Mala dobro liže...
Autor: juicy-mama | 03.10.2011. u 23:28 | opcije
A što će drugo bez vjere?
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:29 | opcije
Vjera je nešto drugo. Vjera je hrabrost. Vjera je moral. Vjera je ufanje da ćeš izdržati, što god to bilo. Vjera je da ćeš znati dalje, kad saznaš, što god saznao... I ako je nemaš koncepcijski i religijski, mora biti stvar odluke. (c/p ja samu sebe)
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:29 | opcije
Nije to Tarot.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:30 | opcije
Ni monetarno samopuozdanje.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:30 | opcije
Ni oslanjanje na vlastitu ljepotu, onu blond i sisatu (sorry, juicy!).
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:31 | opcije
Ni u zaštitu anonimnosti.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:31 | opcije
Alal joj vjera....:)))
Autor: juicy-mama | 03.10.2011. u 23:32 | opcije
Ili dobrohotnost nekog drugog, Značajnog Drugog.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:32 | opcije
jel zna di je izgubila
Autor: zlato-picka | 03.10.2011. u 23:32 | opcije
Vjera je vjera da možeš opstati i kad je izgubiš; i onda opet vjerovati u ono u što ima smisla vjerovati.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:32 | opcije
U porciji s Whiskas vrećicom, zlatopičko.
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:33 | opcije
To se zove sloboda
Autor: juicy-mama | 03.10.2011. u 23:33 | opcije
i volit život ma kakav bio
pa i kad ga ne voliš
Autor: zlato-picka | 03.10.2011. u 23:33 | opcije
haha. nenadjebivo
ajd pice, laku noć, vidimo se
(e i to nije obećanje, nego vjera)
Autor: zlato-picka | 03.10.2011. u 23:34 | opcije
Bok, pice i pičke moje :-)))
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:37 | opcije
Tak me zovete od kad ste vidle moje slike iz mladjih dana, inace bi mi rekle, ljubim ruke godpodjo, zelim lahku noc...:)))
Autor: juicy-mama | 03.10.2011. u 23:40 | opcije
Hehe, a zamisli tek kak te zovu muški u svojim mislima! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.10.2011. u 23:47 | opcije
Uopce me ne zovu...
Autor: juicy-mama | 03.10.2011. u 23:49 | opcije
Ti vjeruješ.U razum.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:02 | opcije
Vjerujem u pozornost.
Autor: vegavega8 | 04.10.2011. u 0:12 | opcije
Kad je pozornosti previše, slučajno ne postoji.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:25 | opcije
A slučajnosti su za vjernike čuda.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:25 | opcije
Vjerujem u sasvim vjerojatno čudo da mi ipak nešto može promaknuti ;-))
Autor: vegavega8 | 04.10.2011. u 0:36 | opcije
Nije li to strašno?
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:38 | opcije
Zadnjih godina nisam spremna na iznenađenja.Čak ni za slučaj nezgode, npr.Jer mi je postalo važno ne samo da sam depilirana i imam solidne gaće..nego moraju biti pasent s grudnjakom.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:42 | opcije
Još bih da mi iz "čipke" iskoči ppt prezentacija kad mi ih u hitnoj skinu.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:44 | opcije
Laprdam.Ne volim slučajnosti zato što sam skužila (napokon ili nažalost) da su često neugodne.
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:47 | opcije
Cmok!
Autor: marta-marta | 04.10.2011. u 0:48 | opcije
