ZAŠTO ŽENE S DJECOM IMAJU MANJE IZGLEDA ZA PONOVNU UDAJU

29.09.2011. u 8:22 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
jutro... a ovo je lijepi tata sa klincem.... aaaaaaahhhhh.... diiiivno.... :)
Autor: Bageera | 29.09.2011. u 8:51 | opcije
Ne bih rekla da tata baš uživa, ali ga je gušt gledati ;-))
Autor: vegavega8 | 29.09.2011. u 8:55 | opcije
Daj, mojne tisra ševi, ne mogu ni vlastitu smislit' a di tuđu!
Autor: John_Barleycorn | 29.09.2011. u 9:03 | opcije
Upsa! Ne mislim osobno, da ne kažem personalno, budući se ne radi o pelinkovcu,,,dakle, te žene, tj. vi žene, tj. jebo vam ja mater, stalno ste u nekom kurcu i tražite svoja prava, godine, ravnopravnost...etc...a zapravo pojma nemate o... muškom...onom esencijalnom...
Autor: John_Barleycorn | 29.09.2011. u 9:06 | opcije
Nit' je krava otelila ovna...
nit' će mene nadjebati go...
Autor: John_Barleycorn | 29.09.2011. u 9:17 | opcije
Opsa, Johnny se uzbudio! Pst-pst: ja nemam djece ;-))
Autor: vegavega8 | 29.09.2011. u 9:20 | opcije
a kaj tebe puca!?
Autor: Bageera | 29.09.2011. u 9:36 | opcije
Meni je bas slatka ta slikica...netko i kralju visi nad glavom:))))
Autor: juicy-mama | 29.09.2011. u 12:57 | opcije