dobrojutro
Autor: krelec | 03.10.2011. u 9:02 | opcije
Eh, kad bi bilo... Ma, nije loše, zapravo! Neka tvoje bude ali ono, turbo dobro :-))
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 9:35 | opcije
al ono, sad bicikla i u selo na novineikavu, i da znaš sješću baš u neposrednoj blizini mora,
ono da ćutim vlagu i sol
jer nije još puno ostalo, možda mjesec i malo duže
Autor: krelec | 03.10.2011. u 9:39 | opcije
