Mogu ja dobro puzati, nema frke...ne dam da me slomi

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 23:02   |   opcije


Skuzila sam da mi je fino kad uzmem Kofan(1/2), nist me ne boli, jedva cekam da se zdrogiram, laku noc

Autor: juicy-mama   |   25.09.2011. u 23:06   |   opcije


Ah, ti sad bar imaš ispriku za sve moguće, od drogiranja do ljenčarenja... A ja sutra na tlaku i pokoru, uffff.

Autor: vegavega8   |   25.09.2011. u 23:09   |   opcije


Dodaj komentar