SISTEMATSKI

03.10.2011. u 8:50   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   03.10.2011. u 9:02   |   opcije


Eh, kad bi bilo... Ma, nije loše, zapravo! Neka tvoje bude ali ono, turbo dobro :-))

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 9:35   |   opcije


al ono, sad bicikla i u selo na novineikavu, i da znaš sješću baš u neposrednoj blizini mora,
ono da ćutim vlagu i sol
jer nije još puno ostalo, možda mjesec i malo duže

Autor: krelec   |   03.10.2011. u 9:39   |   opcije


Dodaj komentar