PROCJENA

04.10.2011. u 8:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ma slatkač mali. Takve zadnje šape ima i moj Đekica, ali moj Đekica ima i prave gegice. S mini-valom. :~)

Dobro jutro! :~)

Autor: Rujankica   |   04.10.2011. u 8:49   |   opcije


Dobro jutro, Rujankice! Bit će da je i Đekica preslatka kuca... A moja maculja, inače gaćasta pumperašica, ide za pola sata veterinaru jer je nekak uspjela izgubiti gaće (jako joj pada dlaka, nije to obično linjanje) :-((

Autor: vegavega8   |   04.10.2011. u 8:56   |   opcije


Hvala dragom Bogu i civilizaciji da danas ima stvarno dobrih veterinara. Čak se i kod nas "na selu" kuže u mačke, pse i ostale kućne ljubimce. Prije dvadeset godina, kad bi veterinaru rekao da pas ili mačka imaju neki problem, obično bi pitali: "A kak su krava i pajceki?" :( Držim fige za macu. :~)

Autor: Rujankica   |   04.10.2011. u 9:06   |   opcije


Dodaj komentar