OVOG BAJKERA BIH!

27.09.2011. u 22:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

prvo mora k pedikeru ! ;)

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 22:57   |   opcije


Ma sve mu ja to sredim. I obrijem ga, i nauljim :-))

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:02   |   opcije


samo ga nemo previše parfimirati !

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:05   |   opcije


A, ne, to nikako, to mu ne ide uz životni stil!

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:08   |   opcije


jeino ako imaš kakav prigodni miris !!
..iz auspuha

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:11   |   opcije


Ma kakav auspuh, to su fini, prirodni mirisi ružmarina, papra, malo luka i topline ognjišta ;-))

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:14   |   opcije


A u gubec mu ide jabuka umjesto čika.

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:15   |   opcije


Pa nek turira!

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:15   |   opcije


baš si beščutna :
tako zgodan...
a ti njemu namjenila takvu sudbinu...

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:22   |   opcije


a kaj mu je to u uhu ?

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:25   |   opcije


To je ispunjenje njegove sudbine, Groco, i ujedno njezin vrhunac: pružiti zadovoljstvo drugima. A ovo u uhu mu je bajkerska oznaka, ak se potepe po cesti, da znaju koji je.

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:27   |   opcije


Idem sad knjavati, noćka!

Autor: vegavega8   |   27.09.2011. u 23:27   |   opcije


joj vega..
a kakva je naša sudbna ?
nakon njegove..

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:28   |   opcije


je treba iti..spat..
l n.

Autor: GROCA   |   27.09.2011. u 23:29   |   opcije


Dodaj komentar