Mala dobro liže...

Autor: juicy-mama   |   03.10.2011. u 23:28   |   opcije


A što će drugo bez vjere?

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:29   |   opcije


Vjera je nešto drugo. Vjera je hrabrost. Vjera je moral. Vjera je ufanje da ćeš izdržati, što god to bilo. Vjera je da ćeš znati dalje, kad saznaš, što god saznao... I ako je nemaš koncepcijski i religijski, mora biti stvar odluke. (c/p ja samu sebe)

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:29   |   opcije


Nije to Tarot.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:30   |   opcije


Ni monetarno samopuozdanje.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:30   |   opcije


Ni oslanjanje na vlastitu ljepotu, onu blond i sisatu (sorry, juicy!).

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:31   |   opcije


Ni u zaštitu anonimnosti.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:31   |   opcije


Alal joj vjera....:)))

Autor: juicy-mama   |   03.10.2011. u 23:32   |   opcije


Ili dobrohotnost nekog drugog, Značajnog Drugog.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:32   |   opcije


jel zna di je izgubila

Autor: zlato-picka   |   03.10.2011. u 23:32   |   opcije


Vjera je vjera da možeš opstati i kad je izgubiš; i onda opet vjerovati u ono u što ima smisla vjerovati.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:32   |   opcije


U porciji s Whiskas vrećicom, zlatopičko.

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:33   |   opcije


To se zove sloboda

Autor: juicy-mama   |   03.10.2011. u 23:33   |   opcije


i volit život ma kakav bio
pa i kad ga ne voliš

Autor: zlato-picka   |   03.10.2011. u 23:33   |   opcije


haha. nenadjebivo
ajd pice, laku noć, vidimo se
(e i to nije obećanje, nego vjera)

Autor: zlato-picka   |   03.10.2011. u 23:34   |   opcije


Bok, pice i pičke moje :-)))

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:37   |   opcije


Tak me zovete od kad ste vidle moje slike iz mladjih dana, inace bi mi rekle, ljubim ruke godpodjo, zelim lahku noc...:)))

Autor: juicy-mama   |   03.10.2011. u 23:40   |   opcije


Hehe, a zamisli tek kak te zovu muški u svojim mislima! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.10.2011. u 23:47   |   opcije


Uopce me ne zovu...

Autor: juicy-mama   |   03.10.2011. u 23:49   |   opcije


Ti vjeruješ.U razum.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:02   |   opcije


Vjerujem u pozornost.

Autor: vegavega8   |   04.10.2011. u 0:12   |   opcije


Kad je pozornosti previše, slučajno ne postoji.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:25   |   opcije


A slučajnosti su za vjernike čuda.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:25   |   opcije


Vjerujem u sasvim vjerojatno čudo da mi ipak nešto može promaknuti ;-))

Autor: vegavega8   |   04.10.2011. u 0:36   |   opcije


Nije li to strašno?

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:38   |   opcije


Zadnjih godina nisam spremna na iznenađenja.Čak ni za slučaj nezgode, npr.Jer mi je postalo važno ne samo da sam depilirana i imam solidne gaće..nego moraju biti pasent s grudnjakom.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:42   |   opcije


Još bih da mi iz "čipke" iskoči ppt prezentacija kad mi ih u hitnoj skinu.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:44   |   opcije


Laprdam.Ne volim slučajnosti zato što sam skužila (napokon ili nažalost) da su često neugodne.

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:47   |   opcije


Cmok!

Autor: marta-marta   |   04.10.2011. u 0:48   |   opcije


Dodaj komentar