pa gdije njega svrsta ..
u životinjsko carstvo !!??
Autor: GROCA | 28.09.2011. u 23:14 | opcije
A zakaj ne? Pa nije bio ni bog, ni kamen, iako je sad prašina (ali svemirska!).
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:19 | opcije
tak imam i ja po trbuhu
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:23 | opcije
pošto je sve relativno, nisu baš pločice, više onak kremšnite, ali ipak
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:24 | opcije
Ma glavno da ima, da prsti imaju po čemu prebirati, jel tak?
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:27 | opcije
Netko voli bubnjati, a netko fino pipkati, kako kome paše, sve je relativno, osim ako između pločica rastu gljive.
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:28 | opcije
dobra mi ova pjesma
http://www.youtube.com/watch?v=cM0T9fumD5k
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:30 | opcije
Je. Viš, nisam znala da je Janica imala mačku!
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:32 | opcije
A tko je ona crna ljepojka na tvojem blogu?
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:35 | opcije
razumljivu teoriju relativnosti znaš
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:35 | opcije
Ne znam. Ali, istinabog, ne znam baš ni onu nerazumljivu.
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:36 | opcije
dobra mi fotografija, a nisam si baš nekaj dobar s curom. mislim dobar sam si ja s njom, al ne baš jako dobar. ma u stvari nisam si uopće dobar s njom, nemam pojma tko je.
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:36 | opcije
Pa s curom ni nemreš biti dobar dok joj pjesmu nisi napisao. Ili prepisao. Ili podvalio neku koja je bila za neku drugu, ili za neku izmišljenu, nema veze. Ali nema drobrote bez pjesme, dobrota = pjesmaxučinak na kvadrat.
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:38 | opcije
e slušaj vamo,
imaš npr. dvojicu, zamisli bilo koju dvojicu.
ondak, jelte, jedan od njih stavi drugom nos u dupe.
i sad, i jedan i drugi imaju nos u guzici, ali
ali je jedan ipak u relativno boljem položaju
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:40 | opcije
Koji?
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:41 | opcije
inače nisam baš nekaj, ali za pjesme sam posebno do izrazito glup.
ubi me pretencioznost.
u tri riječi mi utrpavaju pola mudrosti svijeta. previše je to za mene.
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:43 | opcije
Dok ti smišljaš odgovor, gledam malo ove Einsteinove sise - bogme, skoro trojka! I to na hladnoći, gle kak su mu se bradavice stisnule! Eh, sad, ako su sise relativne sa sadržajem gaća...
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:43 | opcije
Smislila ja odgovor - jel u boljem položaju onaj s manjim nosom, ili onaj koji je u dupetu muslimana?
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:44 | opcije
samo ima pjesnika i pjesnika,
eto opet npr. GKP me sve više oduševljava u svom pjesničkom izričaju
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:44 | opcije
Ja za pjesme nisam nimalo glupa i zato me ubi pretencioznost bloške produkcije relativna apsolutnoj ništavnosti talenta.
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:45 | opcije
Tko je pak sad taj???
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:46 | opcije
Aha, Đuro! Eh, seljačno engleski nepismena, nije "K" u sredini, nego "C" koje se čita "k"!
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:47 | opcije
nisi čula za GKP, pa stvarno, ono mislim e, fakat
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:47 | opcije
nije u sredini c nego k
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:48 | opcije
kak onda najedanput može biti đuro
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:48 | opcije
Nego, jesam li shvatila jednostavnu teoriju relativiteta? Moram saznati prije spavanja, a spava mi se jako, a neću moći ako ne saznam, i jebemti, zašto je sve (još uvijek) relativno?
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:49 | opcije
To ti je moja pjesnička sloboda, koju si ja mogu priuštiti jer sam pjesnikinja ;-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:49 | opcije
(Sad mi garant piše pjesmu za laku noć. A ja nemrem više... bum sutra pročitala.)
Autor: vegavega8 | 28.09.2011. u 23:54 | opcije
blago vas, vi ni pravopis ne jebete, sve se gura pod pijesmičku slobodu,
joj malo bi ja vas u s. koreju pa se naužijte sloboda svakoje vrste.
pijevali bi svi u jedan glas
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:55 | opcije
sad ću i ja biti slobodan, peri deri kak hoćeš, i samo veliš, pijesnik sam zaboga
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:56 | opcije
čak možeš i prikriveno, a i otvoreno prijetiti
vrijeđati, spominjući svašta, od mjesta boravka
do roditelja, ali pijesnik sam pobogu
slobodu imam
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:59 | opcije
eto mene u pijesnike
Autor: krelec | 28.09.2011. u 23:59 | opcije
ali prvo idem malo do kreveta, ispala mi neka lova pa da vidim
Autor: krelec | 29.09.2011. u 0:00 | opcije
