dobro jutro vega
izdajica ili obična navlakuša

Autor: zlato-picka   |   06.10.2011. u 9:03   |   opcije


Ja bih rekla, spašavanje vlastitog repa.

Autor: vegavega8   |   06.10.2011. u 9:05   |   opcije


Eh, da - dobro jutro!

Autor: vegavega8   |   06.10.2011. u 9:06   |   opcije


danas to popularno zovu snalažljivost

Autor: zlato-picka   |   06.10.2011. u 9:07   |   opcije


Ili, ko što reče Tomić, "Svaki put kad HDZ gubi vlast, uhapse Čačića" ;-))

Autor: vegavega8   |   06.10.2011. u 9:09   |   opcije


haha, ne znam tu tomićevu, al odlična je

Autor: zlato-picka   |   06.10.2011. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar