jutro... a ovo je lijepi tata sa klincem.... aaaaaaahhhhh.... diiiivno.... :)

Autor: Bageera   |   29.09.2011. u 8:51   |   opcije


Ne bih rekla da tata baš uživa, ali ga je gušt gledati ;-))

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 8:55   |   opcije


Daj, mojne tisra ševi, ne mogu ni vlastitu smislit' a di tuđu!

Autor: John_Barleycorn   |   29.09.2011. u 9:03   |   opcije


Upsa! Ne mislim osobno, da ne kažem personalno, budući se ne radi o pelinkovcu,,,dakle, te žene, tj. vi žene, tj. jebo vam ja mater, stalno ste u nekom kurcu i tražite svoja prava, godine, ravnopravnost...etc...a zapravo pojma nemate o... muškom...onom esencijalnom...

Autor: John_Barleycorn   |   29.09.2011. u 9:06   |   opcije


Nit' je krava otelila ovna...
nit' će mene nadjebati go...

Autor: John_Barleycorn   |   29.09.2011. u 9:17   |   opcije


Opsa, Johnny se uzbudio! Pst-pst: ja nemam djece ;-))

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 9:20   |   opcije


a kaj tebe puca!?

Autor: Bageera   |   29.09.2011. u 9:36   |   opcije


Meni je bas slatka ta slikica...netko i kralju visi nad glavom:))))

Autor: juicy-mama   |   29.09.2011. u 12:57   |   opcije


Dodaj komentar