PODSJETNIK

02.10.2011. u 21:45   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

deda se pita; što li je sad to ??

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 21:47   |   opcije


Ne bih rekla, Groco.

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 21:48   |   opcije


vidiš, da je zastao i dao se misliti..
tko je to i zašto tu stavio, zar je to potrebno na takav način isicati...
ili misli da je to nečija fikcija ...

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 21:52   |   opcije


Ne, ne, ne, on sluša svoju babušku, a ona - čini mi se - ima neke primjedbe na stil.

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 21:53   |   opcije


ustuknuo je.. kao da se ne može pokrenuti...

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 21:55   |   opcije


Ma daj, Groco, pogle ga samo: taj veseli osmijeh, pa kak svojoj dragoj nosi torbicu i kišobran..

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 21:57   |   opcije


da to je.. on to reklo bi se živi...i stoga mu je to strano...ne može shvatiti
način izražavanja nepoznatog...umjetnika !?

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 22:02   |   opcije


ja mislim da je to drug stevo krajačić sa sestrom baković

Autor: krelec   |   02.10.2011. u 22:05   |   opcije


hehe

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 22:06   |   opcije


Ja samo znam da babac ima baš dobru bundu.

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:08   |   opcije


Meni je super što joj on nosi torbu.

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 22:10   |   opcije


A gle im profile, baš su si slični. Ti vrapca, nisu valjda braco i seka? To bi mi potpuno zmrdalo koncepciju bloga :-((

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:11   |   opcije


nije, to je stevo krajačić sa drugom sestrom baković

Autor: krelec   |   02.10.2011. u 22:12   |   opcije


Ajd, krelec, što si zapeo s objavljivanjem osobnih podataka!

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:13   |   opcije


želim lustrirati andu i fertik

Autor: krelec   |   02.10.2011. u 22:17   |   opcije


fali B

Autor: krelec   |   02.10.2011. u 22:18   |   opcije


Hahaha!

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 22:20   |   opcije


Je, je, a onda meni blog prijavljuju!

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:21   |   opcije


AAAAAAAAAA..NEMOJTE VIŠE....

Autor: marta-marta   |   02.10.2011. u 22:21   |   opcije


s godinama u zajedičkom životu
fizionomije osoba se izjednačvaju..postaju sve sličnije
tako da u jednom trenu misliš to što misliš..
da su možda braco i seka !???

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 22:24   |   opcije


Hehe, zato ću se ja upariti tek pod stare dane: da sačuvam individualnost ;-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:28   |   opcije


što dulje budi "solo" individua !

l noć...

Autor: GROCA   |   02.10.2011. u 22:38   |   opcije


Noćka, Groco :-)))

Autor: vegavega8   |   02.10.2011. u 22:48   |   opcije


Dodaj komentar