BUMĐENJE

27.09.2011. u 8:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

zločko jedan mali:-)))
jutro Vega:-)

Autor: biserna   |   27.09.2011. u 8:51   |   opcije


Jutro, bis! Ja bih radije jednu takvu bumdilicu nego alarm na mobitelu.

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 8:56   |   opcije


joj to sigurno , i ja....ali mi se onda ne bi dalo ustat :-)

Autor: biserna   |   27.09.2011. u 8:59   |   opcije


probudio sam se, vrlo sam se probudio
dobro jutro

Autor: krelec   |   27.09.2011. u 9:01   |   opcije


photoshopre razvukao miša, miško skoro ko lasica

Autor: krelec   |   27.09.2011. u 9:08   |   opcije


Dobro ti jutro, krelec. Drago mi je zbog tebe.

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 9:08   |   opcije


Fleksibilna bumdilica.

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 9:09   |   opcije


Dobro jutro i tu! :~) Kad čuje "bum", zaplesat će ko ona tvoja nedavna međoretkinja. :~)

Autor: Rujankica   |   27.09.2011. u 9:09   |   opcije


Jutro, Rujna! Hehe, sam da se u njoj ne probudi zvijer ;-))

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 9:15   |   opcije


A paz motiv balona. Glava Ljubičastog Marsijanera. Ko da su moju glavu precrtali.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.09.2011. u 10:01   |   opcije


...☼ღ

Autor: Korizma   |   27.09.2011. u 11:59   |   opcije


Dodaj komentar