dobro jutro vega
izdajica ili obična navlakuša
Autor: zlato-picka | 06.10.2011. u 9:03 | opcije
Ja bih rekla, spašavanje vlastitog repa.
Autor: vegavega8 | 06.10.2011. u 9:05 | opcije
Eh, da - dobro jutro!
Autor: vegavega8 | 06.10.2011. u 9:06 | opcije
danas to popularno zovu snalažljivost
Autor: zlato-picka | 06.10.2011. u 9:07 | opcije
Ili, ko što reče Tomić, "Svaki put kad HDZ gubi vlast, uhapse Čačića" ;-))
Autor: vegavega8 | 06.10.2011. u 9:09 | opcije
haha, ne znam tu tomićevu, al odlična je
Autor: zlato-picka | 06.10.2011. u 9:11 | opcije
