Solidno.

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 9:09   |   opcije


Ufff. Čim otvorih svoje tople, smeđe oči, ugledah zlovoljnu janicu :-((

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 9:13   |   opcije


I sad je gledam. To si je dugo željela.

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 9:13   |   opcije


a daaj:)

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 9:26   |   opcije


Ma ne gledam samo nju... Ispod nje je zgodna pjesmica :-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 9:28   |   opcije


meni se sviđa njuškica na srce.

a ti si dovoljno inteligentna (kad nisi zlobna) da znaš prepoznati pravu zlovolju od zajebancije.

Autor: just_jane   |   02.10.2011. u 9:32   |   opcije


Ujutro sam prije svega zlovoljna, a tek kasnije inteligentna. Ali OK, tema ti je zanimljiva, janice. I navijam za tebe! :-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 9:43   |   opcije


Dodaj komentar