deda se pita; što li je sad to ??
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 21:47 | opcije
Ne bih rekla, Groco.
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 21:48 | opcije
vidiš, da je zastao i dao se misliti..
tko je to i zašto tu stavio, zar je to potrebno na takav način isicati...
ili misli da je to nečija fikcija ...
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 21:52 | opcije
Ne, ne, ne, on sluša svoju babušku, a ona - čini mi se - ima neke primjedbe na stil.
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 21:53 | opcije
ustuknuo je.. kao da se ne može pokrenuti...
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 21:55 | opcije
Ma daj, Groco, pogle ga samo: taj veseli osmijeh, pa kak svojoj dragoj nosi torbicu i kišobran..
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 21:57 | opcije
da to je.. on to reklo bi se živi...i stoga mu je to strano...ne može shvatiti
način izražavanja nepoznatog...umjetnika !?
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 22:02 | opcije
ja mislim da je to drug stevo krajačić sa sestrom baković
Autor: krelec | 02.10.2011. u 22:05 | opcije
hehe
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 22:06 | opcije
Ja samo znam da babac ima baš dobru bundu.
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:08 | opcije
Meni je super što joj on nosi torbu.
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 22:10 | opcije
A gle im profile, baš su si slični. Ti vrapca, nisu valjda braco i seka? To bi mi potpuno zmrdalo koncepciju bloga :-((
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:11 | opcije
nije, to je stevo krajačić sa drugom sestrom baković
Autor: krelec | 02.10.2011. u 22:12 | opcije
Ajd, krelec, što si zapeo s objavljivanjem osobnih podataka!
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:13 | opcije
želim lustrirati andu i fertik
Autor: krelec | 02.10.2011. u 22:17 | opcije
fali B
Autor: krelec | 02.10.2011. u 22:18 | opcije
Hahaha!
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 22:20 | opcije
Je, je, a onda meni blog prijavljuju!
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:21 | opcije
AAAAAAAAAA..NEMOJTE VIŠE....
Autor: marta-marta | 02.10.2011. u 22:21 | opcije
s godinama u zajedičkom životu
fizionomije osoba se izjednačvaju..postaju sve sličnije
tako da u jednom trenu misliš to što misliš..
da su možda braco i seka !???
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 22:24 | opcije
Hehe, zato ću se ja upariti tek pod stare dane: da sačuvam individualnost ;-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:28 | opcije
što dulje budi "solo" individua !
l noć...
Autor: GROCA | 02.10.2011. u 22:38 | opcije
Noćka, Groco :-)))
Autor: vegavega8 | 02.10.2011. u 22:48 | opcije
