zločko jedan mali:-)))
jutro Vega:-)
Autor: biserna | 27.09.2011. u 8:51 | opcije
Jutro, bis! Ja bih radije jednu takvu bumdilicu nego alarm na mobitelu.
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 8:56 | opcije
joj to sigurno , i ja....ali mi se onda ne bi dalo ustat :-)
Autor: biserna | 27.09.2011. u 8:59 | opcije
probudio sam se, vrlo sam se probudio
dobro jutro
Autor: krelec | 27.09.2011. u 9:01 | opcije
photoshopre razvukao miša, miško skoro ko lasica
Autor: krelec | 27.09.2011. u 9:08 | opcije
Dobro ti jutro, krelec. Drago mi je zbog tebe.
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 9:08 | opcije
Fleksibilna bumdilica.
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 9:09 | opcije
Dobro jutro i tu! :~) Kad čuje "bum", zaplesat će ko ona tvoja nedavna međoretkinja. :~)
Autor: Rujankica | 27.09.2011. u 9:09 | opcije
Jutro, Rujna! Hehe, sam da se u njoj ne probudi zvijer ;-))
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 9:15 | opcije
A paz motiv balona. Glava Ljubičastog Marsijanera. Ko da su moju glavu precrtali.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.09.2011. u 10:01 | opcije
...☼ღ
Autor: Korizma | 27.09.2011. u 11:59 | opcije
