I NJEGA NETKO VOLI

29.09.2011. u 21:53   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

opet je onaj crni vijugao kroz kvart, kuronja jedan pokvareni! blaženi! pravi!

Autor: staranaivan   |   29.09.2011. u 21:55   |   opcije


Kaj, i crnog netko voli?

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 21:56   |   opcije


vega
jel možda znaš..
kaj mu se desilo s brkovima ?

Autor: GROCA   |   29.09.2011. u 22:04   |   opcije


Hitler iz našeg sokaka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2011. u 22:10   |   opcije


Ah, isprike, i mene netko voli pa se zadržah drugdje...

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 22:37   |   opcije


Groco, mislim da su mu na koncu otpali.

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 22:37   |   opcije


Zvali su ga Hićo, Svileni.

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 22:38   |   opcije


Zvali smo ga Hićo. Pa požurili.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2011. u 22:41   |   opcije


Al Hićo je ostao. Uz pećnicu.

Autor: vegavega8   |   29.09.2011. u 22:42   |   opcije


navodno ih palestinci dalekometnim pračkama ubacuju u izrael

Autor: roman10   |   29.09.2011. u 23:03   |   opcije


a izraelci ubacuju u palestinu s povezom preko oka

Autor: roman10   |   29.09.2011. u 23:16   |   opcije


Dodaj komentar