Solidno.
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 9:09 | opcije
Ufff. Čim otvorih svoje tople, smeđe oči, ugledah zlovoljnu janicu :-((
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 9:13 | opcije
I sad je gledam. To si je dugo željela.
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 9:13 | opcije
a daaj:)
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 9:26 | opcije
Ma ne gledam samo nju... Ispod nje je zgodna pjesmica :-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 9:28 | opcije
meni se sviđa njuškica na srce.
a ti si dovoljno inteligentna (kad nisi zlobna) da znaš prepoznati pravu zlovolju od zajebancije.
Autor: just_jane | 02.10.2011. u 9:32 | opcije
Ujutro sam prije svega zlovoljna, a tek kasnije inteligentna. Ali OK, tema ti je zanimljiva, janice. I navijam za tebe! :-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 9:43 | opcije
