pa gdije njega svrsta ..
u životinjsko carstvo !!??

Autor: GROCA   |   28.09.2011. u 23:14   |   opcije


A zakaj ne? Pa nije bio ni bog, ni kamen, iako je sad prašina (ali svemirska!).

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:19   |   opcije


tak imam i ja po trbuhu

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:23   |   opcije


pošto je sve relativno, nisu baš pločice, više onak kremšnite, ali ipak

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:24   |   opcije


Ma glavno da ima, da prsti imaju po čemu prebirati, jel tak?

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:27   |   opcije


Netko voli bubnjati, a netko fino pipkati, kako kome paše, sve je relativno, osim ako između pločica rastu gljive.

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:28   |   opcije


dobra mi ova pjesma


http://www.youtube.com/watch?v=cM0T9fumD5k

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:30   |   opcije


Je. Viš, nisam znala da je Janica imala mačku!

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:32   |   opcije


A tko je ona crna ljepojka na tvojem blogu?

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:35   |   opcije


razumljivu teoriju relativnosti znaš

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:35   |   opcije


Ne znam. Ali, istinabog, ne znam baš ni onu nerazumljivu.

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:36   |   opcije


dobra mi fotografija, a nisam si baš nekaj dobar s curom. mislim dobar sam si ja s njom, al ne baš jako dobar. ma u stvari nisam si uopće dobar s njom, nemam pojma tko je.

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:36   |   opcije


Pa s curom ni nemreš biti dobar dok joj pjesmu nisi napisao. Ili prepisao. Ili podvalio neku koja je bila za neku drugu, ili za neku izmišljenu, nema veze. Ali nema drobrote bez pjesme, dobrota = pjesmaxučinak na kvadrat.

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:38   |   opcije


e slušaj vamo,
imaš npr. dvojicu, zamisli bilo koju dvojicu.
ondak, jelte, jedan od njih stavi drugom nos u dupe.
i sad, i jedan i drugi imaju nos u guzici, ali
ali je jedan ipak u relativno boljem položaju

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:40   |   opcije


Koji?

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:41   |   opcije


inače nisam baš nekaj, ali za pjesme sam posebno do izrazito glup.
ubi me pretencioznost.
u tri riječi mi utrpavaju pola mudrosti svijeta. previše je to za mene.

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:43   |   opcije


Dok ti smišljaš odgovor, gledam malo ove Einsteinove sise - bogme, skoro trojka! I to na hladnoći, gle kak su mu se bradavice stisnule! Eh, sad, ako su sise relativne sa sadržajem gaća...

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:43   |   opcije


Smislila ja odgovor - jel u boljem položaju onaj s manjim nosom, ili onaj koji je u dupetu muslimana?

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:44   |   opcije


samo ima pjesnika i pjesnika,
eto opet npr. GKP me sve više oduševljava u svom pjesničkom izričaju

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:44   |   opcije


Ja za pjesme nisam nimalo glupa i zato me ubi pretencioznost bloške produkcije relativna apsolutnoj ništavnosti talenta.

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:45   |   opcije


Tko je pak sad taj???

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:46   |   opcije


Aha, Đuro! Eh, seljačno engleski nepismena, nije "K" u sredini, nego "C" koje se čita "k"!

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:47   |   opcije


nisi čula za GKP, pa stvarno, ono mislim e, fakat

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:47   |   opcije


nije u sredini c nego k

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:48   |   opcije


kak onda najedanput može biti đuro

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:48   |   opcije


Nego, jesam li shvatila jednostavnu teoriju relativiteta? Moram saznati prije spavanja, a spava mi se jako, a neću moći ako ne saznam, i jebemti, zašto je sve (još uvijek) relativno?

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:49   |   opcije


To ti je moja pjesnička sloboda, koju si ja mogu priuštiti jer sam pjesnikinja ;-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:49   |   opcije


(Sad mi garant piše pjesmu za laku noć. A ja nemrem više... bum sutra pročitala.)

Autor: vegavega8   |   28.09.2011. u 23:54   |   opcije


blago vas, vi ni pravopis ne jebete, sve se gura pod pijesmičku slobodu,
joj malo bi ja vas u s. koreju pa se naužijte sloboda svakoje vrste.
pijevali bi svi u jedan glas

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:55   |   opcije


sad ću i ja biti slobodan, peri deri kak hoćeš, i samo veliš, pijesnik sam zaboga

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:56   |   opcije


čak možeš i prikriveno, a i otvoreno prijetiti
vrijeđati, spominjući svašta, od mjesta boravka
do roditelja, ali pijesnik sam pobogu
slobodu imam

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:59   |   opcije


eto mene u pijesnike

Autor: krelec   |   28.09.2011. u 23:59   |   opcije


ali prvo idem malo do kreveta, ispala mi neka lova pa da vidim

Autor: krelec   |   29.09.2011. u 0:00   |   opcije


Dodaj komentar