Ma slatkač mali. Takve zadnje šape ima i moj Đekica, ali moj Đekica ima i prave gegice. S mini-valom. :~)
Dobro jutro! :~)
Autor: Rujankica | 04.10.2011. u 8:49 | opcije
Dobro jutro, Rujankice! Bit će da je i Đekica preslatka kuca... A moja maculja, inače gaćasta pumperašica, ide za pola sata veterinaru jer je nekak uspjela izgubiti gaće (jako joj pada dlaka, nije to obično linjanje) :-((
Autor: vegavega8 | 04.10.2011. u 8:56 | opcije
Hvala dragom Bogu i civilizaciji da danas ima stvarno dobrih veterinara. Čak se i kod nas "na selu" kuže u mačke, pse i ostale kućne ljubimce. Prije dvadeset godina, kad bi veterinaru rekao da pas ili mačka imaju neki problem, obično bi pitali: "A kak su krava i pajceki?" :( Držim fige za macu. :~)
Autor: Rujankica | 04.10.2011. u 9:06 | opcije
