Ovaj mali bas izgleda cupav, ko kesten s vanjske strane...

Autor: juicy-mama   |   06.10.2011. u 22:13   |   opcije


Ali ovaj malac ne pika. Mislim da čak ni ne grize :-))

Autor: vegavega8   |   06.10.2011. u 22:18   |   opcije


Je, on pajki...

Autor: juicy-mama   |   06.10.2011. u 22:20   |   opcije


maminjo je moj novi guru

http://www.youtube.com/watch?v=lQKGtP9QkB8&feature=related

Autor: krelec   |   06.10.2011. u 22:26   |   opcije


Ja sam mislila da je on Hrvatima guru vec jako dugo...

Autor: juicy-mama   |   06.10.2011. u 22:32   |   opcije


imam jednog sličnog...
kaj najviše voli glavu nasloniti na cipele ili tenisice..
onog koga nema doma !!

Autor: GROCA   |   06.10.2011. u 22:42   |   opcije


Dodaj komentar