Ovaj mali bas izgleda cupav, ko kesten s vanjske strane...
Autor: juicy-mama | 06.10.2011. u 22:13 | opcije
Ali ovaj malac ne pika. Mislim da čak ni ne grize :-))
Autor: vegavega8 | 06.10.2011. u 22:18 | opcije
Je, on pajki...
Autor: juicy-mama | 06.10.2011. u 22:20 | opcije
maminjo je moj novi guru
http://www.youtube.com/watch?v=lQKGtP9QkB8&feature=related
Autor: krelec | 06.10.2011. u 22:26 | opcije
Ja sam mislila da je on Hrvatima guru vec jako dugo...
Autor: juicy-mama | 06.10.2011. u 22:32 | opcije
imam jednog sličnog...
kaj najviše voli glavu nasloniti na cipele ili tenisice..
onog koga nema doma !!
Autor: GROCA | 06.10.2011. u 22:42 | opcije
