prvo mora k pedikeru ! ;)
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 22:57 | opcije
Ma sve mu ja to sredim. I obrijem ga, i nauljim :-))
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:02 | opcije
samo ga nemo previše parfimirati !
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:05 | opcije
A, ne, to nikako, to mu ne ide uz životni stil!
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:08 | opcije
jeino ako imaš kakav prigodni miris !!
..iz auspuha
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:11 | opcije
Ma kakav auspuh, to su fini, prirodni mirisi ružmarina, papra, malo luka i topline ognjišta ;-))
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:14 | opcije
A u gubec mu ide jabuka umjesto čika.
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:15 | opcije
Pa nek turira!
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:15 | opcije
baš si beščutna :
tako zgodan...
a ti njemu namjenila takvu sudbinu...
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:22 | opcije
a kaj mu je to u uhu ?
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:25 | opcije
To je ispunjenje njegove sudbine, Groco, i ujedno njezin vrhunac: pružiti zadovoljstvo drugima. A ovo u uhu mu je bajkerska oznaka, ak se potepe po cesti, da znaju koji je.
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:27 | opcije
Idem sad knjavati, noćka!
Autor: vegavega8 | 27.09.2011. u 23:27 | opcije
joj vega..
a kakva je naša sudbna ?
nakon njegove..
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:28 | opcije
je treba iti..spat..
l n.
Autor: GROCA | 27.09.2011. u 23:29 | opcije
